Haberler

İstanbul’da 2. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 26 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında oynanacak 2. hafta maçlarıyla devam edecek.

26 – 30 Eylül 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Eylül 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ U18E A ÖN ELEME 2. TUR
Pazartesi, Eylül 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ İSTANBUL DSİ U18E A ÖN ELEME 2.TUR
Pazartesi, Eylül 26, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ ALLSTAR İSTANBUL A U18E A ÖN ELEME 2.TUR
Pazartesi, Eylül 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM HEDEF TAKIM U18E A ÖN ELEME 2.TUR
Pazartesi, Eylül 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FMV IŞIK SPOR AKADEMİ İSTANBUL U18E A ÖN ELEME 2.TUR
Pazartesi, Eylül 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 SUADİYE BASKETBOL B EMLAK KONUT U18E A ÖN ELEME 2.TUR
Salı, Eylül 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ B DEPAR İSTANBUL U16E A ÖN ELEME ÇF
Salı, Eylül 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 AÇI GENÇLİK DEV ATAŞEHİR A U16E A ÖN ELEME ÇF
Salı, Eylül 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL EMLAK KONUT U16E A ÖN ELEME ÇF
Salı, Eylül 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA A İSTANBUL VARDAR U18E A ÖN ELEME 2. TUR
Salı, Eylül 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK AVCILAR TANYILDIZI U18E A ÖN ELEME 2. TUR
Salı, Eylül 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ALLSTARS İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK U16E A ÖN ELEME ÇF
Çarşamba, Eylül 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK / KÜÇÜKYALI GELİŞİM / AVCILAR TANYILDIZI FESA A / DUDULLU OSB / İSTANBUL VARDAR U18E A ÖN ELEME ÇF
Çarşamba, Eylül 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 FMV IŞIKSPOR / AKADEMİ İSTANBUL / ATAŞEHİR YILDIZLARI SUADİYE BASKETBOL B / EMLAK KONUT U18E A ÖN ELEME ÇF
Çarşamba, Eylül 28, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 TİTAN AKD. / ALLSTAR İSTANBUL A / BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇ. FENERBAHÇE / ATLETİK SPORTİF / BEŞİKTAŞ / AVRUPA KARŞIYAKA U18E A ÖN ELEME ÇF
Çarşamba, Eylül 28, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM / DEPAR İST. A / HEDEF TAKIM /ALLSTAR A GENÇ PAŞ. / SULTANGAZİ BLD / İSTANBUL DSİ / İST. TEKNİK ÜNİ. U18E A ÖN ELEME ÇF
Çarşamba, Eylül 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK DUDULLU OSB U14E A ÖN ELEME 5/8
Çarşamba, Eylül 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 SUADİYE BASKETBOL FENERBAHÇE B U14E A ÖN ELEME 5/8
Perşembe, Eylül 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 25. MAÇIN MAĞLUBU 26.MAÇIN MAĞLUBU U18E A ÖN ELEME 5/8
Perşembe, Eylül 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 27. MAÇIN MAĞLUBU 28.MAÇIN MAĞLUBU U18E A ÖN ELEME 5/8
Perşembe, Eylül 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 23. MAÇIN MAĞLUBU 24. MAÇIN MAĞLUBU U16E A ÖN ELEME 5/8
Perşembe, Eylül 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 25. MAÇIN MAĞLUBU 26. MAÇIN MAĞLUBU U16E A ÖN ELEME 5/8
Cuma, Eylül 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:00 27. MAÇIN MAĞLUBU 28.MAÇIN MAĞLUBU U16E A ÖN ELEME 5/8