Connect with us

İstanbul’da 12. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 5 – 11 Aralık 2022 tarihleri arasında oynanacak 12. hafta maçlarıyla devam edecek.

5 – 11 Aralık 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL BASKET SPOR FABRİKASI U16E B EGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL BASKET A U14E B CGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ B AKADEMİ İSTANBUL A U16E A BGR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 EGE MAVİSİ ATAGÜL BASKETBOL AKADEMİ U16E C EGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 YEŞİLKÖY YILDIZLARI IRMAK U14E C MGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 İSTANBUL HALKALI FMV ISPARTAKULE IŞIK U14E C KGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM B ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B AGR AVR
Pazartesi, Aralık 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ GALATASARAY A U14K A
Pazartesi, Aralık 05, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U14K A
Pazartesi, Aralık 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 10 SPOR KULÜBÜ KAAN ATAŞEHİR U16E C DGR ASYA
Pazartesi, Aralık 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 KAYA GELİŞİM KAAN B U14E C CGR ASYA
Pazartesi, Aralık 05, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 SUADİYE BASKETBOL B LİMA B U14E C DGR ASYA
Pazartesi, Aralık 05, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U16E C EGR ASYA
Pazartesi, Aralık 05, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE DEĞİŞİM U14E C DGR ASYA
Pazartesi, Aralık 05, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ÇEKMEKÖY SPORTİF BEYLERBEYİ U14E C CGR ASYA
Salı, Aralık 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL PANTERLERİ EMLAK KONUT U18K A
Salı, Aralık 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 GALATASARAY TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A AGR
Salı, Aralık 06, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U18K A
Salı, Aralık 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVCILAR DEMİRORDU B İSTANBUL VARDAR U16E C AGR AVR
Salı, Aralık 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
Salı, Aralık 06, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÜNSPED BÜYÜK ERKEKLER AVR
Salı, Aralık 06, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 İSTANBUL OPTİMUM BAKIRKÖYSPOR U16E C JGR AVR
Salı, Aralık 06, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK CENNET U16E C JGR AVR
Salı, Aralık 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 DEPAR İSTANBUL BEŞİKTAŞ A U16E A BGR
Salı, Aralık 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL A ANADOLU EFES U18E A BGR
Salı, Aralık 06, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 FESA KADIKÖY İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A
Salı, Aralık 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 MVP A İSTANBUL TİCARET ODASI U18E A BGR
Salı, Aralık 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 AKADEMİ İSTANBUL A FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A BGR
Salı, Aralık 06, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FENERBAHÇE BEKO İBB U18E A BGR
Salı, Aralık 06, 2022 ÇEKMEKÖY S.S. 19:00 ADA YILDIZLARI A İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U14E C GGR ASYA
Salı, Aralık 06, 2022 ÇEKMEKÖY S.S. 20:30 BOĞAZİÇİ ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Çarşamba, Aralık 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ TEŞVİKİYE U16E B AGR AVR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U14K A
Çarşamba, Aralık 07, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 DARÜŞŞAFAKA B ALLSTARS İSTANBUL U16E A BGR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 BASKETS BEST BASKETBOL U16E B CGR AVR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL GENÇ PAŞABAHÇE ÜMİT KIZLAR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 GELECEK NESİL DAÇKA ŞERİFALİ ÜMİT KIZLAR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVCILAR TANYILDIZI GÜNGÖREN BELEDİYESİ U16E B AGR AVR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ORİON A İSTANBUL EFENDİLERİ U18E B BGR AVR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 HİGH TOUCH B İSTANBULLS A U16E B AGR ASYA
Çarşamba, Aralık 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 HİGH TOUCH A KADIKÖY İSTANBUL A U18E A BGR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 GALATASARAY A FENERBAHÇE BEKO B U16E A AGR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 FENERBAHÇE A İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U16K A
Çarşamba, Aralık 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ASYA KARTALLARI A FENERBAHÇE B U14K A
Çarşamba, Aralık 07, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A AGR
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ADA YILDIZLARI U18E B CGR ASYA
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 İSTANBUL KARŞIYAKA MVP B U18E B BGR ASYA
Çarşamba, Aralık 07, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 DEPAR İSTANBUL TİTAN AKADEMİ ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Perşembe, Aralık 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 EMLAK KONUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U16K A
Perşembe, Aralık 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 KUTUP YILDIZI EYÜP SULTAN BELEDİYESİ U18K A
Perşembe, Aralık 08, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS AKADEMİ İSTANBUL A U18E A BGR
Perşembe, Aralık 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 OLİMPOS AVRUPA KARŞIYAKA A U16E B CGR AVR
Perşembe, Aralık 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ÜNSPED ANADOLU EFES B U16E B DGR AVR
Perşembe, Aralık 08, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 ÜNSPED SİLİVRİ AKADEMİ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Perşembe, Aralık 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 FYL BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ B U18E C BGR AVR
Perşembe, Aralık 08, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ORİON B VEFA U18E B CGR AVR
Perşembe, Aralık 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ FMV ERENKÖY IŞIK A U18E A AGR
Perşembe, Aralık 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DAÇKA ŞERİFALİ A BEŞİKTAŞ U14E A AGR
Perşembe, Aralık 08, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FESA A FENERBAHÇE BEKO A U14E A BGR
Cuma, Aralık 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK B TEŞVİKİYE AKADEMİ B U16E C CGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 TEŞVİKİYE AKADEMİ A ESEN BASKETBOL U16E C HGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL GENÇ SPORCULAR TEŞVİKİYE AKADEMİ A U14E B AGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 AVCILAR DEMİRORDU A MVP ETİLER A U16E B EGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 İSTANBUL BASKET B ANADOLU EFES B U14E B AGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE İSTANBUL VARDAR B U18E B AGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR SULTANGAZİ KARŞIYAKA U16E C AGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK EMLAK KONUT U18E B DGR AVR
