Connect with us

İstanbul’da 21. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 19 – 25 Mart 2022 tarihleri arasında oynanacak 22. hafta maçlarıyla devam edecek.

19 – 25 Mart 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

19.03.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK KUTUP YILDIZI U14K B KL GR
11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ASYA KARTALLARI U16K B KL GR
12:30 SULTANGAZİ KARŞIYAKA AÇI GENÇLİK A U14E B KL 1.GR AVR
14:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI AÇI GENÇLİK B U14E C KL 1.GR AVR
15:30 DARÜŞŞAFAKA A BEŞİKTAŞ A U14E A FİNAL 1.MAÇ
17:00 AÇI GENÇLİK BEŞİKTAŞ U16K A 5-8 YF 1.MAÇ
18:30 ÇATALCA BELEDİYESİ HAZNEDAR DORUK U16E C KL 3.GR AVR
20:00 ÇATALCA BELEDİYESİ BAKIRKÖY GELİŞİM ÜMİT ERKEK B AVR
SK : 1 – 4 LEVENT KÜRŞAT KIRCA 5 – 8 NECDET CENGİZ
19.03.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ ŞEFKATGÜCÜ U18E C KL 4.GR AVR
11:00 BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ BEŞYILDIZ U18E C KL 4.GR AVR
12:30 İSTANBUL UTKU EMLAK KONUT U16E B KL 1.GR AVR
14:00 SPOR FABRİKASI İBB B U16E B KL 1.GR AVR
15:30 GENÇ NESİL İSTANBUL AVCILAR TANYILDIZI U16E B KL 3.GR AVR
17:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR ELİT ATLETİK U16E B KL 4.GR AVR
18:30 TÜRK HAVA YOLLARI İSTANBUL PANTERLERİ U16E C KL 3.GR AVR
20:00 ATLAS OLİMPİK İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C KL 4.GR AVR
SK : 1 – 4 BAKİ GÜNER 5 – 8 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
19.03.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM FMV ERENKÖY IŞIK ÜMİT ERKEK B ASYA
13:30 FENERBAHÇE BEKO A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A 3-4’LÜK 1.MAÇ
15:00 FENERBAHÇE BEKO A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A / GALATASARAY NEF A U16E A 3-4’LÜK 1.MAÇ
16:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A / GALATASARAY NEF A ANADOLU EFES A U16E A FİNAL 1.MAÇ
SK : GÖKHAN ANGIN
19.03.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PENDİK YEDİTEPE ANATOLYA TURKUAZ U18E C FNL 2.GR ASYA
11:00 ANADOLU MARMARA MAÇ SAYISI U16E C FNL 1.GR ASYA
12:30 İSTANBULLS POTANIN KARTALLARI B U16E C FNL 2.GR ASYA
14:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN GİRİŞİM U18E C FNL 2.GR ASYA
15:30 AKYILDIZ MARİNE İSTANBUL YILDIZLARI U16K A 5-8 YF 1.MAÇ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL ANKA U16K B KL GR
18:30 BOĞAZİÇİ ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E C FNL 2.GR ASYA
20:00 ARMADA ÇENGELKÖY BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
SK : 1 – 4 ERDOGAN ACIR / 5 – 8 İSMAİL ONARAN
20.03.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ EMLAK KONUT B U14E C KL 4.GR AVR
11:00 AYKA İBB B U14E B KL 2.GR AVR
12:30 ANADOLU EFES A / CEDİ OSMAN BASKETBOL GALATASARAY NEF A / HİGH TOUCH U14E A 7-8’LİK 1.MAÇ
14:00 GALATASARAY NEF A / HİGH TOUCH ANADOLU EFES A / CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A 5-6’LIK 1.MAÇ
15:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A / GALATASARAY NEF A FENERBAHÇE BEKO A U16E A 3-4’LÜK 2.MAÇ
17:00 ANADOLU EFES A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A / GALATASARAY NEF A U16E A FİNAL 2.MAÇ
18:30 BEŞİKTAŞ A DARÜŞŞAFAKA A U14E A FİNAL 2.MAÇ
20:00 DARÜŞŞAFAKA A BEŞİKTAŞ A U16E A 5-6’LIK 2.MAÇ
SK : 1 – 4 KEMAL ZEYDAN / 5 – 8 NEJDET SERÇEK
20.03.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 TRUVA GENÇLİK İSTANBUL GELİŞİM U16E C KL 2.GR AVR
11:00 ESEN BASKETBOL ANKA AVRUPA U16E C KL 2.GR AVR
