Connect with us

İstanbul’da 16. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 12 – 18 Şubat 2022 tarihleri arasında oynanacak 16. hafta maçlarıyla devam edecek.

12 – 18 Şubat 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

12.02.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 KUTUP YILDIZI AÇI GENÇLİK U14K B KL GR
11:30 ADA YILDIZLARI B ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U18E C BGR ASYA
13:00 SİLİVRİ ATLETİK SPORTİF İSTANNBUL BÜYÜK ERKEK
14:30 BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E B ÇF AVR
16:00 DARÜŞŞAFAKA B AVRUPA KARŞIYAKA A U16E B ÇF AVR
17:30 TEŞVİKİYE B BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B ÇF AVR
19:00 GALATASARAY B İSTANBUL TEKNİK BASKET U16E B ÇF AVR
Saha Komseri: 1 – 4 BEKLAN BESIM OZGENC / 5 – 7 CAN GURAKAR
12.02.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 IRMAK SPOR KULÜBÜ BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEK
13:00 HAZNEDAR DORUK CBL AKADEMİ BÜYÜK ERKEK
14:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL DİNAMO ÜMİT KIZLAR
Saha Komseri: MESUT İLMAN
12.02.2022 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 KURTKÖY YILDIZLAR BEYKENT BASKETBOL BÜYÜK ERKEK
19:30 KADIKÖY İSTANBUL BEYKOZ BLD. GENÇLİK BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : DEMET GÜLDAL
12.02.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL GENÇ PAŞABAHÇE U18E C FGR ASYA
11:00 İSTANBUL ATA GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT KIZLAR
12:30 ŞERİFALİ GENÇLİK ÇATALCA BELEDİYE U18K B FNL GR
14:00 ALLSTARS İSTANBUL KARTALTEPE İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
15:30 GİRİŞİM MVP A U16E B ÇF ASYA
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A TİTAN AKADEMİ A U16E B ÇF ASYA
18:30 HİGH TOUCH B KAAN GÖZTEPE A U16E B ÇF ASYA
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B ATLETİK SPORTİF İSTANBUL A U16E B ÇF ASYA
Saha Komseri: 1 – 4 MÜMTAZ UGURALP / 5 – 8 ORHAN TAGA
13.02.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ AYKA U18K B FNL GR
11:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK ALLSTARS İSTANBUL U18K B KL GR
13:00 ARMADA BOĞAZİÇİ U18E C DGR ASYA
14:30 BEŞAS BEYLERBEYİ U18E C DGR ASYA
16:00 BOĞAZİÇİ ELİT ATAŞEHİR YILDIZLARI U18E C FGR ASYA
17:30 ANADOLU MARMARA ANATOLYA TURKUAZ U18E C EGR ASYA
19:00 İTO ATL BİZ BASKETBOL U18E B FNL 1.GR AVR
Saha Komseri: 1 – 4 YUSUF ARSLAN / 5 – 7 GİZEM KONAK AKÇAY
13.02.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL ANKA U16K B KL GR
11:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK GENÇ PAŞABAHÇE U14K B KL GR
13:00 İSTANBUL GELİŞİM GENÇ PAŞABAHÇE U18K B FNL GR
14:30 DOSTLUKSPOR ÜSKÜDAR BASKETBOL U16K B KL GR
16:00 GENÇ NESİL İSTANBUL KADIKÖY İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
17:30 GENÇ NESİL İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K B KL GR
19:00 İSTANBUL PANTERLERİ İSTANBUL VARDAR B U16K B KL GR
Saha Komseri: 1 – 4 BEKLAN BESİM ÖZGENÇ / 5 – 7 KEMAL ZEYDAN
13.02.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 FEN SPOR ŞERİFALİ GENÇLİK U18E C CGR ASYA
17:00 Z10 SPORTS GİRİŞİM U18E C CGR ASYA
18:30 PENDİK YEDİTEPE İSTANBUL ATA U18E C AGR ASYA
20:00 POTANIN ASLANLARI UNİBASKET A U18E C EGR ASYA
Saha Komseri : ERKAN YURTAY
14.02.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL VARDAR A U18E B FNL 2.GR AVR
18:30 GALATASARAY B / İSTANBUL TEKNİK BASKET BAHÇEŞEHİR BASK. İHT. / BAHÇELİEVLER BELEDİYE U16E B YF AVR
20:00 DARÜŞŞAFAKA B / AVRUPA KARŞIYAKA A TEŞVİKİYE B / BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U16E B YF AVR
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
14.02.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EGE MAVİSİ EMLAK KONUT B U14E C CGR AVR
18:30 ORİON A TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B FNL 2.GR AVR
20:00 GALATASARAY NEF A FMV IŞIKSPOR A U16E A
Saha Komseri : LEVENT KÜRŞAT KIRCA
14.02.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FENERBAHÇE BEKO A ANADOLU EFES B U16E A
20:30 FENERBAHÇE BEKO B ANADOLU EFES A U16E A
Saha Komseri : AHMET YÜKSELDİ
14.02.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A BEŞİKTAŞ A U16E A
