Haberler

İstanbul’da 29. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 16 – 22 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanacak 29. hafta maçlarıyla devam edecek.

16 – 22 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Salı, Mayıs 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AÇI GENÇLİK ATLAS OLİMPİK U10E CGR AVR
Salı, Mayıs 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ATAKENT GENÇLİK A KUTUP YILDIZI U11E C AVR
Salı, Mayıs 17, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANADOLU EFES FESA U12E A
Salı, Mayıs 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 FMV IŞIKSPOR TÜRK HAVA YOLLARI U12E C AGR AVR
Salı, Mayıs 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ AVCILAR TANYILDIZI U10E BGR AVR
Salı, Mayıs 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ANKA AVRUPA PETNA U11E B AVR
Salı, Mayıs 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 BAŞARI PERFORMANS AKADEMİ İSTANBUL U10E AGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 MAÇ SAYISI ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E AGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA ANADOLU MARMARA U10E BGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 ADA YILDIZLARI ALLSTARS İSTANBUL U10E BGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL SUADİYE U14E C FNL GR YF ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK İSTANBULLS U11E C BGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 İSTANBUL MARMARA DEV ATAŞEHİR B U11E C AGR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 İSTANBUL ATA DEV ATAŞEHİR B U16E C KL 4.GR ASYA
Salı, Mayıs 17, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL ATA U11E C AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ SPOR FABRİKASI U10E AGR AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 SPOR FABRİKASI TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK AVCILAR ATAK U10E BGR AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 AVCILAR ATAK BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. U12E C DGR AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVCILAR TANYILDIZI YEŞİLKÖY YILDIZLARI U12E C EGR AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ OKYANUS KOLEJİ U12E C FGR AVR
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 AKADEMİ İSTANBUL ŞERİFALİ GENÇLİK U11E C AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 İSTANBUL ATA MAÇ SAYISI U12E C BGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 FENERBAHÇE BEKO B BOĞAZİÇİ U14E B KL GR YF ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U12E C CGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ASYA KARTALLARI DEV ATAŞEHİR A U11E B ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ A ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B KL GR YF ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM BAŞARI PERFORMANS U11E B ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 POTANIN KARTALLARI BİLGİ TEKNİK A U12E B BGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 18, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ÇUBUKLU ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 ELİT ATLETİK ÜNSPED U11E C AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 TEŞVİKİYE A AÇI GENÇLİK A U14E B KL GR YF AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 AÇI GENÇLİK A AVCILAR TANYILDIZI U18E B KL GR YF AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL İSTANBUL BASKET U12E B BGR AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 DEV ADAMLAR İSTANBUL GELİŞİM U18E C FNL GR YF AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 NOVA BASKET TRUVA GENÇLİK U12E C CGR AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 PETNA EMLAK KONUT A U14E B KL GR YF AVR
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 11:00 MAÇ SAYISI HİGH TOUCH U11E C BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 12:30 MODAFEN GİRİŞİM U12E B AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 14:00 İSTANBUL DSİ AKADEMİ İSTANBUL U12E B AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 15:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL GR YF ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 FESA PARLAYAN YILDIZLAR U11E B ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 İSTANBUL KARŞIYAKA İSTANBUL DEV U14E C KL GR YF ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 MVP ADA YILDIZLARI U12E C DGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 11:00 FENSPOR Z10 U18E C KL GR YF ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 12:30 DUDULLU OSB B Z10 U12E C BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 14:00 LİMA DUDULLU OSB U18E B KL GR YF ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 15:30 DUDULLU OSB A MODA U12E C AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ŞERİFALİ GENÇLİK U14E C KL GR YF ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK TİTAN AKADEMİ U12E C AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 19, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 BİLGİ TEKNİK TİTAN AKADEMİ U10E AGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 EMLAK KONUT KUTUP YILDIZI A U12E B AGR AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ANKA AVRUPA AÇI GENÇLİK U12E B AGR AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 MVP ETİLER ELİT ATLETİK U12E C EGR AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BAKIRKÖYSPOR B BEŞYILDIZ B U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK U12E C AGR AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK B U14E C FNL GR YF AVR
Cuma, Mayıs 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 HİGH TOUCH PARLAYAN YILDIZLAR U10E BGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 HİGH TOUCH ASYA KARTALLARI U12E B AGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 DEV ATAŞEHİR B AKADEMİ İSTANBUL U11E C AGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL GENÇ PAŞABAHÇE U11E C AGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 ÇENGEL SPOR KAAN GÖZTEPE U12E C DGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E C FGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL ATA İSTANBUL MARMARA U11E C AGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL GİRİŞİM U11E C BGR ASYA
Cuma, Mayıs 20, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ATAŞEHİR ASLANLARI SANCAKTEPE İSTANBUL U12E C FGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 BAKIRKÖY ASLAN PETNA U12E C GGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK SPOR FABRİKASI U12E B BGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U18E C KL GR YF AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. FMV ISPARTAKULE IŞIK U12E C GGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ALTINYILDIZ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U12E C HGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ALTINYILDIZ GENÇ NESİL İSTANBUL U14E C FNL GR YF AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA AYKA U11E B AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 KURTULUŞ PAMUKSPOR GELİŞİM U12E A
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 İSTANBUL ANKA NOVA BASKET U16E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 BİZİMKENT STARLARIN DOĞUŞU U12E C DGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 13:00 BAKIRKÖY SPOR ÇATALCA BELEDİYESİ U12E C BGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:30 ATLAS OLİMPİK BASK U12E C CGR AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE BİZİMKENT U14E C KL GR YF AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 PERTEVNİYAL LİSESİ EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U14E C KL GR YF AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. YEŞİLKÖY YILDIZLARI U18E C KL GR YF AVR
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 DEV ATAŞEHİR A FESA U11E B ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 PARLAYAN YILDIZLAR POTANIN KARTALLARI U11E B ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI GENÇ PAŞABAHÇE B U18E C KL GR YF ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 FMV ERENKÖY IŞIK ANADOLU EFES U12E A
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:00 DEV ATAŞEHİR MAÇ SAYISI U10E AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:30 DEV ATAŞEHİR BEŞİKTAŞ U12E A
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 9:30 ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:00 BAŞARI PERFORMANS ASYA KARTALLARI U11E B ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 12:30 BİLGİ TEKNİK B İSTANBUL DEV U12E C EGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:00 ATAŞEHİR GENÇLİK POTANIN ASLANLARI A U12E C CGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 15:30 ARMADA POTANIN ASLANLARI B U12E C EGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL İSTANBUL ATA U16E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 ŞİŞLİ KUTUP YILDIZI B U12E C FGR AVR
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 BEYKENT BASKETBOL KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜMİT ERKEK B ÇF
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 FLORYA ELİT FMV ERENKÖY IŞIK ÜMİT ERKEK B ÇF
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 PERTEVNİYAL LİSESİ IRMAK U12E C BGR AVR
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ÜNSPED A FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E B KL GR YF AVR
Pazar, Mayıs 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ İSTANBUL VARDAR B U18E C FNL GR YF AVR
Pazar, Mayıs 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 FESA ÇATALCA BELEDİYE ÜMİT ERKEK B ÇF
Pazar, Mayıs 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 FESA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
Pazar, Mayıs 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 UNİBASKET B ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E C FNL GR YF ASYA
Pazar, Mayıs 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 BOĞAZİÇİ UNİBASKET A U18E C FNL GR YF ASYA