Connect with us

İstanbul’da 27. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 4 – 8 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanacak 27. hafta maçlarıyla devam edecek.

4 – 8 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 YILDIRIM BOSNA CENNET U16E C FNL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 İSTANBUL ANKA NOVA BASKET U16E C FNL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BASK İSTANBUL VARDAR U16E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ALTINELLER U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 YEŞİLYURT AVCILAR DEMİRORDU U16E C FNL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 EYÜP BASKET SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK FLORYA ELİT U16E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ŞİŞLİ TEPEBASKET U16E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 9:30 ALTINYILDIZ DOSTLUKSPOR B U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 MARMARA ELİT HAZNEDAR DORUK U16E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER FMV ISPARTAKULE IŞIK U16E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 BAKIRKÖYSPOR B İSTANBUL PANTERLERİ U16E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 FİNAL İNŞAAT BAKIRKÖYSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 TÜRK HAVA YOLLARI BEŞYILDIZ B U16E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 ÇATALCA BELEDİYE BEŞYILDIZ A U16E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 AVCILAR ATAK BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. A U16E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 15:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U16E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL GELİŞİM ESEN BASKETBOL U16E C KL 2.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 BİZİMKENT BEYKENT BASKETBOL U16E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 9:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL Z10 U16E B KL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:00 FESA B TAKIM YILDIZLARI U16E B KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:30 ARMADA A İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C KL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 14:00 ARMADA B BAYRAKTAR PENDİK U16E C KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 9:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK BEYLERBEYİ B U16E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 11:00 POTANIN KARTALLARI A BEYLERBEYİ A U16E B KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 12:30 POTANIN KARTALLARI B ADA YILDIZLARI B U16E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 14:00 ANATOLYA TURKUAZ ADA YILDIZLARI A U16E C FNL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 15:30 MAÇ SAYISI ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ U16E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 ANADOLU MARMARA BEYKOZ GENÇLİK U16E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 DEĞİŞİM MVP B U16E B KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 BESRA İSTANBUL MAVİ BİRLİK U16E C KL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C FNL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ALLSTARS İSTANBUL A LİMA U16E B KL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 ŞERİFALİ GENÇLİK A KIZILTOPRAK U16E B KL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 KARŞIYAKA DOĞAN İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 İSTANBULLS UNİBASKET A U16E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ASYA KARTALLARI A MODA U16E C FNL 3.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ÇUBUKLU PARLAYAN YILDIZLAR B U16E C KL 1.GR ASYA
Çarşamba, Mayıs 04, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 ANKA ANADOLU ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ FYL U16E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. YEŞİLKÖY YILDIZLARI U16E C FNL 4.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK DOSTLUKSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 ANKA AVRUPA İSTBOL U16E C KL 2.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 BASKETS B OLİMPOS U16E C KL 2.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U16E C FNL 3.GR AVR
Perşembe, Mayıs 05, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 POTANIN ASLANLARI ESSPOR U16E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 POTANIN ASLANLARI B DEV SPOR U12E C EGR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 GENÇ PAŞABAHÇE B ÜMRANİYE BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL ATA ATLETİK SPORTİF B U16E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 DEV ATAŞEHİR B ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ANKA GENÇLİK U16E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK B ASYA KARTALLARI B U16E C KL 3.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİ KAAN U16E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 ALLSTARS İSTANBUL B KAAN GÖZTEPE B U16E C FNL 4.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 17:00 BAŞARI PERFORMANS BİLGİ TEKNİK A U12E B BGR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 18:30 PENDİK YEDİTEPE BOĞAZİÇİ ELİT U16E C FNL 4.GR ASYA
Perşembe, Mayıs 05, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 20:00 DUDULLU OSB B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U16E C KL 4.GR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ U12K AGR AVR
Cuma, Mayıs 06, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA U12E A
Cuma, Mayıs 06, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 PETNA ATAGÜL BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
Cuma, Mayıs 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ŞEFKATGÜCÜ U16E C KL 4.GR AVR
Cuma, Mayıs 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:30 ATAKENT GENÇLİK FMV NİŞANTAŞI IŞIK U16E C KL 4.GR AVR
Cuma, Mayıs 06, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 MODA TİTAN AKADEMİ U12E C AGR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 FESA A UNİBASKET B U16E B KL 3.GR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 AKADEMİ İSTANBUL B GENÇ PAŞABAHÇE A U16E B KL 3.GR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ASYA KARTALLARI İSTANBUL DSİ U12E B AGR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF SUADİYE BASKETBOL A U16E B KL 4.GR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 FMV ERENKÖY IŞIK HİGH TOUCH A U16E B KL 4.GR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 17:00 DUDULLU OSB A ANADOLU MARMARA U12E C AGR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 18:30 ATAŞEHİR ASLANLARI İSTANBULLS U12E C FGR ASYA
