Connect with us

İstanbul’da 22. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 26 Mart – 1 Nisan 2022 tarihleri arasında oynanacak 22. hafta maçlarıyla devam edecek.

26 Mart – 1 Nisan 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

26.03.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 DOSTLUKSPOR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E C KL 4.GR AVR
11:00 ORİON İSTANBUL BASKET U14E B KL 1.GR AVR
12:30 PETNA SULTANGAZİ KARŞIYAKA U14E B KL 1.GR AVR
14:00 AÇI GENÇLİK B BASK B U14E C KL 1.GR AVR
15:30 BASK SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U16E C FNL 2.GR AVR
17:00 ANADOLU EFES A GALATASARAY NEF A U14E A 5-6’LIK 2. MAÇ
18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL ALTINELLER U14E C FNL 1.GR AVR
20:00 FMV IŞIKSPOR ÜNSPED U14E C KL 2.GR AVR
Saha Komseri : 1-4 CAN GURAKAR / 5-8 FİKRET AYGÜN
26.03.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK MVP B U14E C KL 2.GR ASYA
13:30 BEYLERBEYİ A MVP B U16E C KL 2.GR ASYA
15:00 ATAŞEHİR GENÇLİK ÇENGELKÖY BASKETBOL U14E C KL 4.GR ASYA
16:30 ARMADA ANADOLU MARMARA U14E C KL 4.GR ASYA
18:00 HİGH TOUCH A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A 7-8’LİK 2. MAÇ
19:30 HİGH TOUCH B SANCAKTEPE İSTANBUL U14E C KL 1.GR ASYA
Saha Komseri : 1-3 HALİT CENK ULA / 4-6 SERKAN SARA
26.03.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 POTANIN ASLANLARI B POTANIN KARTALLARI B U14E C KL 1.GR ASYA
11:00 ALLSTARS İSTANBUL MODA U14E C FNL 1.GR ASYA
12:30 ADA YILDIZLARI PAMUKSPOR GELİŞİM U14E C KL 1.GR ASYA
14:00 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA DOĞAN U14E C KL 3.GR ASYA
15:30 Z10 SK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U14E C KL 3.GR ASYA
17:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ROTA AKADEMİ U18E B KL 4.GR ASYA
18:30 TAKIM YILDIZLARI İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C KL 2.GR ASYA
20:00 BOĞAZİÇİ PENDİK YEDİTEPE U18E C FNL 2.GR ASYA
Saha Komseri : 1-4 ERKAN YURTAY / 5-8 ISMAIL ONARAN
27.03.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U14E C KL 4.GR AVR
11:00 İSTANBUL PANTERLERİ AÇI GENÇLİK U18K A 5-8 YF 1.MAÇ
12:30 BEYKOZ Z10 SK U18E C KL 2.GR ASYA
14:00 GENÇ PAŞABAHÇE KAAN U14E C FNL 1.GR ASYA
15:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM İSTANBUL ATA U14E C FNL 2.GR ASYA
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBULLS U14E C FNL 2.GR ASYA
18:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL ENERJİ MOTİVASYON ENERJİ U18E C FNL 2.GR ASYA
20:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ÜSKÜDAR BELEDİYESİ U18E B KL 4.GR ASYA
Saha Komseri : 1-4 NECDET CENGİZ / 5-8 KEMAL ZEYDAN
27.03.2022 PAZAR BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASKETBOL BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKETBOL U16E C FNL 2.GR AVR
11:30 FLORYA ELİT SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U14E C FNL 2.GR AVR
13:00 OLİMPOS İSTBOL U16E C KL 2.GR AVR
14:30 AVCILAR DEMİRORDU GENÇ KOLEJ BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
16:00 AVCILAR ATAK BAHÇELİEVLER BELEDİYE U14E C FNL 2.GR AVR
17:30 ATAKENT GENÇLİK B EGE MAVİSİ U14E C FNL 2.GR AVR
19:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK ORİON B U18E B KL 4.GR AVR
Saha Komseri : 1-4 GİZEM KONAK AKÇAY / 5 – 7 YUSUF ARSLAN
27.03.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 PARLAYAN YILDIZLAR B SUADİYE U14E C FNL 2.GR ASYA
13:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A 1-4 YF 1.MAÇ
15:00 ÇUBUKLU GİRİŞİM A U14E C FNL 1.GR ASYA
16:30 GİRİŞİM B TİTAN AKADEMİ U14E C FNL 2.GR ASYA
18:00 GİRİŞİM ANATOLYA TURKUAZ U18E C FNL 2.GR ASYA
19:30 DİNAMO İSTANBUL VARDAR U18K A 5-8 YF 1.MAÇ
Saha Komseri : 1-3 ERSUN AKVURAN / 4 – 6 AHMET YÜKSELDİ
28.03.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U16K A
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. FİNAL İNŞAAT U16E C FNL 4.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A GALATASARAY NEF U18E A 5-8 YF 1.MAÇ
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
28.03.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI ATLANTİK U18E B KL 1.GR AVR
18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL AÇI GENÇLİK B U18E B KL 3.GR AVR
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ AÇI GENÇLİK A U18E B KL 1.GR AVR
Saha Komseri : NEJDET SERCEK
28.03.2022 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 NOVA BASKET AVCILAR DEMİRORDU U16E C FNL 1.GR AVR
18:30 DOSTLUKSPOR YEŞİLKÖY YILDIZLAR U18E C KL 3.GR AVR
20:00 BEŞYILDIZ SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ U18E C KL 4.GR AVR
Saha Komseri : BEKLAN BESIM OZGENC
28.03.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA B DEĞİŞİM U16E B KL 2.GR ASYA
