Connect with us

İstanbul’da 18. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 26 Şubat – 4 Mart 2022 tarihleri arasında oynanacak 18. hafta maçlarıyla devam edecek.

26 Şubat – 4 Mart 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

26.02.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR ATLANTİK SPOR KULÜBÜ U18E B KL 1.GR AVR
11:00 ROTA AKADEMİ İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U18E B KL 4.GR ASYA
12:30 GALATASARAY B KUTUP YILDIZI U14K B KL GR
14:00 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ U14K A PO (1-4) 2.MAÇ
15:30 İSTANBUL PANTERLERİ DİNAMO U18K A
17:00 ÜNSPED GİRİŞİM ÜMİT ERKEK A
18:30 DARÜŞŞAFAKA NEF U18E B YF2 AVR
20:00 BEŞİKTAŞ CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E B YF1 AVR
Saha Komseri : 1 – 4 YUSUF ARSLAN / 5 – 8 NEJDET SERÇEK
26.02.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ U14K B KL GR
11:30 NOVA BASKET CENNET U16E C FNL 1.GR AVR
16:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI EYÜP BASKET GENÇLİK U16E C FNL 4.GR AVR
18:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ DOSTLUKSPOR B U16E C FNL 3.GR AVR
19:30 KARTALTEPE GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
Saha Komseri 1 – 2 KEMAL ZEYDAN / 3 – 5 BEKLAN BESIM OZGENC
26.02.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:00 DUDULLU OSB BOĞAZİÇİ U14E B KL 2.GR ASYA
13:30 TİTAN AKADEMİ B DUDULLU OSB U18E B KL 3.GR ASYA
18:00 HİGH TOUCH FESA A U18E B YF1 ASYA
19:30 ALLSTARS İSTANBUL FESA B U18E B YF2 ASYA
Saha Komseri 1 – 2 SAMET KORKMAZ / 3 – 4 SERKAN SARA
26.02.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KARŞIYAKA DOĞAN POTANIN KARTALLARI B U14E C EGR ASYA
11:00 ALLSTARS İSTANBUL DOSTLUKSPOR U18K B KL GR
12:30 GENÇ PAŞABAHÇE AÇI GENÇLİK U14K B KL GR
14:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C GGR ASYA
15:30 POTANIN ASLANLARI A MAVİ BİRLİK U14E C HGR ASYA
17:00 İSTANBUL DEV MODA U14E C HGR ASYA
18:30 SUADİYE BASKETBOL ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
20:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
Saha Komseri : 1 – 4 MUMTAZ UGURALP / 5 – 8 ORHAN TAGA
27.02.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL PANTERLERİ SPOR FABRİKASI U18E B KL 1.GR AVR
11:00 ALTINELLER PETNA U16E C FNL 3.GR AVR
12:30 GENÇ KOLEJ BASKETBOL AÇI GENÇLİK B U14E C CGR AVR
14:00 YILDIRIM BOSNA PERTEVNİYAL LİSESİ U16E C FNL 1.GR AVR
15:30 DOSTLUKSPOR A ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C FNL 4.GR AVR
17:00 İTO ATL İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERKEK A
18:30 FMV IŞIKSPOR A ANADOLU EFES B U16E A
20:00 DARÜŞŞAFAKA A BEŞİKTAŞ B U16E A
Saha Komseri : 1 – 4 NECDET CENGIZ / 5 – 8 FIKRET AYGUN
27.02.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 ATAGÜL BASKETBOL SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U16E C FNL 3.GR AVR
11:30 FLORYA ELİT DEV ADAMLAR U16E C KL 1.GR AVR
16:00 GALATASARAY NEF A İSTANBUL DSİ U16E A
17:30 İBB B GALATASARAY NEF B U14E B KL 2.GR AVR
19:00 FİNAL İNŞAAT YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E C FNL 4.GR AVR
Saha Komseri 1 – 2 GIZEM KONAK AKCAY / 3 – 5 BEKLAN BESIM OZGENC
27.02.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 Z10 SPORTS ALLSTARS İSTANBUL A U16E B KL 1.GR ASYA
15:30 TİTAN AKADEMİ A ÇUBUKLU U18E B KL 2.GR ASYA
17:00 KADIKÖY İSTANBUL HİGH TOUCH ÜMİT ERKEK A
18:30 FENERBAHÇE BEKO B BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
20:00 FENERBAHÇE BEKO A BEŞİKTAŞ A U16E A
Saha Komiseri : ERKAN YURTAY
28.02.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 KUTUP YILDIZI A EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U16K A
19:00 TEŞVİKİYE B EGE MAVİSİ U14E C CGR AVR
20:30 U18E B FİNAL AVR
Saha Komiseri : YAKUP DUMAN
28.02.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A AYKA U14E B KL 2.GR AVR
18:30 İSTBOL BASKETS B U16E C KL 2.GR AVR
