Connect with us

İstanbul’da 17. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 19 – 25 Şubat 2022 tarihleri arasında oynanacak 17. hafta maçlarıyla devam edecek.

19 – 25 Şubat 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

19.02.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ KUTUP YILDIZI U14K B KL GR
11:30 KARŞIYAKA DOĞAN ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C FGR ASYA
13:00 DARÜŞŞAFAKA B U16E B YF
14:30 İSTANBUL KARŞIYAKA ARMADA B U16E C AGR ASYA
16:00 ÇUBUKLU ARMADA A U16E C DGR ASYA
17:30 ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ ADA YILDIZLARI A U16E C AGR ASYA
19:00 BEYKOZ GENÇLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C EGR ASYA
S.K. : 1 – 4 NEJDET SERÇEK / 5 – 7 NECDET CENGİZ
19.02.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AYKA İSTANBUL GELİŞİM U18K B FNL GR
11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL FMV ISPARTAKULE IŞIK U18K B KL GR
13:00 BAKIRKÖYSPOR FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E B KL 4.GR AVR
14:30 AÇI GENÇLİK B TEŞVİKİYE A U16E C KL 2.GR AVR
16:00 SPOR FABRİKASI PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR U18E B KL 1.GR AVR
17:30 BEYLİKDÜZÜ BASKET ALTINELLER U18E B KL 2.GR AVR
19:00 PERTEVNİYAL İTÜ FLORYA ELİT U18E A
S.K. : 1 – 4 BAKİ GÜNER / 5 – 7 MESUT İLMAN
19.02.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ / PAMUKSPOR GELİŞİM A GALATASARAY NEF B U16E B YF
15:00 KAAN İSTANBULLS U14E C EGR ASYA
S.K. : ERKAN YURTAY
19.02.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KAAN ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK U16E C KGR ASYA
11:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM GENÇ NESİL İSTANBUL U18K B KL GR
12:30 ALLSTARS İSTANBUL ÇENGELKÖY BASKETBOL U14E C DGR ASYA
14:00 DİNAMO İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U18K A
15:30 İSTANBUL ATA GENÇ PAŞABAHÇE U16E C IGR ASYA
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE GALATASARAY B U14K B KL GR
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE ŞERİFALİ GENÇLİK U18K B FNL GR
20:00 BEYKOZ BLD. GENÇLİK IRMAK BÜYÜK ERKEK
S.K. : 1 – 4 ERDOGAN ACIR / 5 – 8 MUMTAZ UGURALP
20.02.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 AÇI GENÇLİK KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK U14K B KL GR
11:30 İSTANBUL PANTERLERİ AÇI GENÇLİK U18K A
13:00 U16E B 3-4’LÜK
14:30 U16E B FİNAL
16:00 GALATASARAY NEF İSTANBUL DSİ U18E A
17:30 BEŞİKTAŞ GALATASARAY A U14K A PO (1-4) 1.MAÇ
19:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE B U14K A PO (5-8) 1.MAÇ
S.K. : 1 – 4 KEMAL ZEYDAN / 5 – 7 YUSUF ARSLAN
20.02.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 EMLAK KONUT SPOR FABRİKASI U16E C KL 1.GR AVR
11:30 ÜNSPED A FMV IŞIKSPOR U18E B KL 2.GR AVR
13:00 FMV IŞIKSPOR B ORİON B U16E C KL 2.GR AVR
14:30 ORİON B AVRUPA KARŞIYAKA U18E B KL 4.GR AVR
16:00 ATLANTİK SPOR KULÜBÜ AÇI GENÇLİK A U18E B KL 1.GR AVR
17:30 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR U16E C KL 4.GR AVR
19:00 İBB B İSTANBUL UTKU U16E C KL 1.GR AVR
S.K. : 1 – 4 FİKRET AYGÜN / 5 – 7 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ
20.02.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
12:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ İSTANBUL KARŞIYAKA U14E C BGR ASYA
14:00 PARLAYAN YILDIZLAR A TİTAN AKADEMİ A U14E C CGR ASYA
15:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK DUDULLU OSB U16E C LGR ASYA
S.K. : CENK ULA
21.02.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İBB A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A
18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ A İBB U18E A
20:00 AÇI GENÇLİK B TEŞVİKİYE U14E C CGR AVR
S.K. : CAN GÜRAKAR
21.02.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL YEŞİLYURT U16E C FNL 1.GR AVR
18:30 AÇI GENÇLİK GENÇ NESİL İSTANBUL U16K A
20:00 AVCILAR TANYILDIZI GENÇ NESİL İSTANBUL U18E B KL 3.GR AVR
S.K. : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
21.02.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A BEŞİKTAŞ B U14E A
18:30 FENERBAHÇE A EMLAK KONUT U14K A PO (1-4) 1.MAÇ
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI PAMUKSPOR GELİŞİM A U14E A
S.K. : AHMET YÜKSELDİ
21.02.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 POTANIN ASLANLARI B ÇUBUKLU U14E C FGR ASYA
18:30 ES SPOR ÜMRANİYE BLD. GENÇLİK U14K A PO (5-8) 1.MAÇ
20:00 DEV ATAŞEHİR B PENDİK YEDİTEPE U16E C JGR ASYA
