Connect with us

İstanbul’da 13. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 22 – 28 Ocak 2022 tarihleri arasında oynanacak 13. hafta maçlarıyla devam edecek.

22 – 28 Ocak 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

22.01.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 AVCILAR ATAK BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U14E C DGR AVR
11:00 DOSTLUKSPOR B DEV ADAMLAR U16E C AGR AVR
12:30 AVCILAR DEMİRORDU DOSTLUKSPOR U14E C BGR AVR
14:00 YEŞİLYURT PETNA U16E C EGR AVR
15:30 MVP ETİLER KADIKÖY İSTANBUL U18E A
17:00 STARLARIN DOĞUŞU ALTINELLER U14E C HGR AVR
18:30 FMV ISPARTAKULE IŞIK YEŞİLKÖY YILDIZLARI U16E C OGR AVR
20:00 BEYOĞLUSPOR BEYKOZ BLD. GENÇLİK BÜYÜK ERKEK
22.01.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 İSTANBUL GELİŞİM ÇATALCA BELEDİYE U18K B FNL GR
17:00 FLORYA ELİT ÇATALCA BELEDİYE ÜMİT ERKEK B AVR
18:30 BAĞCILAR GÖZTEPE ŞERİFALİ GENÇLİK U16K B FNL GR
20:00 ANKA AVRUPA EGE MAVİSİ ÜMİT ERKEK B AVR
22.01.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 İSTANBUL KARŞIYAKA GİRİŞİM B U14E C BGR ASYA
11:00 GİRİŞİM HİGH TOUCH ÜMİT ERKEK A
12:30 DEV ATAŞEHİR A FMV ERENKÖY IŞIK U14E B YF1 ASYA
14:00 GENÇ PAŞABAHÇE EYÜPSULTAN BELEDİYESİ U18K B FNL GR
15:30 PENDİK YEDİTEPE TEPEBASKET U16K B FNL GR
17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM BEŞAS ÜMİT ERKEK B ASYA
18:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL KOŞUYOLU BASKETBOL ÜMİT ERKEK B ASYA
20:00 AKADEMİ İSTANBUL A FENERBAHÇE BEKO B U16E A
23.01.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 YILDIRIM BOSNA ALTINYILDIZ U16E C BGR AVR
11:00 İSTBOL ALTINYILDIZ U14E C GGR AVR
12:30 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ FMV IŞIKSPOR U14E C HGR AVR
14:00 ASYA KARTALLARI BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B FNL GR
15:30 FMV IŞIKSPOR A İBB A U16E A
17:00 DARÜŞŞAFAKA ORİON A U18E B FNL 2.GR AVR
18:30 GALATASARAY NEF A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A
20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK İSTANBUL PANTERLERİ U16E C CGR AVR
23.01.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 KOCAMUSTAFAPAŞA GENÇLİK YEŞİLKÖY YILDIZLARI U14E C DGR AVR
11:00 ATLAS OLİMPİK SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C DGR AVR
12:30 BEŞYILDIZ A BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK B U16E C BGR AVR
14:00 TEPEBASKET ÇATALCA BELEDİYE U16E C DGR AVR
15:30 EGE MAVİSİ EMLAK KONUT B U14E C CGR AVR
17:00 SİLİVRİ KURTULUŞ BÜYÜK ERKEK
18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ATAKENT GENÇLİK A U14E C GGR AVR
20:00 PERTEVNİYAL LİSESİ ATAKENT GENÇLİK B U14E C BGR AVR
24.01.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT GALATASARAY U16K A
18:30 FLORYA ELİT İBB U18E A
20:00 BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. İSTANBUL DSİ U18E A
24.01.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B FNL 2.GR AVR
17:00 BEŞİKTAŞ A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A
18:30 ÜNSPED KARTALTEPE ÜMİT ERKEK A
20:00 GENÇ NESİL İSTANBUL İSTANBUL EFENDİLERİ ÜMİT ERKEK A
24.01.2022 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FYL ALTINELLER U16E C DGR AVR
18:30 İSTANBUL ANKA SİLİVİRİ ÇAĞRIBEY U16E C CGR AVR
20:00 CENNET SPOR KULÜBÜ BAKIRKÖYSPOR B U16E C AGR AVR
24.01.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DEV ATAŞEHİR A / FMV ERENKÖY IŞIK ŞERİFALİ GENÇLİK U14E B FNL ASYA
18:30 BOĞAZİÇİ ELİT BAYRAKTAR PENDİK U16E C GGR ASYA
20:00 IRMAK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
24.01.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL YILDIZLARI BASK. U16K A
18:30 ATAŞEHİR GENÇLİK ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U14E C BGR ASYA
20:00 İSTANBUL ATA İSTANBUL KARŞIYAKA U18E C AGR ASYA
24.01.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 ALLSTARS İSTANBUL İTO ATL ÜMİT ERKEK A
17:00 PARLAYAN YILDIZLAR B ALLSTARS İSTANBUL U14E C DGR ASYA
18:30 ARMADA PARLAYAN YILDIZLAR A U14E C CGR ASYA
20:00 ARMADA FMV ERENKÖY IŞIK ÜMİT ERKEK B ASYA
25.01.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 ŞEFKATGÜCÜ İSTBOL U16E C OGR AVR
17:00 KUTUP YILDIZI A BEŞİKTAŞ U16K A
18:30 İBB A GALATASARAY NEF A U16E A
