Connect with us

İstanbul’da 2022-2023 Sezonu Başlıyor | İşte İlk Haftanın Programı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 21 – 25 Eylül 2023 tarihleri arasında oynanacak maçlarla başlıyor.

21 – 25 Eylül 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Çarşamba, Eylül 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 AÇI GENÇLİK AVCILAR DEMİRORDU U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK BEYKOZ GENÇLİK U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL VARDAR PARLAYAN YILDIZLAR U18E A ÖN ELEME 1.TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 EMLAK KONUT LİMA U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 EMLAK KONUT BEYLERBEYİ B U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 AVRUPA KARŞIYAKA A İSTANBUL GENÇ SPORCULAR U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI FESA B U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL SPOR FABRİKASI U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FENERBAHÇE B AVCILAR ATAK U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL DSİ ALLSTAR İSTANBUL B U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTAR İSTANBUL A DUDULLU OSB U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Çarşamba, Eylül 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FMV ERENKÖY IŞIK A İSTANBUL TEKNİK ÜNİ. U14E A ÖN ELEME 1. TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ JK B CEDİ OSMAN U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 GALATASARAY B DEPAR İSTANBUL U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 EMLAK KONUT AVCILAR ATAK U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 SUADİYE BASKETBOL AVRUPA KARŞIYAKA B U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE AVCILAR TANYILDIZI U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ TEŞVİKİYE GENÇLİK U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM ADA YILDIZLARI U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Perşembe, Eylül 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FEN SPOR KULÜBÜ BEYLERBEYİ A U18E A ÖN ELEME MAÇI
Perşembe, Eylül 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FESA A ÜMRANİYE BELEDİYESİ U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ORİON SUADİYE BASKETBOL B U18E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 FMV IŞIKSPOR FEN SPOR KULÜBÜ / BEYLERBEYİ A U18E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 TEŞVİKİYE AVCILAR TANYILDIZI U18E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 HEDEF TAKIM FESA B U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FESA B AVRUPA KARŞIYAKA U18E A ÖN ELEME MAÇI
Cuma, Eylül 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FMV ERENKÖY IŞIK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR A DEV ATAŞEHİR B U16E A ÖN ELEME 1.TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTAR İSTANBUL İTO ANADOLU TEKNİK LİS. U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Cuma, Eylül 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ AKADEMİ İSTANBUL B U16E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK / BEYKOZ GENÇLİK ALLSTAR İSTANBUL A / DUDULLU OSB U14E A ÖN ELEME ÇF
Cumartesi, Eylül 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 BEŞİKTAŞ JK FESA B / AVRUPA KARŞIYAKA U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 EMLAK KONUT / LİMA SUADİYE BASKETBOL / SPOR FABRİKASI U14E A ÖN ELEME ÇF
Cumartesi, Eylül 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 PAMUKSPOR GELİŞİM DEPAR İSTANBUL A U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 FENERBAHÇE ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 GENÇ PAŞABAHÇE SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 İSTANBUL DSİ / ALLSTAR İSTANBUL B FMV ERENKÖY IŞIK A / İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ U14E A ÖN ELEME ÇF
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 ALLSTAR İSTANBUL A BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 HEDEF TAKIM ALLSTAR İSTANBUL B U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 FMV ERENKÖY IŞIK KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 AKADEMİ İSTANBUL ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 İSTANBUL TİCARET ODASI / FESA B FENERBAHÇE B / AVCILAR ATAK U14E A ÖN ELEME ÇF
Cumartesi, Eylül 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 FESA A DUDULLU OSB U18E A ÖN ELEME 1. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 EMLAK KONUT / AVCILAR ATAK GENÇ PAŞABAHÇE / AVCILAR TANYILDIZI U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 AVRUPA KARŞIYAKA A / İSTANBUL GENÇ SPORCULAR ALLSTAR İSTANBUL / İTO ANADOLU TEKNİK LİS. U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 FMV ERENKÖY IŞIK / BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK HEDEF TAKIM / FESA B U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 GALATASARAY B / DEPAR İSTANBUL LEYLA ÇALIŞKAN U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 LİMA AÇI GENÇLİK / AVCILAR DEMİORDU U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 PAMUKSPOR GELİŞİM / ADA YILDIZLARI DEV ATAŞEHİR A / DEV ATAŞEHİR B U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 TİTAN AKADEMİ / AKADEMİ İSTANBUL B BEŞİKTAŞ JK B / CEDİ OSMAN U16E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazar, Eylül 25, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 SUADİYE BASKETBOL / AVRUPA KARŞIYAKA B FESA A / ÜMRANİYE BLD. U16E A ÖN ELEME 2. TUR

Daha Fazla Haber