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. KADIKÖY İSTANBUL U18E A
Saha Komiseri : CAN GÜRAKAR
28.02.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FENERBAHÇE BEKO A BEŞİKTAŞ A U14E A
20:30 U18E B FİNAL ASYA
Saha Komiseri : GÜLHAN AKÇELİK
28.02.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM İSTANBUL MARMARA U18E B KL 2.GR ASYA
18:30 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U18E B KL 4.GR ASYA
20:00 ES SPOR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B KL 1.GR ASYA
Saha Komiseri : SAMET KORKMAZ
01.03.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
18:30 GALATASARAY NEF A ANADOLU EFES A U16E A
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL AKYILDIZ MARİNE U16K A
Saha Komiseri : NEJDET SERÇEK
01.03.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ MVP ETİLER U18E A
18:30 İSTANBUL DSİ İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
20:00 FENERBAHÇE BEKO B TAKIM YILDIZLARI A U14E B KL 1.GR ASYA
Saha Komiseri : DEMET GÜLDAL
02.03.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U18E B YF1
18:30 FLORYA ELİT KAAN U18E A
20:00 İBB İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
Saha Komiseri : YAKUP DUMAN
02.03.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 AÇI GENÇLİK A İSTANBUL BASKET U14E B KL 1.GR AVR
20:30 ORİON PETNA U14E B KL 1.GR AVR
Saha Komiseri : ALPER SEYREK
02.03.2022 ÇARŞAMBA BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK BAKIRKÖYSPOR A U16E C FNL 4.GR AVR
18:30 İSTANBUL VARDAR BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 SULTANGAZİ KARŞIYAKA BASKETS U14E B KL 1.GR AVR
Saha Komiseri : CAN GÜRAKAR
02.03.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:30 LİMA DEV ATAŞEHİR B U14E B KL 2.GR ASYA
19:00 ATAŞEHİR GENÇLİK MVP U18E B KL 1.GR ASYA
20:30 U18E B YF2
Saha Komiseri : HALİT CENK ULA
02.03.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI ADA YILDIZLARI A U18E B KL 1.GR ASYA
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. EMLAK KONUT U16K A
20:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ KUTUP YILDIZI A U16K A
Saha Komiseri : GÖKHAN ANGIN
03.03.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES B GALATASARAY NEF A U16E A
18:30 ANADOLU EFES A İBB A U16E A
20:00 ANADOLU EFES A İBB A U14E A
Saha Komiseri : ERHAN KIŞLAKLI
03.03.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B FENERBAHÇE BEKO A U14E A
18:30 BEŞİKTAŞ B FENERBAHÇE BEKO A U16E A
20:00 BEŞİKTAŞ GENÇ NESİL İSTANBUL U16K A
Saha Komiseri : ALPER SEYREK
03.03.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TAKIM YILDIZLARI BEYLERBEYİ A U16E B KL 2.GR ASYA
18:30 MVP B FESA B U16E B KL 2.GR ASYA
20:00 BAŞARI PERFORMANS FESA A U16E B KL 3.GR ASYA
Saha Komiseri : GÜLHAN AKÇELİK
03.03.2022 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEĞİŞİM POTANIN KARTALLARI A U16E B KL 2.GR ASYA
18:30 UNİBASKET AKADEMİ İSTANBUL B U16E B KL 3.GR ASYA
20:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ŞERİFALİ GENÇLİK A U16E B KL 1.GR ASYA
Saha Komiseri : İSMAİL ONARAN
04.03.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL VARDAR U18K A
18:30 AÇI GENÇLİK EMLAK KONUT U18K A
20:00 BEŞİKTAŞ A FENERBAHÇE BEKO B U16E A
Saha Komiseri : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
04.03.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEPEBASKET BİZİMKENT U16E C KL 1.GR AVR
18:30 BEYKENT BASKETBOL BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B U16E C KL 1.GR AVR
20:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASKETBOL ŞİŞLİ U16E C KL 1.GR AVR
Saha Komiseri : BAKİ GÜNER
04.03.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH A İSTANBUL ÇEKMEKÖY SPORTİF U16E B KL 4.GR ASYA
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FMV IŞIKSPOR A U16E A
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A İSTANBUL DSİ U16E A
Saha Komiseri : AHMET YÜKSELDİ

Daha Fazla Haber