18:30 FESA B İSTANBUL DEV U14E C KL 4.GR ASYA
20:00 KADIKÖY İSTANBUL KAAN U18E A 5-8 YF 1.MAÇ
Saha Komseri : ERDOGAN ACIR
28.03.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR GENÇLİK TAKIM YILDIZLARI U18E B KL 1.GR ASYA
18:30 ASYA KARTALLARI B POTANIN ASLANLARI A U14E C KL 2.GR ASYA
20:00 ASYA KARTALLARI A PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL 1.GR ASYA
Saha Komseri : ERKAN YURTAY
29.03.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY FENERBAHÇE U16K A 1-4 YF 1.MAÇ
18:30 TEŞVİKİYE B ATLAS OLİMPİK U14E C KL 3.GR AVR
20:00 AKADEMİ İSTANBUL B BAŞARI PERFORMANS U16E B KL 3.GR ASYA
Saha Komseri : CAN GURAKAR
29.03.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AVRUPA KARŞIYAKA BAKIRKÖY SPOR U18E B KL 4.GR AVR
18:30 FMV IŞIKSPOR BEYLİKDÜZÜ BASKET U18E B KL 2.GR AVR
20:00 ALTINELLER ÜNSPED A U18E B KL 2.GR AVR
Saha Komseri : ALPER SEYREK
29.03.2022 SALI BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 DEV ADAMLAR LEYLA ÇALIŞKAN U18E C FNL 2.GR AVR
20:30 TEPEBASKET MİMAROBA U18E C FNL 4.GR AVR
Saha Komseri : GIZEM KONAK AKCAY
29.03.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 LİMA ADA YILDIZLARI A U18E B KL 1.GR ASYA
18:30 TAKIM YILDIZLARI A ES SPOR U14E B KL 1.GR ASYA
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B FENERBAHÇE BEKO B U14E B KL 1.GR ASYA
Saha Komseri : AHMET YUKSELDI
30.03.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANKA İSTANBUL VARDAR U16K B KL GR
18:30 İSTANBUL VARDAR DİNAMO U18K A 5-8 YF 2.MAÇ
20:00 KUTUP YILDIZI EMLAK KONUT U18K A 1-4 YF 1.MAÇ
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
30.03.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANKA FYL U16E C FNL 1.GR AVR
18:30 EYÜP BASKET DOSTLUKSPOR A U16E C KL 4.GR AVR
20:00 İSTANBUL BASKET BASKETS U14E B KL 1.GR AVR
Saha Komseri : BAKI GUNER
30.03.2022 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
18:30 YENİ LEVENT BASKETBOL GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E C FNL 1.GR AVR
20:00 AVCILAR TANYILDIZI STARLARIN DOĞUŞU U14E C KL 3.GR AVR
Saha Komseri : ERHAN KISLAKLI
30.03.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA İSTANBULLS U14E C FNL 2.GR ASYA
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR A GENÇ PAŞABAHÇE U14E C FNL 1.GR ASYA
20:00 GİRİŞİM KAAN U14E C FNL 1.GR ASYA
Saha Komseri : SAMET KORKMAZ
30.03.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇUBUKLU ALLSTARS İSTANBUL U14E C FNL 1.GR ASYA
18:30 MODA ASYA KARTALLARI A U14E C FNL 1.GR ASYA
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ASYA KARTALLARI U16K B KL GR
Saha Komseri : GOKHAN ANGIN
31.03.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES İBB U18E A 1-4 YF 1.MAÇ
18:30 GALATASARAY NEF B AYKA U14E B KL 2.GR AVR
20:00 GALATASARAY NEF TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A 5-8 YF 2.MAÇ
Saha Komseri : LEVENT KURSAT KIRCA
31.03.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLAS OLİMPİK HAZNEDAR DORUK U18E C KL 3.GR AVR
18:30 ALTINELLER AVCILAR DEMİRORDU U14E C FNL 1.GR AVR
20:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ ATAKENT GENÇLİK A U18E C FNL 1.GR AVR
Saha Komseri : ALPER SEYREK
31.03.2022 PERŞEMBE BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL İSTANBUL GELİŞİM U18E C FNL 4.GR AVR
18:30 ÇATALCA BELEDİYE BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ U18E C FNL 3.GR AVR
20:00 ŞEFKATGÜCÜ BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ U18E C KL 4.GR AVR
Saha Komseri : BEKLAN BESIM OZGENC
31.03.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 KAAN KADIKÖY İSTANBUL U18E A 5-8 YF 2.MAÇ
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A 1-4 YF 1.MAÇ
Saha Komseri : GULHAN AKCELIK
01.04.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜNSPED B İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U18E C FNL 2.GR AVR
18:30 EMLAK KONUT KUTUP YILDIZI U18K A 1-4 YF 2.MAÇ
20:00 İBB B TEŞVİKİYE A U14E B KL 2.GR AVR
Saha Komseri : YASAR SEVEN
01.04.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK BAHÇEŞEHİR İSTANBUL VARDAR B U18E C FNL 3.GR AVR
18:30 CENNET PERTEVNİYAL LİSESİ U16E C FNL 1.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ B AVCILAR TANYILDIZI U18E B KL 3.GR AVR
Saha Komseri : BAKI GUNER
01.04.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FENERBAHÇE GALATASARAY U16K A 1-4 YF 2.MAÇ
20:30 BEYLERBEYİ UNİBASKET B U18E C FNL 2.GR ASYA
Saha Komseri : SAMET KORKMAZ
01.04.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C FNL 2.GR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E C FNL 2.GR ASYA
20:00 SUADİYE GİRİŞİM B U14E C FNL 2.GR ASYA
Saha Komseri : ORHAN TAGA

Daha Fazla Haber