S.K. : MÜMTAZ UGURALP
22.02.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP ETİLER ANADOLU EFES U18E A
18:30 EMLAK KONUT GALATASARAY U16K A
20:00 TENİS ESKRİM DAĞCILIK İSTANBUL VARDAR A U18E B FNL 2.GR AVR
S.K. : ERHAN KIŞLAKLI
22.02.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ORİON A CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E B FNL 2.GR AVR
18:30 DARÜŞŞAFAKA A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A
20:00 AÇI GENÇLİK B TEŞVİKİYE AKADEMİ B U18E C KL 3.GR AVR
S.K. : ALPER SEYREK
22.02.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV ERENKÖY IŞIK HİGH TOUCH U18E B FNL 1.GR ASYA
18:30 KAAN GÖZTEPE A AKADEMİ İSTANBUL U18E B FNL 1.GR ASYA
20:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ KUTUP YILDIZI U18K A
S.K. : DEMET GÜLDAL
22.02.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A GENÇ PAŞABAHÇE A U18E B FNL 2.GR ASYA
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM DİNAMO U18E B FNL 2.GR ASYA
20:00 İSTANBUL ATA Z10 SPORTS U14E C AGR ASYA
S.K. : ERDOGAN ACIR
22.02.2022 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANKA GENÇLİK ASYA KARTALLARI B U16E C BGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ASYA KARTALLARI A U16E C FGR ASYA
20:00 TAKIM YILDIZLARI B PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C DGR ASYA
S.K. : İSMAİL ONARAN
23.02.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT İTO ATL U18E B FNL 1.GR AVR
18:30 BEŞİKTAŞ NEF U18E B FNL 1.GR AVR
20:00 ÜNSPED GENÇ NESİL İSTANBUL U16E C KL 3.GR AVR
S.K. : YAKUP DUMAN
23.02.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ELİT ATLETİK MVP ETİLER U16E C KL 4.GR AVR
18:30 AVCILAR TANYILDIZI AÇI GENÇLİK A U16E C KL 3.GR AVR
20:00 AVCILAR DEMİRORDU İSTANBUL ANKA U16E C FNL 1.GR AVR
S.K. : BAKİ GÜNER
23.02.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FENERBAHÇE BEKO A U14E A
17:00 ÜSKÜDAR BASKETBOL ŞERİFALİ GENÇLİK B U14E C GGR ASYA
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI GALATASARAY NEF U18E A
20:00 KADIKÖY İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
S.K. : AHMET YÜKSELDİ
23.02.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 UNİBASKET KAAN GÖZTEPE A U18E C AGR ASYA
18:30 KAAN BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
20:00 İSTANBUL DSİ İBB U18E A
S.K. : ERKAN YURTAY
24.02.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ U14K A PO (1-4) 2.MAÇ
18:30 ANADOLU EFES B FENERBAHÇE BEKO B U16E A
20:00 ANADOLU EFES A FMV IŞIKSPOR A U16E A
S.K. : CAN GÜRAKAR
24.02.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR EMLAK KONUT U18K A
18:30 AVCILAR ATAK BAHÇEŞEHİR AKADEMİ BASK. U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 SİGORTAM NET BASKETBOL ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E C FNL 2.GR AVR
S.K. : YAŞAR SEVEN
24.02.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A BEŞİKTAŞ B U16E A
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
20:00 SUADİYE BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A
S.K. : CENK ULA
24.02.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL UNİBASKET U16E C KGR ASYA
18:30 FENERBAHÇE B İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A PO (5-8) 2.MAÇ
20:00 ÜMRANİYE BLD. GENÇLİK ES SPOR U14K A PO (5-8) 2.MAÇ
S.K. : BOHAÇ BASTONCU
24.02.2022 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A
18:30 ALLSTARS İSTANBUL POTANIN ASLANLARI U16E C LGR ASYA
20:00 ASYA KARTALLARI B GİRİŞİM A U14E C AGR ASYA
S.K. : ORHAN TAGA
25.02.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT FENERBAHÇE A U14K A PO (1-4) 2.MAÇ
18:30 BEŞİKTAŞ A DARÜŞŞAFAKA A U16E A
20:00 KUTUP YILDIZI A BEŞİKTAŞ U16K A
S.K. : FİKRET AYGÜN
25.02.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALTINYILDIZ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E C FNL 3.GR AVR
18:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK BASK U16E C FNL 2.GR AVR
20:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL FESA A U14E A
S.K. : ERHAN KIŞLAKLI
25.02.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 HİGH TOUCH ANADOLU EFES A U14E A
20:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A FENERBAHÇE BEKO A U16E A
S.K. : DEMET GÜLDAL
25.02.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ İBB A U16E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A GALATASARAY NEF A U16E A
20:00 AKYILDIZ MARİNE GALATASARAY U16K A
S.K. : ORHAN TAGA

Daha Fazla Haber