Haberler

İstanbul’da 12. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 15 – 21 Ocak 2022 tarihleri arasında oynanacak 12. hafta maçlarıyla devam edecek.

15 – 21 Ocak 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

15.01.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ESEN BASKETBOL OLİMPOS U18E C BGR AVR
11:00 EYÜPSULTAN BELEDİYESİ ŞERİFALİ GENÇLİK U18K B FNL GR
12:30 EMLAK KONUT B ŞERİFALİ GENÇLİK U14K B FNL GR
14:00 İSTANBUL VARDAR ASYA KARTALLARI U14K B FNL GR
15:30 ANKA SPOR KULÜBÜ GENÇ PAŞABAHÇE U18K B FNL GR
17:00 SİLİVRİ KADIKÖY İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
18:30 KURTULUŞ KURTKÖY YILDIZLAR BÜYÜK ERKEK
20:00 ÇUBUKLU SPOR KULÜBÜ MAÇ SAYISI U16E C DGR ASYA
S.K. 1 – 4 BEKLAN BESIM OZGENC / 5 – 8 NEJDET SERCEK
15.01.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 TRUVA GENÇLİK AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C JGR AVR
11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B FNL GR
12:30 AÇI GENÇLİK İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
16:30 ATAKENT GENÇLİK A ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U18E C AGR AVR
18:00 ÜNSPED B BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK U18E C CGR AVR
19:30 MEGABASKET SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E C CGR AVR
S.K. 1 – 3 KEMAL ZEYDAN / 4 -6 FIKRET AYGUN
15.01.2022 CUMARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:30 MODA SPOR KULÜBÜ ANKA GENÇLİK U16E C BGR ASYA
17:00 İSTANBUL DSİ FMV ERENKÖY IŞIK U14E B FNL 2.GR ASYA
18:30 ARMADA A ANATOLYA TURKUAZ U16E C DGR ASYA
20:00 BOĞAZİÇİ ELİT ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C GGR ASYA
S.K.: AHMET YUKSELDI
15.01.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 PARLAYAN YILDIZLAR A HİGH TOUCH B U14E C CGR ASYA
11:00 İSTANBUL DEV POTANIN ASLANLARI U14E C HGR ASYA
12:30 ANADOLU MARMARA POTANIN ASLANLARI U18E C EGR ASYA
14:00 ALLSTARS İSTANBUL PAMUKSPOR GELİŞİM U18E B FNL 2.GR ASYA
15:30 DİNAMO FESA A U18E B FNL 2.GR ASYA
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA PENDİK YEDİTEPE U18E C AGR ASYA
18:30 SUADİYE MAVİ BİRLİK U14E C HGR ASYA
20:00 BEYLERBEYİ BOĞAZİÇİ U18E C DGR ASYA
S.K. 1 – 4 ERKAN YURTAY / 5 – 8 SERKAN SARA
16.01.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 EMLAK KONUT B AÇI GENÇLİK B U14E C CGR AVR
11:00 KAAN KARŞIYAKA DOĞAN U14E C EGR ASYA
12:30 FESA B POTANIN KARTALLARI B U14E C EGR ASYA
14:00 MVP B KÜÇÜKYALI GELİŞİM U14E C FGR ASYA
15:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C GGR ASYA
17:00 SİLİVRİ GİRİŞİM ÜMİT ERKEK A
18:30 BAĞCILAR GÖZTEPE PENDİK YEDİTEPE U16K B FNL GR
20:00 KUTUP YILDIZI B ŞERİFALİ GENÇLİK U16K B FNL GR
S.K. 1 – 4 MESUT İLMAN / 5 – 8 CAN GURAKAR
16.01.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 BASKETS TEPEBASKET U16K B FNL GR
11:00 İSTANBUL GELİŞİM ÇATALCA BELEDİYE U18K B FNL GR
16:30 İSTANBUL TEKNİK BASKET EGE MAVİSİ ÜMİT ERKEK B AVR
18:00 EYÜP BASKET BASK U16E C KGR AVR
19:30 ŞEFKATGÜCÜ LEYLA ÇALIŞKAN U18E C BGR AVR
S.K. 1 – 2 GIZEM KONAK AKCAY / 3 – 6 ERHAN KISLAKLI
16.01.2022 PAZAR CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEYKOZ BLD GENÇLİK BEYKENT BASKETBOL BÜYÜK ERKEK
18:30 KADIKÖY İSTANBUL ÜNSPED ÜMİT ERKEK A