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM A / TİTAN AKADEMİ A GİRİŞİM / MVP A U16E B YF ASYA
20:00 HİGH TOUCH B / KAAN GÖZTEPE A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B / ATLETİK SPORTİF A U16E B YF ASYA
Saha Komseri : ERDOGAN ACIR
15.02.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU EFES A GALATASARAY NEF A U14E A
18:30 DARÜŞŞAFAKA A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
20:00 BEYOĞLUSPOR KADIKÖY İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : NEJDET SERCEK
15.02.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY B BÜYÜKKILIÇLI SPOR KULÜBÜ U14K B KL GR
18:30 GALATASARAY AÇI OKULLARI U16K A
20:00 MEGABASKET ATAKENT GENÇLİK B U18E C CGR AVR
Saha Komseri : ALPER SEYREK
15.02.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL FESA B U18E B FNL 1.GR ASYA
18:30 İSTANBUL DSİ FLORYA ELİT U18E A
20:00 CBL AKADEMİ IRMAK BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : DEMET GULDAL
15.02.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH KAAN GÖZTEPE A U18E B FNL 1.GR ASYA
18:30 ADA YILDIZLARI SİLİVRİ ÜMİT ERKEK A
20:00 GİRİŞİM İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERKEK A
Saha Komseri : MUMTAZ UGURALP
15.02.2022 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A İBB A U14E A
18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
20:00 SUADİYE BASKETBOL MVP ETİLER U18E A
Saha Komseri : ORHAN TAGA
16.02.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL DARÜŞŞAFAKA U18E B FNL 2.GR AVR
18:30 BEŞİKTAŞ B DARÜŞŞAFAKA A U14E A
20:00 BEŞİKTAŞ A FESA A U14E A
Saha Komseri : ERHAN KISLAKLI
16.02.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 NEF EMLAK KONUT U18E B FNL 1.GR AVR
18:30 İBB GALATASARAY NEF U18E A
20:00 BEYKENT BASKETBOL KURTULUŞ BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : BAKI GUNER
16.02.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE AKYILDIZ MARİNE U16K A
18:30 KAAN ANADOLU EFES U18E A
20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ÜNSPED BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : ERDOGAN ACIR
16.02.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL A HİGH TOUCH U14E A
18:30 ALLSTARS İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE A U18E B FNL 2.GR ASYA
20:00 BEYKOZ BLD. GENÇLİK KURTKÖY YILDIZLAR BÜYÜK ERKEK
Saha Komseri : GOKHAN ANGIN
17.02.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FLORYA ELİT İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
18:30 U16E B FİNAL AVR
20:00 İSTANBUL VARDAR A ORİON A U18E B FNL 2.GR AVR
Saha Komseri : YAŞAR SEVEN
17.02.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
18:30 FMV IŞIKSPOR A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. PERTEVNİYAL İTÜ U18E A
Saha Komseri : ALPER SEYREK
17.02.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 HİGH TOUCH B ARMADA U14E C CGR ASYA
20:30 HİGH TOUCH İTO ATL ÜMİT ERKEK A
Saha Komseri : GULHAN AKCELIK
17.02.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL ADA YILDIZLARI U14E C DGR ASYA
18:30 ANADOLU MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14E C FGR ASYA
20:00 İSTANBUL KARŞIYAKA UNİBASKET B U18E C AGR ASYA
Saha Komseri : ERKAN YURTAY
17.02.2022 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI A ATAŞEHİR GENÇLİK U14E C BGR ASYA
18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A
20:00 U16E B FİNAL ASYA
Saha Komseri : BOHAÇ BASTONCU
18.02.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B BEŞİKTAŞ A U16E A
18:30 ANADOLU EFES KADIKÖY İSTANBUL U18E A
20:00 ÜNSPED SUADİYE BASKETBOL ÜMİT ERKEK A
Saha Komseri : YAKUP DUMAN
18.02.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI DİNAMO U18K A
18:30 İBB A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
20:00 GALATASARAY NEF A İSTANBUL DSİ U16E A
Saha Komseri : FIKRET AYGUN
18.02.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ KAAN U18E A
Saha Komseri : SAMET KORKMAZ
18.02.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL B İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U16E C LGR ASYA
18:30 DİNAMO ALLSTARS İSTANBUL U18E B FNL 2.GR ASYA
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE PAMUKSPOR GELİŞİM U18E B FNL 2.GE ASYA
Saha Komseri : AHMET YUKSELDI

Daha Fazla Haber