12:30 ANKA AVRUPA BEYKENT BASKETBOL ÜMİT ERKEK B AVR
14:00 BEYKENT BASKETBOL BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C FNL 1.GR AVR
15:30 AÇI GENÇLİK A ÜNSPED U16E B KL 3.GR AVR
17:00 ÜNSPED İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C KL 2.GR AVR
18:30 OLİMPOS KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U18E C KL 2.GR AVR
20:00 HAZNEDAR DORUK DOSTLUKSPOR U18E C KL 3.GR AVR
SK : 1 – 4 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ / 5 – 8 FİKRET AYGÜN
20.03.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 MODA ÇUBUKLU U14E C FNL 1.GR ASYA
13:30 ATAŞEHİR YILDIZLARI MODA U16E C FNL 3.GR ASYA
15:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FENERBAHÇE BEKO A U14E A 3-4’LÜK 2.MAÇ
SK : SERKAN SARA
21.03.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ AÇI GENÇLİK U16K A 5-8 YF 1.MAÇ
18:30 ORİON B AÇI GENÇLİK B U16E B KL 2.GR AVR
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U14E C KL 4.GR AVR
SK : CAN GÜRAKAR
21.03.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL DOSTLUKSPOR U18K B KL GR
18:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK GENÇ NESİL İSTANBUL U18K B KL GR
20:00 İSTBOL ATAKENT GENÇLİK A U14E C KL 1.GR AVR
SK : ERHAN KIŞLAKLI
21.03.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A 7-8’LİK 2.MAÇ
18:30 BOĞAZİÇİ LİMA U14E B KL 2.GR ASYA
20:00 DEV ATAŞEHİR B DUDULLU OSB U14E B KL 2.GR ASYA
SK : SAMET KORKMAZ
21.03.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. AKYILDIZ MARİNE U16K A 5-8 YF 2.MAÇ
18:30 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL KARŞIYAKA DOĞAN U14E C KL 3.GR ASYA
20:00 POTANIN KARTALLARI B ADA YILDIZLARI U14E C KL 1.GR ASYA
SK : HALİT CENK ULA
21.03.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP B ASYA KARTALLARI B U14E C KL 2.GR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK BEYLERBEYİ U18E C FNL 1.GR ASYA
20:00 FESA BEŞAS ÜMİT ERKEK B ASYA
SK : ORHAN TAGA
22.03.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL U14E C FNL 1.GR AVR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. AVCILAR TANYILDIZI U14E C KL 3.GR AVR
20:00 BASKETS PETNA U14E B KL 1.GR AVR
SK : CAN GÜRAKAR
22.03.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR ATAKENT GENÇLİK B U14E C FNL 2.GR AVR
18:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI ATAKENT GENÇLİK B U18E C KL 3.GR AVR
20:00 ATLAS OLİMPİK BİZİMKENT U14E C KL 3.GR AVR
SK : ALPER SEYREK
22.03.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAĞCILAR GÖZTEPE BASK B U14E C KL 1.GR AVR
18:30 ALTINELLER BASK A U14E C FNL 1.GR AVR
20:00 ATLANTİK İSTANBUL PANTERLERİ U18E B KL 1.GR AVR
SK : FİKRET AYGÜN
22.03.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU MARMARA KAAN GÖZTEPE B U18E C KL 1.GR ASYA
18:30 İSTANBUL DEV ARMADA U14E C KL 4.GR ASYA
20:00 ATAŞEHİR GENÇLİK FESA B U14E C KL 4.GR ASYA
SK : ERKAN YURTAY
22.03.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA POTANIN ASLANLARI A U14E C KL 2.GR ASYA
18:30 HİGH TOUCH B POTANIN ASLANLARI B U14E C KL 1.GR ASYA
20:00 İSTANBUL ATA KOŞUYOLU BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
SK : AHMET YÜKSELDİ
23.03.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U16K A 5-6’LIK 1.MAÇ
18:30 STARLARIN DOĞUŞU TEŞVİKİYE B U14E C KL 3.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE A EMLAK KONUT A U14E B KL 2.GR AVR
SK : YAKUP DUMAN
23.03.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL AKADEMİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR U18E C FNL 3.GR AVR
