Connect with us

İstanbul’da 24. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 9 – 15 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanacak 24. hafta maçlarıyla devam edecek.

9 – 15 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH
SPOR SALONU
SAAT
A TAKIMI
B TAKIMI
KATEGORİ
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 KUTUP YILDIZI A AÇI GENÇLİK U12E B AGR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 AÇI GENÇLİK A SPOR FABRİKASI U18E B KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BAĞCILAR GÖZTEPE AÇI GENÇLİK B U14E C KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 BASKETS AÇI GENÇLİK A U14E B KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 FMV IŞIKSPOR AÇI GENÇLİK B U16E B KL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 PERTEVNİYAL LİSESİ FMV IŞIKSPOR U14E C KL 2.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 ANADOLU EFES BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U12E A
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL PANTERLERİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B KL GR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 9:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ KURTULUŞ U10E BGR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 GALATASARAY GÜNGÖREN BELEDİYESİ U12K AGR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 16:30 BÜYÜKKILIÇLI BEYLİKDÜZÜ BASKET U12K BGR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ BÜYÜKKILIÇLI U10 KIZLAR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 19:30 BASK B ATAKENT GENÇLİK B U14E C KL 1.GR AVR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 FMV ERENKÖY IŞIK DEV ATAŞEHİR U12E A
Cumartesi, Nisan 09, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 ATAŞEHİR GENÇLİK PARLAYAN YILDIZLAR B U16E C KL 1.HR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 KAAN PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 10:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL GİRİŞİM U18E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 11:30 GİRİŞİM B KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14E C FNL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 13:00 ALLSTARS İSTANBUL GİRİŞİM A U14E C FNL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 14:30 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U10 KIZLAR
Cumartesi, Nisan 09, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 16:00 FENERBAHÇE B GENÇ PAŞABAHÇE U12K ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B POTANIN ASLANLARI B U14E C KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 POTANIN ASLANLARI A İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C KL 2.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B Z10 SPORTS U14E C KL 3.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 HİGH TOUCH İSTANBULLS U11E C BGR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 POTANIN KARTALLARI B HİGH TOUCH B U14E C KL 1.GR ASYA
Cumartesi, Nisan 09, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ASYA KARTALLARI B U14E C KL 2.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 FMV NİŞANTAŞI IŞIK ŞEFKATGÜCÜ U16E C KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 İSTANBUL VARDAR EGE MAVİSİ U14E C FNL 2.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ İSTANBUL VARDAR U18E C FNL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 KURTULUŞ DARÜŞŞAFAKA U12E A
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 EMLAK KONUT İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U12E B AGR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK EMLAK KONUT B U14E C KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 TEŞVİKİYE ELİT ATLETİK U11E C AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ELİT ATLETİK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U16E B KL 4.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 9:30 AÇI GENÇLİK A GENÇ NESİL İSTANBUL U16E B KL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 GENÇ NESİL İSTANBUL BEYKENT BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 16:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI İSTBOL U14E C KL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:30 FMV IŞIKSPOR ALTINELLER U18E B KL 2.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 19:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ALTINELLER U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 16:30 STARLARIN DOĞUŞU BİZİMKENT U14E C KL 3.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:00 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY GENÇ KOLEJ BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 19:30 AVCILAR DEMİRORDU BASK A U14E C FNL 1.GR AVR
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 12:00 GENÇ PAŞABAHÇE MODA U14E C FNL 1.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U14E C KL 3.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 15:00 BEŞAS ARMADA ÜMİT ERKEK B ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 16:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL ARMADA U14E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜMİT ERKEK B ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 19:30 MVP LİMA U18E B KL 1.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 10:00 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL U12K ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 11:30 ASYA KARTALLARI İSTANBUL ANKA U16K B KL GR
