Haberler

İstanbul’da 20. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 12 – 18 Mart 2022 tarihleri arasında oynanacak 20. hafta maçlarıyla devam edecek.

12 – 18 Mart 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

14.03.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL EFENDİLERİ KADIKÖY İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
18:30 EYÜPSULTAN BLD GALATASARAY U16K A
20:00 BEŞİKTAŞ A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A YF 5-8 2.MAÇ
SAHA KOMİSERİ : NEJDET SERÇEK
14.03.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A HİGH TOUCH U14E A
18:30 ALLSTARS İSTANBUL KAAN U14E C FNL 1.GR ASYA
20:00 ALLSTARS İSTANBUL SUADİYE BASKETBOL ÜMİT ERKEK A
SAHA KOMİSERİ : SAMET KORKMAZ
14.03.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL YILDIZLARI AKYILDIZ MARİNE U16K A
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ U14K B KL GR
20:00 ÇUBUKLU PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C FNL 1.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : ERDOGAN ACIR
14.03.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C KL 2.GR ASYA
18:30 ANADOLU MARMARA İSTANBUL DEV U14E C KL 4.GR ASYA
20:00 BEŞAS İSTANBUL ATA ÜMİT ERKEK B ASYA
SAHA KOMİSERİ : MUMTAZ UGURALP
15.03.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AÇI GENÇLİK GALATASARAY B U14K B KL GR
18:30 EMLAK KONUT GALATASARAY A U14K A 3-4’LÜK 2.MAÇ
20:00 DARÜŞŞAFAKA A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A YF 5-8 2.MAÇ
SAHA KOMİSERİ : FİKRET AYGÜN
15.03.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL SİLİVRİ ÜMİT ERKEK A
18:30 GENÇ NESİL İSTANBUL ALLSTARS İSTANBUL U18K B KL GR
20:00 İSTANBUL VARDAR B ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B KL GR
SAHA KOMİSERİ : ALPER SEYREK
15.03.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT GENÇLİK A YENİ LEVENT SPOR KULÜBÜ U18E C FNL 1.GR AVR
18:30 ATAKENT GENÇLİK A BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C KL 1.GR AVR
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16K B KL GR
SAHA KOMİSERİ : CAN GÜRAKAR
15.03.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ES SPOR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A 7-8’LİK 2.MAÇ
18:30 FENERBAHÇE A BEŞİKTAŞ U14K A FİNAL 2.MAÇ
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE U18E C FNL 2.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : ERKAN YURTAY
15.03.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U18E C FNL 2.GR ASYA
18:30 ARMADA ATAŞEHİR GENÇLİK U14E C KL 4.GR ASYA
20:00 GİRİŞİM ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
SAHA KOMİSERİ : AHMET YÜKSELDİ
16.03.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL ANADOLU EFES A U14E A YF 5-8 1.MAÇ
18:30 ANADOLU EFES A FENERBAHÇE BEKO A U16E A YF 1-4 2.MAÇ
20:00 U14E A YF 1-4 1.MAÇ
SAHA KOMİSERİ : YAKUP DUMAN
16.03.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜNSPED ALLSTARS İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
18:30 GALATASARAY NEF A HİGH TOUCH U14E A YF 5-8 1.MAÇ
20:00 GALATASARAY FENERBAHÇE U16K A
SAHA KOMİSERİ : BAKİ GÜNER
16.03.2022 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ KOLEJ BASKETBOL SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E C FNL 1.GR AVR
18:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR DEV ADAMLAR U18E C FNL 2.GR AVR
20:00 KARTALTEPE İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERKEK A
SAHA KOMİSERİ : NEJDET SERÇEK
16.03.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL PENDİK YEDİTEPE U18E C FNL 2.GR ASYA
18:30 KADIKÖY İSTANBUL İTO ATL ÜMİT ERKEK A
20:00 U14E A YF 1-4 1.MAÇ
SAHA KOMİSERİ : HALİT CENK ULA
16.03.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ ELİT UNİBASKET B U18E C FNL 1.GR ASYA
18:30 UNİBASKET A ADA YILDIZLARI B U18E C FNL 1.GR ASYA
20:00 GİRİŞİM BOĞAZİÇİ U18E C FNL 2.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : SAMET KORKMAZ
16.03.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI İSTANBUL ATA U18E C KL 2.GR ASYA
18:30 ARMADA ANADOLU MARMARA U18E C KL 1.GR ASYA
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE B FENSPOR U18E C KL 1.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : İSMAİL ONARAN
17.03.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GENÇ NESİL İSTANBUL EYÜPSULTAN BLD. U16K A
18:30 U14E A YF 1-4 2.MAÇ
20:00
SAHA KOMİSERİ : ERHAN KIŞLAKLI
17.03.2022 PERŞEMBE BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DOSTLUKSPOR FMV ISPARTAKULE IŞIK U18K B KL GR
18:30 SİLİVRİ HİGH TOUCH ÜMİT ERKEK A
20:00 İSTANBUL TEKNİK BASKET TEŞVİKİYE AKADEMİ ÜMİT ERKEK B AVR
SAHA KOMİSERİ : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
17.03.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U16E A 7-8’LİK 1.MAÇ
18:30 U14E A YF 1-4 2.MAÇ
20:00
SAHA KOMİSERİ : AHMET YÜKSELDİ
17.03.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ AÇI GENÇLİK U16K A
18:30 LİMA ATAŞEHİR GENÇLİK U18E B KL 1.GR ASYA
20:00 POTANIN ASLANLARI BEYKOZ U18E C KL 2.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : ERDOGAN ACIR
18.03.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 LEYLA ÇALIŞKAN ÜNSPED B U18E C FNL 2.GR AVR
18:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK KUTUP YILDIZI U14K B KL GR
20:00 KUTUP YILDIZI A FENERBAHÇE U16K A
SAHA KOMİSERİ : YAKUP DUMAN
18.03.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAAN GÖZTEPE B İSTANBUL KARŞIYAKA U18E C KL 1.GR ASYA
18:30 HİGH TOUCH GALATASARAY NEF A U14E A YF 5-8 2.MAÇ
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A GALATASARAY NEF A U16E A YF 1-4 2.MAÇ
SAHA KOMİSERİ : ERKAN YURTAY
18.03.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 Z10 SPORTS BEŞAS U18E C KL 2.GR ASYA
18:30 SUADİYE BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
20:00 DUDULLU OSB ASYA KARTALLARI U18E B KL 3.GR ASYA
SAHA KOMİSERİ : ORHAN TAGA