20:00 FESA B KAAN GÖZTEPE A U18E B FNL 1.GR ASYA
S.K. : GULHAN AKCELIK
16.01.2022 PAZAR MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 MAVİ BİRLİK ATAŞEHİR YILDIZLARI U16E C EGR ASYA
11:00 PENDİK YEDİTEPE MODAFEN U16E C JGR ASYA
12:30 ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL DSİ U14E B FNL 2.GR ASYA
14:00 PARLAYAN YILDIZLAR B ADA YILDIZLARI A U16E C AGR ASYA
15:30 BAYRAKTAR PENDİK ADA YILDIZLARI B U16E C GGR ASYA
17:00 GENÇ PAŞABAHÇE B İSTANBULLS U16E C IGR ASYA
18:30 POTANIN ASLANLARI DUDULLU OSB U16E C LGR ASYA
20:00 DEV ATAŞEHİR B POTANIN KARTALLARI B U16E C JGR ASYA
S.K. 1 – 4 SAMET KORKMAZ / 5 – 8 GOKHAN ANGIN
17.01.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B ANADOLU EFES B U16E A
18:30 GALATASARAY NEF A FENERBAHÇE BEKO A U14E A
20:00 GALATASARAY NEF B FMV IŞIK OKULLARI B U16E B BGR AVR
S.K.:YUSUF ARSLAN
17.01.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 NOVA BASKET FLORYA ELİT U16E C HGR AVR
18:30 ATAKENT GENÇLİK BASKETS B U16E C KGR AVR
20:00 ROTARY 100.YIL AND. LİS. ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U16E C NGR AVR
S.K.:LEVENT KURSAT KIRCA
17.01.2022 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YENİ LEVENT BASKETBOL YILDIRIMSPOR GENÇLİK U16E C PGR AVR
18:30 ŞEFKATGÜCÜ FMV ISPARTAKULE IŞIK U16E C OGR AVR
20:00 AVCILAR ATAK FİNAL İNŞAAT U16E C JGR AVR
S.K.:BAKI GUNER
17.01.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH A PAMUKSPOR GELİŞİM U14E A
18:30 GENÇ PAŞABAHÇE PAMUKSPOR GELİŞİM B U14E C GGR ASYA
20:00 GENÇ PAŞABAHÇE A ROTA AKADEMİ U16E B BGR ASYA
S.K.:DEMET GULDAL
17.01.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞAS ARMADA U18E C DGR ASYA
18:30 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ARMADA U14E C CGR ASYA
20:00 CBL AKADEMİ ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
S.K.:AHMET YUKSELDI
18.01.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U14E B AVR FNL 2.GR BİRİNCİSİ U14E B AVR FNL 1.GR İKİNCİ U14E B YF2 AVR
18:30 U14E B AVR FNL 1.GR BİRİNCİSİ U14E B AVR FNL 2.GR İKİNCİSİ U14E B YF1 AVR
20:00 DARÜŞŞAFAKA A ANADOLU EFES A U16E A
S.K.:YUSUF ARSLAN
18.01.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV NİŞANTAŞI IŞIK OLİMPOS U16E C IGR AVR
18:30 İTO ATL FMV IŞIKSPOR U18E B DGR AVR
20:00 ÜNSPED IRMAK SPOR BÜYÜK ERKEK
S.K.:ALPER SEYREK
18.01.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK A BAKIRKÖYSPOR A U16E C IGR AVR
18:30 BAĞCILAR GÖZTEPE EMLAK KONUT B U14K B FNL GR
20:00 MARMARA ELİT BEYLİKDÜZÜ BASK. AKADEMİ U16E C HGR AVR
S.K.:NEJDET SERCEK
18.01.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FENERBAHÇE B İSTANBUL DSİ U16E A
18:30 FENERBAHÇE A AKADEMİ İSTANBUL A U16E A
20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK İSTANBUL VARDAR U14K B FNL GR
S.K.:MUMTAZ UGURALP
18.01.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 U14E B ASYA FNL 1.GR BİRİNCİSİ U14E B ASYA FNL 2.GR İKİNCİSİ U14E B YF1 ASYA
18:30 U14E B ASYA FNL 2.GR BİRİNCİSİ U14E B ASYA FNL 1.GR İKİNCİ U14E B YF2 ASYA
20:00 ASYA KARTALLARI BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14K B FNL GR
S.K.:ORHAN TAGA
19.01.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 EMLAK KONUT A GALATASARAY A U14K A
18:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE A U14K A
