Connect with us

İstanbul’da 3. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 5 – 10 Ekim 2022 tarihleri arasında oynanacak 3. hafta maçlarıyla devam edecek.

5 – 10 Ekim 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Çarşamba, Ekim 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U16K A
Çarşamba, Ekim 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 EMLAK KONUT A FENERBAHÇE B U14K A
Çarşamba, Ekim 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İBB A FESA A U14E A BGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FENERBAHÇE BEKO A İSTANBUL DSİ U16E A BGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK ALLSTAR İSTANBUL U16E A BGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A AGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 SUADİYE BASKETBOL A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A BGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL A AKADEMİ İSTANBUL U18E A BGR
Çarşamba, Ekim 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 LİMA A HEDEF TAKIM A U14E A BGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL DSİ U14E A AGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
Perşembe, Ekim 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
Perşembe, Ekim 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 ANADOLU EFES A BEŞİKTAŞ A U14E A AGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ANADOLU EFES KADIKÖY İSTANBUL A U18E A BGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İBB MVP A U18E A BGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FENERBAHÇE BEKO HEDEF TAKIM A U18E A BGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B GALATASARAY A U16E A AGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI B.DÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS U18E A BGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 FENERBAHÇE A ASYA KARTALLARI U14K A
Perşembe, Ekim 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DEV ATAŞEHİR A PAMUKSPOR GELİŞİM A U14E A AGR
Perşembe, Ekim 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 DAÇKA ŞERİFALİ İSTANBUL YILDIZLARI BAKSETBOL U16K A
Cuma, Ekim 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U18K A
Cuma, Ekim 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA B BEŞİKTAŞ B U16E A BGR
Cuma, Ekim 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 DARÜŞŞAFAKA A GALATASARAY A U14E A BGR
Cuma, Ekim 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A
Cuma, Ekim 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ANADOLU EFES A İBB A U16E A AGR
Cuma, Ekim 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL FMV ERENKÖY IŞIK U18E A AGR
Cuma, Ekim 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U18K A
Cuma, Ekim 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FENERBAHÇE BEKO B EMLAK KONUT U16E A AGR
Cuma, Ekim 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DAÇKA ŞERİFALİ İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A AGR
Cuma, Ekim 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL PANTERLERİ U16 K A
Cuma, Ekim 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A DEPAR İSTANBUL A U16E A BGR
Cumartesi, Ekim 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DAÇKA ŞERİFALİ U18K A
Cumartesi, Ekim 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ SİLİVRİ BÜYÜKKILIÇLI U14K A
Cumartesi, Ekim 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 EMLAK KONUT B GÜNGÖREN BELEDİYESİ U14K A
Cumartesi, Ekim 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A AGR
Cumartesi, Ekim 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A PERTEVNİYAL SPOR KULÜBÜ U18E A AGR
Cumartesi, Ekim 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 AKADEMİ İSTANBUL A BEŞİKTAŞ A U16E A AGR
Cumartesi, Ekim 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 DEV ATAŞEHİR A DARÜŞŞAFAKA A U16E A AGR
Cumartesi, Ekim 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ A U16K A
Cumartesi, Ekim 08, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 KAAN A İSTANBUL VARDAR A U18E A AGR
Pazar, Ekim 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 GALATASARAY DARÜŞŞAFAKA U18E A AGR
Pazar, Ekim 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 BEYLİKDÜZÜ BASKET ALLSTAR İSTANBUL U14K A
Pazar, Ekim 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL VARDAR U18K A
Pazar, Ekim 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 İSTANBUL YILDIZLARI GALATASARAY A U14K A
Pazar, Ekim 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL KUTUP YILDIZI U18K A
Pazar, Ekim 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 FENERBAHÇE BEKO A FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A BGR
Pazar, Ekim 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL DSİ U18E A AGR

Daha Fazla Haber