Pazar, Nisan 10, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 13:00 SANCAKTEPE İSTANBUL ADA YILDIZLARI U14E C KL 1.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 14:30 İSTANBUL DEV ATAŞEHİR GENÇLİK U14E C KL 4.GR ASYA
Pazar, Nisan 10, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 16:00 HEYBELİADA SU SPORLARI FENERBAHÇE A U12K ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 YILDIRIM BOSNA İSTANBUL ANKA U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 KUTUP YILDIZI ÜNSPED U11E C AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U12K BGR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U16K A 1-4 YF 1.MAÇ
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 GALATASARAY NEF B EMLAK KONUT U14E B KL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 AYKA TEŞVİKİYE A U14E B KL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 TEŞVİKİYE B ROTARY 100.YIL AND LİS. U14E C KL 3.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ YEŞİLYURT U16E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 9:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 ŞİŞLİ BİZİMKENT U16E C KL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 12:30 AVRUPA KARŞIYAKA FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E B KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:00 BAKIRKÖYSPOR ORİON B U18E B KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 15:30 DOSTLUKSPOR BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U14E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 ALTINYILDIZ BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E C FNL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 18:30 ATAKENT GENÇLİK B FLORYA ELİT U14E C FNL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 20:00 ATAKENT GENÇLİK A GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U16E C KL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ YENİ LEVENT BASKETBOL U18E C FNL 1.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 BEŞYILDIZ ŞEFKATGÜCÜ U18E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 15:30 AVCILAR TANYILDIZI AVCILAR ATAK U10E BGR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 AVCILAR ATAK SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U14E C FNL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ U18E C KL 4.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET ÜNSPED A U18E B KL 2.GR AVR
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 10:00 PAMUKSPOR GELİŞİM BEŞİKTAŞ U12E A
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:30 PARLAYAN YILDIZLARI B İSTANBUL ATA U14E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:00 İSTANBULLS TİTAN AKADEMİ U14E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL SUADİYE U14E C FNL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İBB U18E A 3-4’LÜK 1.MAÇ
Pazartesi, Nisan 11, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI ANADOLU EFES U18E A FİNAL 1.MAÇ
Pazartesi, Nisan 11, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 ÜSKÜDAR BELEDİYE ROTA AKADEMİ U18E B KL 4.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 ADA YILDIZLARI A BEYLERBEYİ U18E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 ADA YILDIZLARI B ATAŞEHİR GENÇLİK U18E B KL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK ASYA KARTALLARI B U14E C KL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ASYA KARTALLARI A ÇUBUKLU U14E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 MVP B TAKIM YILDIZLARI B U14E C KL 2.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 UNİBASKET A BOĞAZİÇİ ELİT U18E C FNL 1.GR ASYA
Pazartesi, Nisan 11, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 UNİBASKET B ŞERİFALİ GENÇLİK U18E C FNL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 TEPEBASKET FLORYA ELİT U16E C KL 1.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. OLİMPOS U18E C KL 2.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BAHÇELİEVLER BASKETBOL AYKA U12E B BGR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 İSTANBUL BASKET SPOR FABRİKASI U10E AGR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 İSTANBUL BASKET SPOR FABRİKASI U12E B BGR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL BASKET PETNA U14E B KL 1.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 ÜNSPED PERTEVNİYAL LİSESİ U14E C KL 2.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ÜNSPED B DEV ADAMLAR U18E C FNL 2.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U18E C KL 2.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR ATAKENT GENÇLİK U10E AGR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ BEŞİKTAŞ U12 KIZLAR
Salı, Nisan 12, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:30 ÇATALCA BELEDİYE GALATASARAY U12 KIZLAR
Salı, Nisan 12, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 BAKIRKÖSPOR B BEŞYILDIZ B U16E B KL 3.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 BAKIRKÖY ASLAN TRUVA GENÇLİK U18E C KL 1.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 BAKIRKÖY GELİŞİM ESEN BASKETBOL U18E C KL 1.GR AVR