18:30 SİLİVRİ ÇAĞRIBEY AVCILAR DEMİRORDU U14E C FNL 1.GR AVR
20:00 DOSTLUKSPOR KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14E C KL 4.GR AVR
SK : BAKİ GÜNER
23.03.2022 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ ALTINYILDIZ U14E C FNL 2.GR AVR
18:30 BAHÇELİEVLER BELEDİYE FLORYA ELİT U14E C FNL 2.GR AVR
20:00 FLORYA ELİT İSTANBUL TEKNİK BASKET ÜMİT ERKEK B AVR
SK : NEJDET SERÇEK
23.03.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C FNL 2.GR ASYA
18:30 PARLAYAN YILDIZLAR A ALLSTARS İSTANBUL U14E C FNL 1.GR ASYA
20:00 KAAN ASYA KARTALLARI A U14E C FNL 1.GR ASYA
SK : ORHAN TAGA
23.03.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U16K A 7-8’LİK 1.MAÇ
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U14E C KL 3.GR ASYA
20:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ANADOLU MARMARA U14E C KL 4.GR ASYA
SK : GÖKHAN ANGIN
23.03.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI LİMA U18E B KL 1.GR ASYA
18:30 TAKIM YILDIZLARI B İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C KL 2.GR ASYA
20:00 SANCAKTEPE İSTANBUL PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C KL 1.GR ASYA
SK : İSMAİL ONARAN
24.03.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U16K A 7-8’LİK 2.MAÇ
18:30 İSTANBUL VARDAR B ÇATALCA BELEDİYE U18E C FNL 3.GR AVR
20:00 LEYLA ÇALIŞKAN ÜNSPED B U18E C FNL 2.GR AVR
SK : ERHAN KIŞLAKLI
24.03.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MİMAROBA FYL U18E C FNL 4.GR AVR
18:30 EGE MAVİSİ AVCILAR ATAK U14E C FNL 2.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ EGE MAVİSİ ÜMİT ERKEK B AVR
SK : ALPER SEYREK
24.03.2022 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL GELİŞİM TEPEBASKET U18E C FNL 4.GR AVR
18:30 ESEN BASKETBOL TRUVA GENÇLİK U18E C KL 1.GR AVR
20:00 BAKIRKÖY GELİŞİM BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKETBOL U18E C KL 1.GR AVR
SK : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
24.03.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA ÜSKÜDAR BASKETBOL U14E C FNL 2.GR ASYA
18:30 İSTANBULLS GİRİŞİM B U14E C FNL 2.GR ASYA
20:00 GİRİŞİM A GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL U14E C FNL 1.GR ASYA
SK : SAMET KORKMAZ
24.03.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U16K A 5-6’LIK 2.MAÇ
18:30 SUADİYE KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14E C FNL 2.GR ASYA
20:00 ADA YILDIZLARI A MVP U18E B KL 1.GR ASYA
SK : ERKAN YURTAY
25.03.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PETNA ALTINYILDIZ U16E C FNL 3.GR AVR
18:30 ROTARY 100.YIL AND. LİS. MEGABASKET U18E C KL 2.GR AVR
20:00 TEŞVİKİYE A FMV IŞIKSPOR B U16E B KL 2.GR AVR
SK : YAKUP DUMAN
25.03.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 LİMA KIZILTOPRAK U16E B KL 1.GR ASYA
18:30 DİNAMO FMV ERENKÖY IŞIK U16E B KL 4.GR ASYA
20:00 ÜMRANİYE BELEDİYE GENÇLİK KAAN GÖZTEPE B U16E C FNL 4.GR ASYA
SK : ERDOGAN ACIR
25.03.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET B UNİBASKET A U18E C FNL 1.GR ASYA
18:30 BEYLERBEYİ BOĞAZİÇİ ELİT U18E C FNL 1.GR ASYA
20:00 ADA YILDIZLARI B ŞERİFALİ GENÇLİK U18E C FNL 1.GR ASYA
SK : AHMET YÜKSELDİ
25.03.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENSPOR ARMADA U18E C KL 1.GR ASYA
18:30 İSTANBUL KARŞIYAKA GENÇ PAŞABAHÇE B U18E C KL 1.GR ASYA
20:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ANATOLYA TURKUAZ U16E C FNL 3.GR ASYA
SK : MÜMTAZ UGURALP

Daha Fazla Haber