Connect with us

İstanbul’da 19. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 23 – 29 Ocak 2023 tarihleri arasında oynanacak 19. hafta maçlarıyla devam edecek.

23 – 29 Ocak 2023 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi 23-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ANADOLU EFES A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A FNL GR
Pazartesi 23-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 U14K A YF
Pazartesi 23-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 U14K A YF
Pazartesi 23-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 17:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR AVCILAR DEMİRORDU B U16E C AGR AVR
Pazartesi 23-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 18:30 U14K A YF
Pazartesi 23-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 20:00 İBB A DARÜŞŞAFAKA B U16E A KLS GR
Pazartesi 23-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 17:30 DEV ATAŞEHİR B KÜÇÜKYALI GELİŞİM B U16E B AGR ASYA
Pazartesi 23-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 19:00 U14K A YF
Pazartesi 23-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 20:30 AKADEMİ İSTANBUL A FENERBAHÇE BEKO A U16E A FNL GR
Pazartesi 23-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BATI SPOR KULÜBÜ MAÇ SAYISI U16E C KGR ASYA
Pazartesi 23-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 18:30 MAVİ BİRLİK UNİ BASKET U14E C AGR ASYA
Pazartesi 23-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN ARMADA U14E C AGR ASYA
Salı 24-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ B BEŞİKTAŞ A U16E A FNL GR
Salı 24-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 U14K A 3-4 LÜK
Salı 24-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 U14K A FİNAL
Salı 24-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 17:00 U14K A 7-8
Salı 24-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 18:30 ANADOLU EFES A FENERBAHÇE BEKO A U14E A FNL GR
Salı 24-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 20:00 U14K A 5-6
Salı 24-Ocak-2023 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 GALATASARAY A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A FNL GR
Salı 24-Ocak-2023 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GALATASARAY A U14E A FNL GR
Salı 24-Ocak-2023 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 DARÜŞŞAFAKA A EMLAK KONUT U16E A FNL GR
Salı 24-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 17:00 TAN SPOR ATLLETİK SPORTİF İSTANBUL U14E C NGR ASYA
Salı 24-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 18:30 BEYLERBEYİ KIZILTOPRAK U16E C MGR ASYA
Salı 24-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 20:00
Salı 24-Ocak-2023 ÇEKMEKÖY S.S. 19:00 ÇEKMEKÖY SPORTİF KAAN B U14E C CGR ASYA
Salı 24-Ocak-2023 ÇEKMEKÖY S.S. 20:30 POTANIN KARTALLARI A KAAN A U16E C CGR ASYA
Çarşamba 25-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK ANADOLU EFES U12E A AVR
Çarşamba 25-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 EMLAK KONUT İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U16K A ÇF
Çarşamba 25-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ DAÇKA ŞERİFALİ A U16K A ÇF
Çarşamba 25-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 17:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ANKA A U18E B DGR AVR
Çarşamba 25-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 18:30 GALATASARAY KUTUP YILDIZI U16K A ÇF
Çarşamba 25-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 20:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A FNL GR
Çarşamba 25-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DUDULLU OSB B ASYA KARTALLARI B U14E C FGR ASYA
Çarşamba 25-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 18:30 FENERBAHÇE A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A ÇF
Çarşamba 25-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 20:00 KAAN ATAŞEHİR GÖK SPOR KULÜBÜ U14E C EGR ASYA
Çarşamba 25-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR FENERBAHÇE BEKO A U12E A ASYA
Çarşamba 25-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 18:30 İSTANBUL DEV TAKIM YILDIZLARI U16E C JGR ASYA
Çarşamba 25-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 20:00 FESA B İSTANBUL TİCARET ODASI B U16E B CGR ASYA
Perşembe 26-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 ANKA AVRUPA İSTANBUL HALKALI U16E C BGR AVR
Perşembe 26-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 EMLAK KONUT GALATASARAY A U16E A FNL GR
Perşembe 26-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İBB FENERBAHÇE BEKO U18E A FNL GR
Perşembe 26-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 17:00 ALTINYILDIZ ANKA BASKETBOL AKADEMİ B U16E C DGR AVR
Perşembe 26-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 18:30 İSTANBUL VARDAR B TEŞVİKİYE AKADEMİ B U18E B AGR AVR
Perşembe 26-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 20:00 AVRUPA KARŞIYAKA A BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK U18E B DGR AVR
Perşembe 26-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 17:00 DUDULLU OSB ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK U16E B BGR ASYA
Perşembe 26-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C GGR AVR
Perşembe 26-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR POTANIN KARTALLARI A U14E C LGR ASYA
Cuma 27-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ EYÜP SULTAN BELEDİYESİ U18K A ÇF
Cuma 27-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 EMLAK KONUT GENÇ PAŞABAHÇE U18K A ÇF
Cuma 27-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A FNL GR
Cuma 27-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 17:00 EMLAK KONUT SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E B CGR AVR
Cuma 27-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 18:30 GÜNGÖREN BELEDİYESİ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U11E B BGR AVR
Cuma 27-Ocak-2023 AHMET CÖMERT S.S. 20:00 ÜNSPED TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B CGR AVR
Cuma 27-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 17:00 DAÇKA ŞERİFALİ B İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C KGR ASYA
Cuma 27-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A DARÜŞŞAFAKA A U16E A FNL GR
Cuma 27-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 20:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN İSTANBUL YILDIZLARI BASKETOL U16E C HGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 EMLAK KONUT BEŞİKTAŞ U12E A AVR
Cumartesi 28-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 BAKIRKÖYSPOR YENİ LEVENT BASKETBOL U12E C BGR AVR
Cumartesi 28-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 İSTBOL SİLİVRİ AKADEMİ U12E C BGR AVR
Cumartesi 28-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 11:30 DUDULLU OSB KARTAL YILDIZLARI U11E C CGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 13:00 ANKA ANADOLU ATAŞEHİR GENÇLİK U11E C CGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 YAKACIK İTO S.S. 14:30 BAŞKAN YEŞİLBAĞLAR TUZLA GELİŞİM U18E C BGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 13:00 KARŞIYAKA DOĞAN TAKIM YILDIZLARI U18E C AGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 14:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DAÇKA ŞERİFALİ U12E A ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 16:00 GENÇ PAŞABAHÇE DAÇKA ŞERİFALİ U18E B CGR ASYA
Cumartesi 28-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 17:30 İSTANBUL KARŞIYAKA PAMUKSPOR GELİŞİM U18E B BGR ASYA
Pazar 29-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 GALATASARAY İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U12K A
Pazar 29-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İBB DARÜŞŞAFAKA U12E A AVR
Pazar 29-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 İSTANBUL VARDAR A İBB U18E A FNL GR
Pazar 29-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL PANTERLERİ U18K A ÇF
Pazar 29-Ocak-2023 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 İSTANBUL VARDAR DAÇKA ŞERİFALİ U18K A ÇF
Pazar 29-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 13:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FMV ERENKÖY IŞIK U18E A FNL GR
Pazar 29-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 14:30 FENERBAHÇE BEKO A ANADOLU EFES A U16E A FNL GR
Pazar 29-Ocak-2023 CAFERAĞA S.S. 16:00 İSTANBUL TİCARET ODASI BEŞİKTAŞ B U16E A FNL GR
Pazar 29-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 14:30 GÖK SPOR KULÜBÜ ANKA BASKETBOL AKADEMİ A U16E C MGR ASYA
Pazar 29-Ocak-2023 KURTKÖY S.S. 16:00 ADRES İSTANBUL BATI SPOR KULÜBÜ U14E C OGR ASYA

Daha Fazla Haber