Connect with us

İstanbul’da 2. Hafta Maç Programı Açıklandı

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021-22 sezonu heyecanı 2. hafta maçlarıyla devam edecek. 6-12 Kasım 2021 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

06.11.2021 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 AÇI GENÇLİK BAKIRKÖY SPOR KULÜBÜ U18E B AGR AVR
14:30 AYKA AÇI GENÇLİK U14E B AGR AVR
16:00 AYKA DOSTLUKSPOR U18K B CGR
06.11.2021 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF BAŞARI PERFORMANS U16E B GGR ASYA
14:30 TAKIM YILDIZLARI POTANIN KARTALLARI U14E B DGR ASYA
16:00 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL KÜÇÜKYALI GELİŞİM U18K B AGR
17:30 ALLSTARS İSTANBUL ŞERİFALİ GENÇLİK U18K B AGR
07.11.2021 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 EMLAK KONUT B İSTANBUL VARDAR U14K B CGR
13:00 EMLAK KONUT A İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
14:30 AÇI GENÇLİK BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14K B BGR
16:00 GALATASARAY B KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14K B CGR
17:30 GALATASARAY A ES SPOR U14K A
07.11.2021 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL TEKNİK BASKET U16E B GGR AVR
14:30 FLORYA ELİT MVP ETİLER U18E A
07.11.2021 PAZAR YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÜMRANİYE BLD. GENÇLİK BEŞİKTAŞ U14K A
18:30 İSTANBUL DSİ PERTEVNİYAL İTÜ U18E A
20:00 FESA A PAMUKSPOR GELİŞİM U14E A
08.11.2021 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B FMV IŞIK OKULLARI A U16E A
18:30 ANADOLU EFES A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A
20:00 ANADOLU EFES A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
08.11.2021 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B BGR
18:30 BASKETS İSTANBUL ANKA U16K B BGR
20:00 TEPEBASKET İSTANBUL PANTERLERİ U16K B BGR
08.11.2021 PAZARTESİ BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ ORİON U14E B BGR AVR
19:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER SULTANGAZİ KARŞIYAKA U14E B CGR AVR
08.11.2021 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE A FENERBAHÇE B U14K A
18:30 ASYA KARTALLARI BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ U14K B AGR
20:00 ES SPOR MVP A U14E B BGR ASYA
08.11.2021 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE BEKO A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE BEKO B U14E B AGR ASYA
20:00 KAAN GÖZTEPE A ADA YILDIZLARI A U18E B EGR ASYA
09.11.2021 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA B ORİON A U16E B AGR AVR
18:30 DARÜŞŞAFAKA A FENERBAHÇE BEKO A U14E A
20:00 DARÜŞŞAFAKA A FENERBAHÇE BEKO B U16E A
09.11.2021 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ FMV ISPARTAKULE IŞIK U18K B CGR
19:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E B DGR AVR
09.11.2021 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 İSTANBUL VARDAR B BAĞCILAR GÖZTEPE U16K B CGR
19:30 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL VARDAR A U18E B AGR AVR
09.11.2021 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ KIZILTOPRAK U18E B EGR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B CGR ASYA
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A İBB A U16E A
09.11.2021 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BOĞAZİÇİ AKADEMİ İSTANBUL B U14E B CGR ASYA
18:30 DEV ATAŞEHİR A LİMA U14E B AGR ASYA
20:00 DEV ATAŞEHİR B BEYKOZ GENÇLİK U14E B DGR ASYA
09.11.2021 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL MARMARA ATAŞEHİR GENÇLİK U18E B DGR ASYA
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL ŞERİFALİ GENÇLİK U14K B AGR
20:00 DUDULLU OSB ŞERİFALİ GENÇLİK A U14E B BGR ASYA
10.11.2021 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B HEDEF SK U14E A
18:30 BEŞİKTAŞ A İBB A U14E A
20:00 İBB KAAN U18E A
10.11.2021 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL GALATASARAY NEF A U14E A
19:30 GALATASARAY NEF A KADIKÖY İSTANBUL U18E A
10.11.2021 ÇARŞAMBA BEYLİKDÜZÜ S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ ORİON B U16E B HGR AVR
19:30 LEYLA ÇALIŞKAN BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U16E B HGR AVR
10.11.2021 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK FESA A U18E B CGR ASYA
18:30 ASYA KARTALLARI HEDEF TAKIM U18E B AGR ASYA
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL A LİMA U18E B AGR ASYA
10.11.2021 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR A MVP A U16E B GGR ASYA
18:30 SUADİYE BASKETBOL B MVP B U16E B DGR ASYA
20:00 HEDEF TAKIM B İSTANBUL TİCARET ODASI B U16E B EGR ASYA
10.11.2021 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK YEDİTEPE ŞERİFALİ GENÇLİK U16K B AGR
18:30 ASYA KARTALLARI ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B AGR
20:00 DUDULLU OSB ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B EGR ASYA
11.11.2021 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SPOR FABRİKASI İTO ANADOLU TEKNİK LİSESİ U18E B DGR AVR
18:30 KUTUP YILDIZI BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U16K B CGR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. SUADİYE BASKETBOL U18E A
11.11.2021 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ANADOLU EFES U18E A
20:30 HEDEF TAKIM A LİMA U16E B CGR ASYA
11.11.2021 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ ALLSTARS İSTANBUL U18E B BGR ASYA
18:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ROTA AKADEMİ U18E B BGR ASYA
20:00 FESA B TAKIM YILDIZLARI U18E B BGR ASYA
11.11.2021 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GİRİŞİM AKADEMİ İSTANBUL B U16E B HGR ASYA
18:30 KAAN GÖZTEPE A POTANIN KARTALLARI A U16E B HGR ASYA
20:00 DUDULLU OSB MVP U18E B CGR ASYA
12.11.2021 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B İSTANBUL DSİ U16E A
18:30 EMLAK KONUT AÇI GENÇLİK A U16E B AGR AVR
20:00 AÇI GENÇLİK B İSTANBUL BASKET U16E B FGR AVR
12.11.2021 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 AVRUPA KARŞIYAKA A MVP ETİLER U16E B FGR AVR
19:30 AVCILAR TANYILDIZI SPOR FABRİKASI U16E B GGR AVR
12.11.2021 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A ALLSTARS İSTANBUL A U16E B AGR ASYA
18:30 TAKIM YILDIZLARI GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL U16E B BGR ASYA
20:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ TİTAN AKADEMİ A U18E B AGR ASYA
12.11.2021 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TİTAN AKADEMİ A FENSPOR U16E B AGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK A PAMUKSPOR GELİŞİM A U16E B BGR ASYA
20:00 PAMUKSPOR GELİŞİM B DEĞİŞİM U16E B CGR ASYA

 

 

Daha Fazla Haber