Connect with us

İstanbul’da 25. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 16 – 24 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanacak 25. hafta maçlarıyla devam edecek.

16 – 24 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 10:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U10E AGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:30 BEŞİKTAŞ ÇATALCA BELEDİYE U12K AGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 13:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ GENÇ PAŞABAHÇE U10 KIZLAR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10E BGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 16:00 AYKA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:30 DARÜŞŞAFAKA PAMUKSPOR GELİŞİM U12E A
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 19:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B ŞİŞLİ U16E C KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 ATAKENT GENÇLİK İSTANBUL BASKET U10E AGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 ELİT ATLETİK ATLAS OLİMPİK U10E CGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 ATLAS OLİMPİK FMV NİŞANTAŞI IŞIK U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:30 ATLANTİK FAVORİ İSTANBUL U10E DGR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 16:00 GENÇ NESİL İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT KIZLAR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 İSTANBUL ANKA PERTEVNİYALİ LİSESİ U16E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 YENİ LEVENT BASKETBOL İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 10:00 AVCILAR DEMİRORDU FYL U16E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:30 CENNET YEŞİLYURT U16E C FNL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 13:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI BAĞCILAR GÖZTEPE U14E B KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:30 AVCILAR ATAK ATAKENT GENÇLİK B U14E B FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 16:00 BASK B ATAKENT GENÇLİK A U14E B KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:30 AVRUPA KARŞIYAKA B ATAKENT GENÇLİK U16E C KL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 19:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. A ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 FESA FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 DEV ATAŞEHİR KURTULUŞ U12E A
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL BİLGİ TEKNİK U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 16:30 ÇUBUKLU ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:00 BESRA İSTANBUL ARMADA A U16E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:30 HEYBELİADA SU SPORLARI FENERBAHÇE A U12K ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 MAÇ SAYISI TİTAN AKADEMİ U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ŞERİFALİ GENÇLİK B İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 ALLSTARS İSTANBUL BÜYÜKKILIÇLI U10 KIZLAR
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 ALLSTARS İSTANBUL BOĞAZİÇİ ELİT U16E C FNL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK ADA YILDIZLARI B U16E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U16E C KL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE B PENDİK YEDİTEPE U16E C FNL 4.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 16, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 MAVİ BİRLİK ASYA KARTALLARI B U16E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 10:00 SPOR FABRİKASI ANKA AVRUPA U11E B AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:30 DARÜŞŞAFAKA PETNA U11E B AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 13:00 AYKA İSTANBUL BASKET U12E B BGR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BAHÇELİEVLER BASKETBOL U12E B BGR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 16:00 EYÜP BASKET YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E C FNL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:30 BEŞİKTAŞ ANADOLU EFES U12E A
Pazar, Nisan 17, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 19:00 KURTULUŞ AVCILAR TANYILDIZI U10E BGR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 DEV ADAMLAR BİZİMKENT U16E C KL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 NOVA BASKET YILDIRIM BOSNA U16E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL ALTINELLER U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 16:00 DOSTLUKSPOR A SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C FNL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 İSTANBUL VARDAR AVCILAR ATAK U16E C FNL 2.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL VARDAR U14E C FNL 2.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 10:00 BEŞYILDIZ B HAZNEDAR DORUK U16E C KL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:30 BEŞYILDIZ A İSTANBUL PANTERLERİ U16E C KL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 13:00 BASK BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U16E C FNL 2.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:30 BEYKENT BASKETBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 16:00 BEYKENT BASKETBOL TEPEBASKET U16E C KL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:30 FLORYA ELİT BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. B U16E C KL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 17, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 FESA POTANIN KARTALALRI U11E B ASYA
Pazar, Nisan 17, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B TAKIM YILDIZLARI A U14E B KL 1.GR ASYA
