Haberler

İstanbul’da 28. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 9 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanacak 28. hafta maçlarıyla devam edecek.

9 – 15 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 DARÜŞŞAFAKA BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK TEŞVİKİYE U12E C HGR AVR
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 KUTUP YILDIZI TEŞVİKİYE U11E C AVR
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ŞEFKATGÜCÜ U16E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 PETNA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B AVR
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK FMV NİŞANTAŞI IŞIK U16E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FESA PAMUKSPOR GELİŞİM U12E A
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK KURTULUŞ U12E A
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 DEV ATAŞEHİR ANADOLU EFES U12E A
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 KAAN GÖZTEPE ADA YILDIZLARI U12E C DGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 İSTANBUL ATA ÜSKÜDAR BASKETBOL U11E C AGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK MARMARA SPOR U11E C AGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BAŞARI PERFORMANS BİLGİ TEKNİK A U12E B BGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBULLS MAÇ SAYISI U11E C BGR ASYA
Pazartesi, Mayıs 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL BEYKOZ GENÇLİK U11E C BGR ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR KUTUP YILDIZI A U12E B AGR AVR
Salı, Mayıs 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 KUTUP YILDIZI B BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U12E C FGR AVR
Salı, Mayıs 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 PENDİK YEDİTEPE ÜMRANİYE BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 SPOR FABRİKASI ATAŞEHİR GENÇLİK U10E AGR AVR
Salı, Mayıs 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ÜNSPED ATAŞEHİR GENÇLİK A U11E C AVR
Salı, Mayıs 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL BASKET ELİT ATLETİK U11E C AVR
Salı, Mayıs 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FESA BAŞARI PERFORMANS U11E B ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 DEV ATAŞEHİR B GENÇ PAŞABAHÇE U11E C AGR ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL DEV ATAŞEHİR U10E AGR ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 POTANIN KARTALLARI PAMUKSPOR GELİŞİM U11E B ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 HİGH TOUCH ANADOLU MARMARA U10E BGR ASYA
Salı, Mayıs 10, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ASYA KARTALLARI PARLAYAN YILDIZLAR U11E B ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BAKIRKÖYSPOR PERTEVNİYAL LİSESİ U12E C BGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AVCILAR TANYILDIZI TENİS ESKRİM DAĞCILIK U10E BGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 FESA A UNİBASKET B U16E B KL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 NOVA BASKET ATLAS OLİMPİK U12E C CGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL FMV IŞIKSPOR U12E C AGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER IRMAK U12E C BGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 FİNAL İNŞAAT TÜRK HAVA YOLLARI U12E C AGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 BEŞYILDIZ BASK U12E C CGR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BİZİMKENT BEYKENT BASKETBOL U16E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL Z10 U12E C BGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL Z10 U16E B KL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 MVP ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U12E C DGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK DUDULLU OSB A U12E C AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 İSTANBUL ATA DUDULLU OSB B U12E C BGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ANADOLU MARMARA MODA U12E C AGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL U12E C CGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 UFUKCAN AYDIN GENÇ PAŞABAHÇE U12E C CGR ASYA
Çarşamba, Mayıs 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ BAŞARI PERFORMANS U10E AGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. BAKIRKÖY ASLAN U12E C GGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 KUTUP YILDIZI A ANKA AVRUPA U12E B AGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ANKA ANADOLU U16E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI ELİT ATLETİK U12E C EGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U12E B AGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK PETNA U12E C GGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 AVCILAR ATAK BİZİMKENT U12E C DGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVCILAR ATAK BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. A U16E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. STARLARIN DOĞUŞU U12E C DGR AVR
Perşembe, Mayıs 12, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK B ARMADA U12E C EGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 KADIKÖY İSTANBUL POTANIN ASLANLARI B U12E C EGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 BEYKOZ GENÇLİK ATAŞEHİR ASLANLARI U12E C FGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR KAAN GÖZTEPE U12E C DGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 PARLAYAN YILDIZLAR MARMARA SPOR U10E BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 12, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 İSTANBULLS SANCAKTEPE İSTANBUL U12E C FGR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ DARÜŞŞAFAKA U12E A
Cuma, Mayıs 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ANADOLU EFES FESA U12E A
Cuma, Mayıs 13, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANKA GENÇLİK PARLAYAN YILDIZLAR B U16E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U12E C AGR AVR
Cuma, Mayıs 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ELİT ATLETİK KUTUP YILDIZI U11E C AVR
Cuma, Mayıs 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ANKA AVRUPA U11E B AVR
