Connect with us

İstanbul’da 23. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 2 – 8 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanacak 23. hafta maçlarıyla devam edecek.

2 – 8 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

02.04.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR PERTEVNİYAL LİSESİ U14E C KL 2.GR AVR
11:00 DOSTLUKSPOR B BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
12:30 İBB ANADOLU EFES U18E A 1-4 YF 2.MAÇ
14:00 KURTULUŞ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U10E BGR AVR
15:30 DARÜŞŞAFAKA FMV ERENKÖY IŞIK U12E A
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ ÇATALCA BELEDİYE U16E C KL 3.GR AVR
18:30 MVP ETİLER BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK A U16E B KL 4.GR AVR
20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK UNİBASKET A U18E C FNL 1.GR ASYA
SK : 1-4 NEJDET SERCEK / 5-8 CAN GURAKAR
02.04.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR ANKA AVRUPA U12E B AGR AVR
11:00 SPOR FABRİKASI İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U10E AGR AVR
12:30 SPOR FABRİKASI BAHÇELİEVLER BASKETBOL U12E B BGR AVR
14:00 ATLAS OLİMPİK PETNA A U10E CGR AVR
15:30 PETNA B ATLANTİK U10E DGR AVR
17:00 FAVORİ İSTANBUL STARLARIN DOĞUŞU U10E DGR AVR
18:30 İSTBOL BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C KL 1.GR AVR
20:00 ATAKENT GENÇLİK A YEŞİLKÖY YILDIZLARI U14E C KL 1.GR AVR
SK : 1-4 BAKI GUNER / 5-8 LEVENT KURSAT KIRCA
02.04.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 DEV ATAŞEHİR ASYA KARTALLARI U10E AGR ASYA
13:30 DEV ATAŞEHİR FESA U12E A
15:00 GENÇ PAŞABAHÇE GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10 KIZLAR
16:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A 1-4 YF 2.MAÇ
SK : GULHAN AKCELIK
02.04.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BAŞARI PERFORMANS MODAFEN U12E B BGR ASYA
11:00 BAŞARI PERFORMANS ÜSKÜDAR BASKETBOL U10E AGR ASYA
16:00 TİTAN AKADEMİ AKADEMİ İSTANBUL U10E AGR ASYA
17:30 SUADİYE İSTANBUL DSİ U12E B AGR ASYA
19:00 BİLGİ TEKNİK MAÇ SAYISI U10E AGR ASYA
SK : 1-2 ERSUN AKVURAN / 3-5 GÖKHAN ANGIN
03.04.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 YEŞİLYURT YILDIRIM BOSNA U16E C FNL 1.GR AVR
11:00 BÜYÜKKILIÇLI ALLSTARS İSTANBUL U10 KIZLAR
12:30 BAKIRKÖY SPOR A YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E C FNL 4.GR AVR
14:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B TEPEBASKET U16E C KL 1.GR AVR
15:30 GİRİŞİM KAAN U14E C FNL 1.GR ASYA
17:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ DOSTLUKSPOR U14E C KL 4.GR AVR
18:30 AÇI GENÇLİK ELİT ATLETİK U10E CGR AVR
20:00 AÇI GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ U18K A 5-8 YF 2. MAÇ
SK : 1-4 NECDET CENGİZ / 5-8 YUSUF ARSLAN
03.04.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ANKA AVRUPA AYKA U11E B AVR
11:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ROTARY 100.YIL AND. LİS. U18E C KL 2.GR AVR
12:30 BİZİMKENT ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E C KL 3.GR AVR
14:00 EMLAK KONUT B BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U14E C KL 4.GR AVR
15:30 BAKIRKÖY ASLAN BAKIRKÖY GELİŞİM U18E C KL 1.GR AVR
17:00 MEGABASKET OLİMPOS U18E C KL 2.GR AVR
18:30 İSTANBUL TEKNİK ÇATALCA BELEDİYE ÜMİT ERKEK B AVR
20:00 EGE MAVİSİ FLORYA ELİT ÜMİT ERKEK B AVR
SK : 1-4 FIKRET AYGUN / 5-8 KEMAL ZEYDAN
03.04.2022 PAZAR BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BASK A BEYKENT BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
11:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C FNL 1.GR AVR