Pazar, Nisan 17, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 MODA KAAN U14E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U12K BGR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 İSTANBUL VARDAR ASYA KARTALLARI U16K B KL GR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL PANTERLERİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B KL GR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 ANKA AVRUPA EMLAK KONUT U12E B AGR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL PETNA U16E C FNL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 ATAGÜL BASKETBOL ALTINELLER U16E C FNL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 TÜRK HAVA YOLLARI BAKIRKÖYSPOR B U16E C KL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 OLİMPOS TRUVA GENÇLİK U16E C KL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 İSTBOL ESEN BASKETBOL U16E C KL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 ÇATALCA BELEDİYE MARMARA ELİT U16E C KL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ ALTINYILDIZ U16E C FNL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 BASKETS B İSTANBUL GELİŞİM U16E C KL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 18, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR BAŞARI PERFORMANS U11E B ASYA
Pazartesi, Nisan 18, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 DEV ATAŞEHİR BAŞARI PERFORMANS U10E AGR ASYA
Pazartesi, Nisan 18, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM DEV ATAŞEHİR A U11E B ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 PETNA A AÇI GENÇLİK U10E CGR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 STARLARIN DOĞUŞU PETNA B U10E DGR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 TİTAN AKADEMİ A KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E B KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 ATAKENT GENÇLİK A TEŞVİKİYE U11E C AVR
Salı, Nisan 19, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 BİZİMKENT TEŞVİKİYE B U14E C KL 3.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI DOSTLUKSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ FİNAL İNŞAAT U16E C FNL 4.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ İSTANBUL VARDAR U16E C FNL 2.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 ŞEFKATGÜCÜ ATLAS OLİMPİK U16E C KL 4.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 AVCILAR TANYILDIZI ATLAS OLİMPİK U14E C KL 3.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 EGE MAVİSİ BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E C FNL 2.GR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 DEV ATAŞEHİR B İSTANBUL ATA U11E C BGR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ÜSKÜDAR BASKETBOL U11E C AGR AVR
Salı, Nisan 19, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 MARMARA SPOR FESA U10E BGR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. EMLAK KONUT U18K A FİNAL 1.MAÇ
Salı, Nisan 19, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 GİRİŞİM MAÇ SAYISI U11E C BGR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 GİRİŞİM A PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL A U11E B ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL U10E AGR ASYA
Salı, Nisan 19, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 AKADEMİ İSTANBUL B GENÇ PAŞABAHÇE U11E C AGR ASYA
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL DİNAMO ÜMİT KIZLAR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KUTUP YILDIZI ÜNSPED U11E C AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 FMV NİŞANTAŞI IŞIK AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL VARDAR FLORYA ELİT U14E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 ATAKENT GENÇLİK YENİ LEVENT BASKETBOL U16E C KL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 ATAKENT GENÇLİK B SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U14E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 DOSTLUKSPOR B PETNA U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 STARLARIN DOĞUŞU ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E C KL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 BAKIRKÖYSPOR A ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C FNL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 AVCILAR DEMİRORDU BEYKENT BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BASK A U14E C FNL 1.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 ALTINYILDIZ AVCILAR ATAK U14E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 20, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM DEV ATAŞEHİR U12E A
Çarşamba, Nisan 20, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 BİLGİ TEKNİK A GİRİŞİM U12E B BGR ASYA
Çarşamba, Nisan 20, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ KUTUP YILDIZI U18K A 3-4’LÜK 1.MAÇ
Çarşamba, Nisan 20, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 PARLAYAN YILDIZLAR ANADOLU MARMARA U10E BGR ASYA
Çarşamba, Nisan 20, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 HİGH TOUCH ADA YILDIZLARI U10E BGR ASYA
Çarşamba, Nisan 20, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 BEYKOZ GENÇLİK HİGH TOUCH U11E C BGR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 ANADOLU EFES DARÜŞŞAFAKA U12E A
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KURTULUŞ FESA U12E A
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 YILDIRIM BOSNA AVCILAR DEMİRORDU U16E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 EMLAK KONUT BÜYÜKKILIÇLI U12K BGR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 BEYLİKDÜZÜ BASKET KUTUP YILDIZI U12K BGR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL ATA ÜMİT KIZLAR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ NOVA BASKET U16E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 YEŞİLYURT İSTANBUL ANKA U16E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 FYL CENNET U16E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. B BEYKENT BASKETBOL U16E C KL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 BİZİMKENT BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U16E C KL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 21, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BEŞİKTAŞ U12E A
Perşembe, Nisan 21, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 KAAN ES SPOR U16E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN ARMADA B U16E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 FENERBAHÇE B HEYBELİADA SU SPORLARI U12K ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 İSTANBUL DSİ HİGH TOUCH U12E B AGR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 PARLAYAN YILDIZLAR B GİRİŞİM B U14E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 GENÇ PAŞABAHÇE ALLSTARS İSTANBUL U12K ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 SUADİYE ASYA KARTALLARI U12E B AGR ASYA