Salı, Nisan 12, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 10:00 KOŞUYOLU BASKETBOL FESA ÜMİT ERKEK B ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:30 ANADOLU MARMARA FESA B U14E C KL 4.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:00 FENERBAHÇE BEKO B ESSPOR U14E B KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 9:30 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN PENDİK YEDİTEPE U18E C FNL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 11:00 LİMA DUDULLU OSB U14E B KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 12:30 BEŞAS İSTANBUL ATA U18E C KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 14:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B TAKIM YILDIZLARI A U14E B KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 15:30 Z10 SPORTS POTANIN ASLANLARI U18E C KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 POTANIN ASLANLARI B ADA YILDIZLARI U14E C KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 POTANIN KARTALLARI B SANCAKTEPE İSTANBUL U14E C KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 HİGH TOUCH B PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 TİTAN AKADEMİ A KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E B KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 ASYA KARTALLARI TİTAN AKADEMİ B U18E B KL 3.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 ASYA KARTALLARI AKADEMİ İSTANBUL U12E B AGR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 14:00 İSTANBUL MARMARA ÇUBUKLU U18E B KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 15:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ARMADA U18E C KL 1.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BEYKOZ U18E C KL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 BOĞAZİÇİ ANATOLYA TURKUAZ U18E C FNL 2.GR ASYA
Salı, Nisan 12, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 BOĞAZİÇİ DEV ATAŞEHİR B U14E B KL 2.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 ATAGÜL BASKETBOL DOSTLUKSPOR B U16E C FNL 3.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 UNİBASKET A BEYLERBEYİ B U16E C FNL 3.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BÜYÜKKILIÇLI GENÇ PAŞABAHÇE U10 KIZLAR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 GÖNGÖREN BELEDİYESİ ALLSTARS İSTANBUL U10 KIZLAR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 ALLSTARS İSTANBUL HEYBELİADA SU SPORLARI U12K ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 DUDULLU OSB B ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C KL 4.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK DARÜŞŞAFAKA U11E B AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 HAZNEDAR DORUK BEŞYILDIZ A U16E C KL 3.GE AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 ATAKENT GENÇLİK ATLAS OLİMPİK U16E C KL 4.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 TRUVA GENÇLİK BASKETS U16E C KL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 GENÇ NESİL İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT KIZLAR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 ESEN BASKETBOL OLİMPOS U16E C KL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 BEYKENT BASKETBOL DEV ADAMLAR U16E C KL 1.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR LEYLA ÇALIŞKAN U18E C FNL 2.GR AVR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 10:00 FENERBAHÇE A FENERBAHÇE B U12K ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:30 DİNAMO İSTANBUL ATA ÜMİT KIZLAR
Çarşamba, Nisan 13, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:00 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL ATA ÜMİT ERKEK B ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B KL 4.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U14E C KL 3.GR ASYA
Çarşamba, Nisan 13, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 Z10 SPORTS KARŞIYAKA DOĞAN U14E C KL 3.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 9:30 YILDIRIMSPOR GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C FNL 4.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 ANKA ANADOLU ÇUBUKLU U16E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 BEYKOZ GENÇLİK İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 İSTANBUL UTKU SPOR FABRİKASI U16E B KL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 EMLAK KONUT KUTUP YILDIZI U16K A 1-4 YF 2.MAÇ
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 EMLAK KONUT İBB B U16E B KL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK EMLAK KONUT B U14E C KL 4.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E C KL 4.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 10:00 AVCILAR ATAK ATAKENT GENÇLİK B U14E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ EGE MAVİSİ U14E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 13:00 BASK A BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:30 ALTINELLER SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 ATLAS OLİMPİK STARLARIN DOĞUŞU U14E C KL 3.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL AVCILAR DEMİRORDU U14E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 FLORYA ELİT ALTINYILDIZ U14E C FNL 2.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 BİZİMKENT AVCILAR TANYILDIZI U14E C KL 3.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 BEYKENT BASKETBOL GENÇ KOLEJ BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 ÇATALCA BELEDİYE ATLETİK BAHÇEŞEHİR U18E C FNL 3.GR AVR