13:00 FİNAL İNŞAAT EYÜP BASKET U16E C FNL 4.GR AVR
14:30 AVCILAR ATAK GÜNGÖREN BELEDİYESİ U10E BGR AVR
SK : BEKLAN BESIM OZGENC
03.04.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL AKADEMİ İSTANBUL U11E C AGR ASYA
13:30 PAMUKSPOR GELİŞİM PARLAYAN YILDIZLAR U11E B ASYA
15:00 BEŞAS ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C KL 2.GR ASYA
SK :ERDOGAN ACIR
04.04.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ KURTULUŞ U12E A
18:30 DEV ADAMLAR ŞİŞLİ U16E C KL 1.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A KAAN U18E A 5-6’LIK 1.MAÇ
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
04.04.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVRUPA KARŞIYAKA B YENİ LEVENT BASKETBOL U16E C KL 4.GR AVR
18:30 SİLİVİRİ ÇAĞRIBEY ALTINELLER U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER AVCILAR ATAK U16E C FNL 2.GR AVR
Saha Komseri : BAKİ GÜNER
04.04.2022 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI ATLAS OLİMPİK U18E C KL 3.GR AVR
18:30 İSTANBUL VARDAR FMV ISPARTAKULE IŞIK U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 ALTINYILDIZ İSTANBUL VARDAR U14E C FNL 2.GR AVR
Saha Komseri : NEJDET SERÇEK
04.04.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KADIKÖY İSTANBUL GALATASARAY NEF U18E A 7-8’LİK 1.MAÇ
18:30 ANATOLYA TURKUAZ ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E C FNL 2.GR ASYA
20:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN BOĞAZİÇİ U18E C FNL 2.GR ASYA
Saha Komseri : ORHAN TAGA
05.04.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR AÇI GENÇLİK U18K A 5-6’LIK 1.MAÇ
18:30 AÇI GENÇLİK EMLAK KONUT U12E B AGR AVR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI TEŞVİKİYE B U14E C KL 3.GR AVR
Saha Komseri : NECDET CENGİZ
05.04.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MARMARA ELİT BAKIRKÖY SPOR B U16E C KL 3.GR AVR
18:30 ATAKENT GENÇLİK B DOSTLUKSPOR U18E C KL 3.GR AVR
20:00 BEYKENT BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜMİT ERKEK B AVR
Saha Komseri : ALPER SEYREK
05.04.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ YEŞİLKÖY YILDIZLARI U16E C FNL 4.GR AVR
18:30 ANKA AVRUPA TRUVA GENÇLİK U16E C KL 2.GR AVR
20:00 BAKIRKÖY GELİŞİM ANKA AVRUPA ÜMİT ERKEK B AVR
Saha Komseri : ERHAN KIŞLAKLI
05.04.2022 SALI BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞYILDIZ A BEŞYILDIZ B U16E C KL 3.GR AVR
18:30 BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. ESEN BASKETBOL U18E C KL 1.GR AVR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ ATAGÜL BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
Saha Komseri : BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
05.04.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ PAMUKSPOR GELİŞİM U12E A
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBULLS U14E C FNL 2.GR ASYA
20:00 KAAN GÖZTEPE B FENSPOR U18E C KL 1.GR ASYA
Saha Komseri : ERKAN YURTAY
05.04.2022 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GİRİŞİM POTANIN KARTALLARI U12E B BGR ASYA
18:30 AKADEMİ İSTANBUL HİGH TOUCH U12E B AGR ASYA
20:00 DİNAMO İSTANBUL PANTERLERİ U18K A 7-8’LİK 1.MAÇ
Saha Komseri : AHMET YÜKSELDİ
06.04.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AYKA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U12E B BGR AVR
18:30 PETNA SPOR FABRİKASI U11E B AVR
20:00 TEŞVİKİYE A GALATASARAY NEF B U14E B KL 4.GR AVR
Saha Komseri : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
06.04.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS B ESEN BASKETBOL U16E C KL 2.GR AVR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ATLAS OLİMPİK U14E C KL 3.GR AVR
