Haberler

İstanbul’da 26. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 15 Nisan – 1 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanacak 26. hafta maçlarıyla devam edecek.

25 Nisan – 1 Mayıs 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

Pazartesi, Nisan 25, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 SUADİYE BASKETBOL A FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL 4.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 25, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KAAN GÖZTEPE B GENÇ PAŞABAHÇE B U16E C FNL 4.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 25, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 GENÇ PAŞABAHÇE A FESA A U16E B KL 3.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 BEYKENT BASKETBOL ŞİŞLİ U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 AVCILAR DEMİRORDU PERTEVNİYAL LİSESİ U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 FYL YILDIRIM BOSNA U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 CENNET İSTANBUL ANKA U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 NOVA BASKET YEŞİLYURT U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 FLORYA ELİT BİZİMKENT U16E C KL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 25, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 MAÇ SAYISI KARŞIYAKA DOĞAN U16E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 25, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 İSTANBULLS KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 25, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C FNL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 BOĞAZİÇİ ELİT ÜMRANİYE BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 UNİBASKET B BAŞARI PERFORMANS U16E B KL 3.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 HİGH TOUCH DİNAMO U16E B KL 4.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 OLİMPOS ANKA AVRUPA U16E C KL 2.GR AVR
Salı, Nisan 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 İSTBOL İSTANBUL GELİŞİM U16E C KL 2.GR AVR
Salı, Nisan 26, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 TİTAN AKADEMİ SUADİYE U14E C FNL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U14E C FNL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 PARLAYAN YILDIZLAR A MODA U14E C FNL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 BEYKOZ İSTANBUL ATA U18E C KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI Z10 U18E C KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 26, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 BEŞAS POTANIN ASLANLARI U18E C KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 EMLAK KONUT GALATASARAY U16K A 3-4’LÜK 1.MAÇ
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KUTUP YILDIZI FENERBAHÇE U16K A FİNAL 1.MAÇ
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ÇEKMEKÖY SPOR KULÜÜBÜ BEYKOZ GENÇLİK U16E C FNL 1.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 BAKIRKÖYSPOR A EYÜP BASKET U16E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 ALTINELLER ALTINYILDIZ U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ PETNA U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 ATAGÜL BASKETBOL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 DOSTLUKSPOR B SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 DOSTLUKSPOR A FİNAL İNŞAAT U16E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 27, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 POTANIN KARTALLARI B İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U16E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 27, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 ADA YILDIZLARI B UNİBASKET A U16E C FNL 2.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 27, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 ADA YILDIZLARI A ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C FNL 3.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 Z10 ŞERİFALİ GENÇLİK A U16E B KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 LİMA ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 KIZILTOPRAK ALLSTARS İSTANBUL U16E B KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 HAZNEDAR DORUK İSTANBUL PANTERLERİ U16E C KL 3.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 DEV ADAMLAR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U16E C KL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. A BASK U16E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ AVCILAR ATAK U16E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U16E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 28, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 KAAN ÇUBUKLU U14E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 KAAN GÖZTEPE B ARMADA U18E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 ANADOLU MARMARA GENÇ PAŞABAHÇE B U18E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 FENERBAHÇE B HEYBELİADA SU SPORLARI U12K ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ASYA KARTALLARI FENERBAHÇE A U12K ASYA
Perşembe, Nisan 28, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 FENSPOR İSTANBUL KARŞIYAKA U18E C KL 1.GR ASYA
Cuma, Nisan 29, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 GALATASARAY EMLAK KONUT U16K A 3-4’LÜK 2.MAÇ
Cuma, Nisan 29, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ANADOLU MARMARA U16E C FNL 2.GR ASYA
Cuma, Nisan 29, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 BAYRAKTAR PENDİK KAAN U16E C KL 2.GR ASYA
Cuma, Nisan 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 FMV NİŞANTAŞI IŞIK İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C KL 4.GR AVR
Cuma, Nisan 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:30 ESEN BASKETBOL TRUVA GENÇLİK U16E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 BEŞYILDIZ A TÜRK HAVA YOLLARI U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 BEŞYILDIZ B MARMARA ELİT U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 TEPEBASKET BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. B U16E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 29, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 MODA KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C FNL 3.GR ASYA
Cuma, Nisan 29, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 ANATOLYA TURKUAZ ASYA KARTALLARI A U16E C FNL 3.GR ASYA
Cuma, Nisan 29, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 FENERBAHÇE KUTUP YILDIZI U16K A FİNAL 2.MAÇ
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C FNL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 PARLAYAN YILDIZLAR B ANKA BASKETBOL AKADEMİ B U16E C KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 ANKA GENÇLİK ANKA ANADOLU U16E C KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 BEYLERBEYİ B İSTANBULLS U16E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 ARMADA B POTANIN ASLANLARI U16E C KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 ARMADA A ŞERİFALİ GENÇLİK B U16E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 ES SPOR ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U16E C KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U16E C KL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 ŞEFKATGÜCÜ YENİ LEVENT BASKETBOL U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 İSTANBUL VARDAR ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E C FNL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 15:30 ATLAS OLİMPİK AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 ÇATALCA BELEDİYE BAKIRKÖYSPOR B U16E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 ADA YILDIZLARI FESA U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 DEV ATAŞEHİR B DUDULLU OSB B U16E C KL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 16:30 DEV ATAŞEHİR TİTAN AKADEMİ U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:00 HİGH TOUCH ANADOLU MARMARA U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ATA U16E C KL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 ASYA KARTALLARI B BESRA İSTANBUL U16E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ASYA KARTALLARI A GİRİŞİM A U14E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 ASYA KARTALLARI MAÇ SAYISI U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 PENDİK YEDİTEPE ALLSTARS İSTANBUL U16E C FNL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 MARMARA SPOR ALLSTARS İSTANBUL U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA MAVİ BİRLİK U16E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 BAŞARI PERFORMANS BİLGİ TEKNİK U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 30, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 TAKIM YILDIZLARI DEĞİŞİM U16E B KL 2.GR ASYA