20:00 İBB A FENERBAHÇE BEKO A U14E A
S.K.:YAKUP DUMAN
19.01.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEPEBASKET BAĞCILAR GÖZTEPE U16K B FNL GR
18:30 PERTEVNİYAL İTÜ SUADİYE BASKETBOL U18E A
20:00 BEYKENT BASKETBOL BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEK
S.K.:CAN GURAKAR
19.01.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PENDİK YEDİTEPE KUTUP YILDIZI B U16K B FNL GR
18:30 KAAN MVP ETİLER U18E A
20:00 KURTKÖY YILDIZLAR SİLİVRİ BÜYÜK ERKEK
S.K.:DEMET GULDAL
19.01.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ANATOLYA TURKUAZ UNİBASKET U18E C EGR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK BASKETS U16K B FNL GR
20:00 BOĞAZİÇİ ELİT ÜSKÜDAR BASKETBOL U18E C FGR ASYA
S.K.:CENK ULA
19.01.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KAAN GÖZTEPE B İSTANBUL ATA U18E C AGR ASYA
18:30 FESA KÜÇÜKYALI GELİŞİM ÜMİT ERKEK B ASYA
20:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI GENÇ PAŞABAHÇE B U18E C FGR ASYA
S.K.:GULHAN AKCELIK
20.01.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 DARÜŞŞAFAKA A ANADOLU EFES A U14E A
18:30 EMLAK KONUT B ASYA KARTALLARI U14K B FNL GR
20:00 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ U14E B FİNAL AVR
S.K.:ERHAN KISLAKLI
20.01.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL VARDAR BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ U14K B FNL GR
18:30 İTO ATL ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
20:00 İBB BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
S.K.:ALPER SEYREK
20.01.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ U14E B FİNAL ASYA
18:30 HİGH TOUCH A GALATASARAY NEF A U14E A
20:00 KADIKÖY İSTANBUL ÜNSPED BÜYÜK ERKEK
S.K.:MUMTAZ UGURALP
20.01.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL FMV ERENKÖY IŞIK U18E B FNL 1.GR ASYA
18:30 ŞERİFALİ GENÇLİK BAĞCILAR GÖZTEPE U14K B FNL GR
20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL HAZNEDAR DORUK BÜYÜK ERKEK
S.K.:CENK ULA
21.01.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ U14K A
18:30 ANKA ANADOLU ANADOLU MARMARA U16E C CGR ASYA
20:00 BESRA İSTANBUL KÜÇÜKYALI GELİŞİM U16E C CGR ASYA
S.K.:FIKRET AYGUN
21.01.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞYILDIZ B ŞİŞLİ U16E C GGR AVR
18:30 PERTEVNİYAL LİSESİ BÜYÜKÇEKMEE BASKETBOL U16E C GGR AVR
20:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR BAKIRKÖY ASLAN U18E C AGR AVR
S.K.:YAKUP DUMAN
21.01.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 FENERBAHÇE BEKO A İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A
20:30 BEYLERBEYİ B KAAN GÖZTEPE B U16E C HGR ASYA
S.K.:ORHAN TAGA
21.01.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ATA ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN U16E C IGR ASYA
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASK. AÇI GENÇLİK U18K A
20:00 ÇENGELKÖY SPOR KULÜBÜ ES SPOR U16E C HGR ASYA
S.K.:ERKAN YURTAY
21.01.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL KARŞIYAKA ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ U16E C AGR ASYA
18:30 ATAŞEHİR GENÇLİK ASYA KARTALLARI A U16E C FGR ASYA
20:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ASYA KARTALLARI B U16E C BGR ASYA
S.K. SAMET KORKMAZ