20:00 ANADOLU EFES PERTEVNİYAL İTÜ U18E A
25.01.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL GELİŞİM HAZNEDAR DORUK U16E C LGR AVR
18:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ ÜNSPED U14E C AGR AVR
20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ BAKIRKÖY GELİŞİM ÜMİT ERKEK B AVR
25.01.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAĞCILAR GÖZTEPE BASK B U14E C AGR AVR
18:30 TÜRK HAVA YOLLARI AVCILAR DEMİRORDU U16E C EGR AVR
20:00 İSTANBUL VARDAR SULTANGAZİ BELEDİYESİ U16E C LGR AVR
25.01.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 İSTANBUL TİCARET ODASI A GALATASARAY NEF A U14E A
15:00 FENERBAHÇE AKYILDIZ MARİNE U16K A
16:30
18:00 ŞERİFALİ GENÇLİK B GENÇ PAŞABAHAÇE U14E C GGR ASYA
25.01.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DİNAMO GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT KIZLAR
18:30 İSTANBUL ATA KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT KIZLAR
20:00 ALLSTARS İSTANBUL İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U16E C LGR ASYA
26.01.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 DOSTLUKSPOR A ATLAS OLİMPİK U16E C MGR AVR
17:00 U14E B YF1
18:30 GALATASARAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
20:00 ÜNSPED KURTKÖY YILDIZLAR BÜYÜK ERKEK
26.01.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ÇATALCA BELEDİYE AYKA U18K B FNLGR
18:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞERİFALİ GENÇLİK U14K B FNL GR
20:00 İSTANBUL VARDAR EMLAK KONUT B U14K B FNL GR
26.01.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:30 U14E B YF2
15:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A BEŞİKTAŞ B U16E A
16:30 SUADİYE BASKETBOL KAAN U18E A
26.01.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MODA SUADİYE U14E C HGR ASYA
18:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM POTANIN ASLANLARI B U14E C FGR ASYA
20:00 ANKA BASKETBOL AKADEMİ BEYKOZ GENÇLİK U16E C EGR ASYA
26.01.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL DSİ FMV IŞIKSPOR A U16E A
18:30 MAVİ BİRLİK İSTANBUL DEV U14E C HGR ASYA
20:00 ARMADA B PARLAYAN YILDIZLAR B U16E C AGR ASYA
27.01.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİ ESEN BASKETBOL U16E C MGR AVR
17:00 BİZ BASKETBOL EMLAK KONUT U18E B FNL 1.GR AVR
18:30 EMLAK KONUT A BEŞİKTAŞ U14K A
20:00 YILDIRIMSPOR GENÇLİK BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASKETBOL U16E C PGR AVR
27.01.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ANKA AVRUPA U16E C NGR AVR
18:30 FLORYA ELİT BASK A U14E C FGR AVR
20:00 BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. MEGABASKET U18E C CGR AVR
27.01.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A DARÜŞŞAFAKA A U14E A
27.01.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL GELİŞİM U18K B FNL GR
18:30 SUADİYE BASKETBOL SİLİVRİ ÜMİT ERKEK A
20:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ İSTANBUL VARDAR U18K A
28.01.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 İTO ATL BEŞİKTAŞ U18E B FNL 1.GR AVR
15:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ GALATASARAY NEF U18E A
17:00 ANADOLU EFES A FENERBAHÇE BEKO A U16E A
18:30 U14E B 3-4’LÜK
20:00 U14E B FİNAL
28.01.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK LONUT BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14K B FNL GR
18:30 BAĞCILAR GÖZTEPE İSTANBUL VARDAR U14K B FNL GR
20:00 İSTANBUL PANTERLERİ KUTUP YILDIZI U18K A
28.01.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A BEŞİKTAŞ B U14E A
18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A
20:00 CBL AKADEMİ BEYKENT BASKETBOL BÜYÜK ERKEK
28.01.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ADA YILDIZLARI A İSTANBUL KARŞIYAKA U16E C AGR ASYA
18:30 ES SPOR ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK U14K A
20:00 MODA İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E C BGR ASYA
28.01.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANADOLU MARMARA KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C CGR ASYA
18:30 TİTAN AKADEMİ ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U14E C CGR ASYA
20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL KADIKÖY İSTANBUL BÜYÜK ERKEK

Daha Fazla Haber