Cuma, Mayıs 06, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 20:00 MODAFEN POTANIN KARTALLARI U12E B BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 10:00 YENİ LEVENT BASK. ATLAS OLİMPİK U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:30 SPOR FABRİKASI AYKA U11E B AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 13:00 EMLAK KONUT BEYLİKDÜZÜ BASKET U12K BGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:30 ANKA AVRUPA EMLAK KONUT U12E B AGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 16:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. B DEV ADAMLAR U16E C KL 1.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:30 HAZNEDAR DORUK TÜRK HAVA YOLLARI U16E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 19:00 MVP ETİLER YEŞİLKÖY YILDIZLARI U12E C EGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 BAKIRKÖY ASLAN FMV ISPARTAKULE IŞIK U12E C GGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 ELİT ATLETİK AVCILAR TANYILDIZI U12E C EGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 BİZİMKENT BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. U12E C DGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 15:30 STARLARIN DOĞUŞU AVCILAR ATAK U12E C DGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ALTINYILDIZ U12E C HGR AVR
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 POTANIN KARTALLARI A FESA B U16E B KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 BEYLERBEYİ B POTANIN KARTALLARI B U16E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 BEYLERBEYİ A DEĞİŞİM U16E B KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 16:30 BEYKOZ GENÇLİK KARŞIYAKA DOĞAN U16E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:00 MODA ANATOLYA TURKUAZ U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:30 MVP B TAKIM YILDIZLARI U16E B KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 ALLSTARS İSTANBUL FENERBAHÇE B U12K ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U10K
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 FENERBAHÇE A GENÇ PAŞABAHÇE U12K ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 HEYBELİADA SU SPORLARI ASYA KARTALLARI U12K ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI ASYA KARTALLARI A U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ADA YILDIZLARI B İSTANBULLS U16E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ADA YILDIZLARI A KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C FNL 3.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 AKADEMİ İSTANBUL SUADİYE U12E B AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 11:00 ÇEKMEKÖY SPOR KULÜÜBÜ ANADOLU MARMARA U16E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 12:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK MAÇ SAYISI U16E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 14:00 Z10 MAÇ SAYISI U12E C BGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 15:30 MAÇ SAYISI ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E AGR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 17:00 UNİBASKET A İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U16E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Mayıs 07, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U12E C FGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 SPOR FABRİKASI AYKA U12E B BGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 İSTANBUL BASKET TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B BGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 İSTANBUL BASKET BEŞİKTAŞ U10E AGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 FMV IŞIKSPOR FİSK U12E C AGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 PETNA ROTARY 100.YIL AND. LİS. U12E C GGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U12E C BGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 OKYANUS KOLEJİ ŞİŞLİ U12E C FGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ANKA AVRUPA DARÜŞŞAFAKA U11E B AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 İSTANBUL PANTERLERİ MARMARA ELİT U16E C KL 3.GR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ ÇATALCA BELEDİYE U12K AGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:00 BÜYÜKKILIÇLI GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10K
Pazar, Mayıs 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 15:30 TÜRK HAVA YOLLARI ATAKENT GENÇLİK U12E C AGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 BASK TRUVA GENÇLİK U12E C CGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 ATLAS OLİMPİK BEŞYILDIZ U12E C CGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 BEŞYILDIZ A BAKIRKÖYSPOR B U16E C KL 3.GR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 BEŞYILDIZ B ÇATALCA BELEDİYE U16E C KL 3.GR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 15:30 IRMAK ÇATALCA BELEDİYE U12E C BGR AVR
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 Z10 LİMA U16E B KL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 BOĞAZİÇİ ELİT GENÇ PAŞABAHÇE B U16E C FNL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 KAAN GÖZTEPE PENDİK YEDİTEPE U16E C FNL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 16:30 KAAN POTANIN ASLANLARI U16E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:00 GENÇ PAŞABAHÇE POTANIN ASLANLARI A U12E C CGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:30 KIZILTOPRAK ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B KL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 ALLSTARS İSTANBUL UFUKCAN AYDIN U12E C CGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ŞERİFALİ GENÇLİK A ALLSTARS İSTANBUL A U16K B KL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 ÜMRANİYE BELEDİYESİ ALLSTARS İSTANBUL B U16E C FNL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 İSTANBUL KARŞIYAKA BESRA İSTANBUL U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 MAVİ BİRLİK ŞERİFALİ GENÇLİK B U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ARMADA KADIKÖY İSTANBUL U12E C EGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ESSPOR ARMADA B U16E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 ASYA KARTALLARI B ARMADA A U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 9:30 BAYRAKTAR PENDİK ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U16E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 11:00 DUDULLU OSB B ÜSKÜDAR BASKETBOL U12E C BGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 12:30 ATLETİK SPORTİF B DUDULLU OSB B U16E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 14:00 ANKA GENÇLİK ÇUBUKLU U16E C KL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 15:30 ANKA BASKETBOL AKADEMİ ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C KL 1.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 17:00 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ DEV ATAŞEHİR B U16E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 18:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ PARLAYAN YILDIZLARI U12E C DGR ASYA
Pazar, Mayıs 08, 2022 KURTKÖY SPOR SALONU 20:00 PARLAYAN YILDIZLAR B ANKA ANADOLU U16E C KL 1.GR ASYA

Daha Fazla Haber