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 10:00 BOĞAZİÇİ ELİT ŞERİFALİ GENÇLİK U18E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:30 İSTANBUL ATA ŞERİFALİ GENÇLİK U11E C AGR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 İSTANBUL ATA TİTAN AKADEMİ U14E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 HİGH TOUCH SUADİYE U12E B AGR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 SUADİYE İSTANBULLS U14E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 FESA B ARMADA U14E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 9:30 İSTANBUL DEV ÇENGELKÖY BASKETBOL U14E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 11:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ANADOLU MARMARA U14E C KL 4.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 12:30 FEN SPOR ANADOLU MARMARA U18E C KL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 14:00 ADA YILDIZLARI B UNİBASKET B U18E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 15:30 BEYLERBEYİ UNİBASKET A U18E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E C FNL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 KARŞIYAKA DOĞAN ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ U16E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 MVP B İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 9:30 POTANIN KARTALLARI A TAKIM YILDIZLARI A U16E B KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 11:00 TAKIM YILDIZLARI B POTANIN ASLANLARI A U14E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 12:30 POTANIN ASLANLARI ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C KL 2.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 17:00 GENÇ PAŞABAHÇE ASYA KARTALLARI U12K ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 18:30 ALLSTARS İSTANBUL ASYA KARTALLARI A U14E C FNL 1.GR ASYA
Perşembe, Nisan 14, 2022 YAKACIK İTO SPOR SALONU 20:00 ASYA KARTALLARI A ADA YILDIZLARI A U16E C FNL 3.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 11:00 ANKA BASKETBOL AKADEMİ ANKA GENÇLİK U16E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 12:30 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF DİNAMO U16E B KL 4.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 14:00 ÜNSPED AVCILAR TANYILDIZI U16E B KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 15:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 17:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK SİGORTAM.NET BASK. AKADEMİ U16E C FNL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 18:30 İBB BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A 3-4’LÜK 2.MAÇ
Cuma, Nisan 15, 2022 BAYRAMPAŞA SPOR SALONU 20:00 ANADOLU EFES İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A FİNAL 2.MAÇ
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 9:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI BAKIRKÖYSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 11:00 ALTINELLER BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U16E C FNL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 12:30 DOSTLUKSPOR ATLAS OLİMPİK U18E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 14:00 MEGABASKET ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C KL 2.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 15:30 İSTANBUL BASKET ATAKENT GENÇLİK U11E C AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE SPOR SALONU 17:00 ATAKENT GENÇLİK B HAZNEDAR DORUK U18E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 17:00 MARMARA ELİT TÜRK HAVA YOLLARI U16E C KL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 18:30 TEPEBASKET FYL U18E C FNL 4.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BAĞCILAR SPOR SALONU 20:00 TRUVA GENÇLİK BAKIRKÖY GELİŞİM U18E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 17:00 ALTINYILDIZ SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U16E C GNL 3.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 18:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. BAKIRKÖY ASLAN U18E C KL 1.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 BEYLİKDÜZÜ SPOR SALONU 20:00 MİMAROBA İSTANBUL GELİŞİM U18E C FNL 4.GR AVR
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 10:00 ÇUBUKLU GENÇ PAŞABAHÇE U14E C FNL 1.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 11:30 GENÇ PAŞABAHÇE A UNİBASKET B U16E B KL 3.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 13:30 GENÇ PAŞABAHÇE MARMARA SPOR U11E C AGR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 17:00 ADA YILDIZLARI MARMARA SPOR U10E BGR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 18:30 FESA PARLAYAN YILDIZLAR U10E BGR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 CAFERAĞA SPOR SALONU 20:00 SUADİYE BASKETBOL A HİGH TOUCH A U16E B KL 4.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 17:00 ANADOLU MARMARA ALLSTARS İSTANBUL U10E BGR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 18:30 BEYKOZ BEŞAS U18E C KL 2.GR ASYA
Cuma, Nisan 15, 2022 MALTEPE SPOR SALONU 20:00 İSTANBUL ATA Z10 SPORTS U18E C KL 2.GR ASYA

Daha Fazla Haber