20:00 ŞEFKATGÜCÜ ATAKENT GENÇLİK U16E C KL 4.GR AVR
Saha Komseri : FİKRET AYGÜN
06.04.2022 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL NOVA BASKET U16E C FNL 1.GR AVR
18:30 AVCILAR DEMİRORDU CENNET U16E C FNL 1.GR AVR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14E C KL 4.GR AVR
Saha Komseri : CAN GÜRAKAR
06.04.2022 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 BİZİMKENT BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. U16E C KL 1.GR AVR
20:30 FLORYA ELİT BEYKENT BASKETBOL U16E C KL 1.GR AVR
Saha Komseri : ERHAN KIŞLAKLI
06.04.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FESA ASYA KARTALLARI U11E B ASYA
20:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A 1-4 YF 2. MAÇ
Saha Komseri : SAMET KORKMAZ
07.04.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL PANTERLERİ DİNAMO U18K A 7-8’LİK 2.MAÇ
18:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL VARDAR U18K A 5-6’LIK 2.MAÇ
20:00 GALATASARAY NEF KADIKÖY İSTANBUL U18E A 7-8’LİK 1.MAÇ
Saha Komseri : NEJDET SERÇEK
07.04.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPOS ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C KL 2.GR AVR
18:30 ATLAS OLİMPİK ATAKENT GENÇLİK B U18E C KL 3.GR AVR
20:00 BASK A GENÇ NESİL İSTANBUL U14E C FNL 1.GR AVR
Saha Komseri : ALPER SEYREK
07.04.2022 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK MEGABASKET U18E C KL 2.GR AVR
18:30 HAZNEDAR DORUK YEŞİLKÖY YILDIZLARI U18E C KL 3.GR AVR
20:00 EGE MAVİSİ ALTINYILDIZ U14E C FNL 2.GR AVR
Saha Komseri : BAKİ GÜNER
07.04.2022 PERŞEMBE BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FLORYA ELİT AVCILAR ATAK U14E C FNL 2.GR AVR
20:30 TRUVA GENÇLİK BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U18E C KL 1.GR AVR
Saha Komseri : BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
07.04.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:30 KAAN TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A 5-6’LIK 1.MAÇ
Saha Komseri : ERSUN AKVURAN
07.04.2022 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ ELİT ADA YILDIZLARI B U18E C FNL 1.GR ASYA
18:30 POTANIN KARTALLARI DEV ATAŞEHİR U11E B ASYA
20:00 PENDİK YEDİTEPE GİRİŞİM U18E C FNL 2.GR ASYA
Saha Komseri : İSMAİL ONARAN
08.04.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A İBB B U14E B KL 2.GR AVR
18:30 AÇI GENÇLİK B AVCILAR TANYILDIZI U18E B KL 3.GR AVR
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ B U18E B KL 3.GR AVR
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
08.04.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 ATAKENT GENÇLİK BEŞİKTAŞ U10E AGR AVR
20:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE ATAKENT GENÇLİK B U14E C FNL 2.GR AVR
Saha Komseri : YAŞAR SEVEN
08.04.2022 CUMA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ESEN BASKETBOL BAKIRKÖY ASLAN U18E C KL 1.GR AVR
18:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ İSTANBUL VARDAR U14E C FNL 2.GR AVR
20:00 İSTANBUL GELİŞİM ANKA AVRUPA U16E C KL 2.GR AVR
Saha Komseri : CAN GÜRAKAR
08.04.2022 CUMA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASK. U16E C FNL 3.GR AVR
18:30 AVCILAR ATAK BASK U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E C FNK 2.GR AVR
Saha Komseri : ERHAN KIŞLAKLI
08.04.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 ANADOLU MARMARA İSTANBUL KARŞIYAKA U18E C KL 1.GR ASYA
19:00 ARMADA GENÇ PAŞABAHÇE B U18E C KL 1.GR ASYA
20:30 İSTANBUL ATA POTANIN ASLANLARI U18E C KL 2.GR ASYA
Saha Komseri : MUMTAZ UGURALP

Daha Fazla Haber