Cuma, Mayıs 13, 2022 MALTEPE S.S. 17:00 HİGH TOUCH ALLSTARS İSTANBUL U11E C BGR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 MALTEPE S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL HİGH TOUCH U10E BGR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 MALTEPE S.S. 20:00 ES SPOR BAYRAKTAR PENDİK U16E C KL 2.GR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 GİRİŞİM BAŞARI PERFORMANS U12E B BGR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DEV ATAŞEHİR U12E A
Cuma, Mayıs 13, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
Cuma, Mayıs 13, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ÇUBUKLU ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 BİLGİ TEKNİK ASYA KARTALLARI U10E AGR ASYA
Cuma, Mayıs 13, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ASYA KARTALLARI A KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 DARÜŞŞAFAKA SPOR FABRİKASI U11E B AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 POTANIN KARTALLARI B UNİBASKET A U16E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 ANATOLYA TURKUAZ ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 MAÇ SAYISI ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E C BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C KL 4.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ U16E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ARMADA B KAAN U16E C KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL B GENÇ PAŞABAHÇE B U16E C FNL 4.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 9:30 AÇI GENÇLİK ATLAS OLİMPİK U10E CGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 PETNA B FAVORİ İSTANBUL U10E DGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 PETNA A ELİT ATLETİK U10E CGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 AYKA PETNA U11E B AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 15:30 BÜYÜKKILIÇLI KUTUP YILDIZI U12K BGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVCILAR ATAK KURTULUŞ U10E BGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 AVCILAR TANYILDIZI MVP ETİLER U12E C EGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK FİNAL İNŞAAT U12E C AGR AVR
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 9:30 FENERBAHÇE A ALLSTARS İSTANBUL U12K ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:00 ASYA KARTALLARI FENERBAHÇE B U12K ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 DEV SPOR KADIKÖY İSTANBUL U12E C EGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 MODA ŞERİFALİ GENÇLİK U12E C AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 TİTAN AKADEMİ ANADOLU MARMARA U12E C AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:30 KAAN GÖZTEPE MVP U12E C DGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 9:30 ADA YILDIZLARI PARLAYAN YILDIZLAR U12E C DGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 11:00 MODA ADA YILDIZLARI A U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 12:30 GENÇ PAŞABAHÇE ATAŞEHİR GENÇLİK U12E C CGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 14:00 Z10 İSTANBUL ATA U12E C BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 15:30 GİRİŞİM BEYKOZ GENÇLİK U11E C BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 BİLGİ TEKNİK A MODAFEN U12E B BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 POTANIN ASLANLARI B BİLGİ TEKNİK B U12E C EGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 14, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 POTANIN ASLANLARI A UFUKCAN AYDIN U12E C CGR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 9:30 KAAN GÖZTEPE BOĞAZİÇİ ELİT U16E C FNL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:00 PARLAYAN YILDIZLAR DEV ATAŞEHİR A U11E B ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 12:30 DEV ATAŞEHİR B ATLETİK SPORTİF İSTANBUL B U16E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:00 DUDULLU OSB B İSTANBUL ATA U16E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 15:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B BESRA İSTANBUL U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 POTANIN ASLANLARI ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U16E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL BEYKOZ GENÇLİK U12E C FGR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 MAÇ SAYISI BEYKOZ GENÇLİK U16E C FNL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 ÇATALCA BELEDİYE ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E C BGR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 BASK NOVA BASKET U12E C CGR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 İSTANBUL ANKA NOVA BASKET U16E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 15:30 STARLARIN DOĞUŞU ATLANTİK SPOR U10E DGR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 TRUVA GENÇLİK BEŞYILDIZ U12E C CGR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 IRMAK BAKIRKÖYSPOR U12E C BGR AVR
Pazar, Mayıs 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 12:00 GENÇ PAŞABAHÇE HEYBELİADA SU SPORLARI U12K ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:30 GENÇ PAŞABAHÇE BÜYÜKKILIÇLI U10K
Pazar, Mayıs 15, 2022 CAFERAĞA S.S. 15:00 ALLSTARS İSTANBUL GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10K
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 9:30 ASYA KARTALLARI B İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 11:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ASYA KARTALLARI U11E B ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 12:30 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF İSTANBULLS U12E C FGR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 14:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK İSTANBULLS U16E C FNL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 15:30 BAŞARI PERFORMANS POTANIN KARTALLARI U11E B ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 KARŞIAYAK DOĞAN ANADOLU MARMARA U16E C FNL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 BEYLERBEYİ B ADA YILDIZLARI B U16E C FNL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 15, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ANADOLU MARMARA ADA YILDIZLARI U10E BGR ASYA