Perşembe, Nisan 21, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 POTANIN KARTALLARI BAŞARI PERFORMANS U12E B BGR ASYA
Cuma, Nisan 22, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 ÜNSPED İSTANBUL BASKET U11E C AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KUTUP YILDIZI İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A 3-4’LÜK 2.MAÇ
Cuma, Nisan 22, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 EMLAK KONUT İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A FİNAL 2.MAÇ
Cuma, Nisan 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL ANKA İSTANBUL PANTERLERİ U16K B KL GR
Cuma, Nisan 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 ATAKENT GENÇLİK A AÇI GENÇLİK B U14E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 TRUVA GENÇLİK İSTBOL U16E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 BAKIRKÖYSPOR B HAZNEDAR DORUK U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 ŞİŞLİ FLORYA ELİT U16E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL GELİŞİM OLİMPOS U16E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:00 ANKA AVRUPA BASKETS B U16E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 19:30 TÜRK HAVA YOLLARI ÇATALCA BELEDİYE U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 22, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:30 AKADEMİ İSTANBUL MAÇ SAYISI U10E AGR ASYA
Cuma, Nisan 22, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:00 AKADEMİ İSTANBUL A PARLAYAN YILDIZLAR U11E B ASYA
Cuma, Nisan 22, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16K B KL GR
Cuma, Nisan 22, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 BAŞARI PERFORMANS ASYA KARTALLARI U10E AGR ASYA
Cuma, Nisan 22, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 POTANIN KARTALLARI ASYA KARTALLARI U11E B ASYA
Cuma, Nisan 22, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 İSTANBULLS GİRİŞİM U11E C BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 10:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. EYÜP BASKET U16E C FNL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:30 TEŞVİKİYE A ORİON B U16E B KL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 13:00 ELİT ATLETİK KUTUP YILDIZI U11E C AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:30 KIZILTOPRAK Z10 U16E B KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 16:00 ŞERİFALİ GENÇLİK A LİMA U16E B KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:30 MVP B POTANIN KARTALLARI A U16E B KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 19:00 BAŞARI PERFORMANS GENÇ PAŞABAHÇE A U16E B KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 MARMARA ELİT BEŞYILDIZ A U16E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 İSTANBUL PANTERLERİ BEŞYILDIZ B U16E C KL 3.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 DOSTLUKSPOR A BAKIRKÖYSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. İSTANBUL VADAR U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 16:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER BASK U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 İSTBOL BASK U14E C KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. A U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 AVCILAR ATAK FMV ISPARTAKULE IŞIK U16E C FNL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 FİNAL İNŞAAT YEŞİLKÖY YILDIZLARI U16E C FNL 4.GR AVR
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 ANADOLU MARMARA MARMARA SPOR U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 BAŞARI PERFORMANS DEV ATAŞEHİR U11E B ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 BİLGİ TEKNİK DEV ATAŞEHİR U10E AGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 PAMUKSPOR GELİŞİM FESA U11E B ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 FESA HİGH TOUCH U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ALLSTARS İSTANBUL PARLAYAN YILDIZLAR U10E BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 MAÇ SAYISI ALLSTARS İSTANBUL U11E C BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 23, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 TİTAN AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E AGR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL DEV ATAŞEHİR B U11E C AGR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 ALLSTARS İSTANBUL ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B KL 1.GR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U16E B KL 4.GR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 DİNAMO SUADİYE BASKETBOL A U16E B KL 4.GR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 BEYLERBEYİ A FESA B U16E B KL 2.GR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 FESA A AKADEMİ İSTANBUL B U16E B KL 3.GR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 ALTINELLER DOSTLUKSPOR B U16E C FNL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 12:30 PETNA SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U16E C FNL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:00 YENİ LEVENT BASKETBOL FMV NİŞANTAŞI IŞIK U16E C KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 15:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ATAKENT GENÇLİK U16E C KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 AVRUPA KARŞIYAKA B ŞEFKATGÜCÜ U16E C KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 11:00 ALTINYILDIZ ATAGÜL BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 12:30 TEPEBASKET DEV ADAMLAR U16E C KL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 14:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U16E C FNL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 24, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 MARMARA SPOR AKADEMİ İSTANBUL B U11E C AGR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 GENÇ PAŞABAHÇE ŞERİFALİ GENÇLİK U11E C AGR ASYA
Pazar, Nisan 24, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 GENÇ PAŞABAHÇE B KAAN GÖZTEPE B U18E C KL 1.GR ASYA

Daha Fazla Haber