Cuma, Aralık 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 FMV ERENKÖY IŞIK FENERBAHÇE BEKO A U16E A BGR
Cuma, Aralık 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 DAÇKA ŞERİFALİ A BEŞİKTAŞ U16K A
Cuma, Aralık 09, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 GENÇ PAŞABAHÇE İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U18K A
Cuma, Aralık 09, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 SUADİYE BASKETBOL A ÇENGEL SPOR U16E B EGR ASYA
Cuma, Aralık 09, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 SUADİYE BASKETBOL B İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U18E B EGR ASYA
Cuma, Aralık 09, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN BAŞARI PERFORMANS U18E C BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 BEST BASKETBOL BAKIRKÖYSPOR U18E C FGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 İSTANBUL GELİŞİM DOSTLUKSPOR U18E C DGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ ŞEFKATGÜCÜ U16E C EGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 BEŞİKTAŞ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B CGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 ÜNSPED ALLSTARS İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER A
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ FESA ÜMİT ERKEKLER A
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 İSTANBUL VARDAR BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 İSTANBUL ANKA A FYL U16E C FGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 ATLAS OLİMPİK OLİMPİK YILDIZLAR U16E C IGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 ATAKENT GENÇLİK B FMV ISPARTAKULE IŞIK U18E C AGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ GALATASARAY A U14K A
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 11:30 AVCILAR DEMİRORDU ALTINYILDIZ U18E C EGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 13:00 YEŞİLYURT BEŞYILDIZ U18E C EGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 14:30 NOVA BASKET AKASYA U18E C EGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE SİLİVRİ ÇAĞRIBEY U14E C FGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:30 İBB B İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ U14E B BGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 19:00 BEYLİKDÜZÜ BASKET BEYLİKDÜZÜ İLK ADIM U14E C FGR AVR
Cumartesi, Aralık 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 ORTAÇEŞME ES SPOR U14E C JGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 LİMA DAÇKA ŞERİFALİ A U16E B BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 DAÇKA ŞERİFALİ HEYBELİADA SU SPORLARI U14K B AGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 ŞİŞLİ TAKIM YILDIZLARI BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 HAZNEDAR DORUK KADIKÖY BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 FESA A ROTA AKADEMİ U16E B EGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 KAAN GÖZTEPE A ASYA KARTALLARI A U16E B DGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 ÜMRANİYE BELEDİYESİ AKADEMİ İSTANBUL B U16E C BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 DEV ANADOLU YILDIZLARI İSTANBUL KARTAL GENÇLİK U16E C BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 ALLSTARS İSTANBUL A BEYKOZ GENÇLİK U14E B AGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 BESRA İSTANBUL GENÇ PAŞABAHÇE U14K B AGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 BESRA İSTANBUL TAN SPOR U16E C FGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 10:00 MARMARA SPORTİF FAALİYETLER ANADOLU MARMARA U16E C KGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 11:30 ANATOLYA TURKUAZ MAVİ BİRLİK U16E C FGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 13:00 TAKIM YILDIZLARI UNİ BASKET B U16E C JGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 14:30 KADIKÖY MARMARA DEPAR İSTANBUL B U14E C NGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 16:00 DUDULLU OSB PAMUKSPOR GELİŞİM B U16E B BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 17:30 FMV ERENKÖY IŞIK B FENERBAHÇE B U14E B AGR ASYA
Cumartesi, Aralık 10, 2022 KURTKÖY S.S. 19:00 ANKA ANADOLU B MVP A U16E C LGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 ALTINELLER A BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK U18E B AGR AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 ATLAS OLİMPİK İTO ATL U18E C BGR AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İBB A HİGH TOUCH A U14E A BGR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 İBB A GALATASARAY A U16E A AGR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 GALATASARAY B NOVA BASKET U14E B CGR AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 KURTULUŞ EMLAK KONUT BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ IRMAK BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 AYKA ŞİŞLİ U18E C BGR AVR
Pazar, Aralık 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL KUTUP YILDIZI U18K A
Pazar, Aralık 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 13:00 İSTANBUL VARDAR GENÇ PAŞABAHÇE U18K A
Pazar, Aralık 11, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:30 BEYOĞLUSPOR ORİON BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 MODA SPOR A PAMUKSPOR GELİŞİM A U16E B DGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 CBL SULTANGAZİ BELEDİYESİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:00 DAÇKA ŞERİFALİ BEŞİKTAŞ U18K A
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 ÜMRANİYE BELEDİYESİ BEYLİKDÜZÜ BASKET U14K A
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 FENERBAHÇE A İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U14K A
Pazar, Aralık 11, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:30 FMV ERENKÖY IŞIK A TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A AGR
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 ASYA KARTALLARI B MVP B U16E B EGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 ASYA KARTALLARI ALLSTARS İSTANBUL U18K B
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 ALLSTARS İSTANBUL B ARMADA U18E B EGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 ATAŞEHİR GENÇLİK A ALLSTARS İSTANBUL B U14E B CGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 BEYLERBEYİ MAÇ SAYISI U14E C CGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 UFUKCAN AYDIN A SUADİYE BASKETBOL B U14E B CGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 AKADEMİ İSTANBUL B İSTANBUL ATA U14E C JGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 10:00 MARMARA SPORTİF FAALİYERLER FEN SPOR U14E C MGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 11:30 ROTA AKADEMİ ANKA BASKETBOL AKADEMİ A U14E C KGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 13:00 KARTAL YILDIZLARI POTANIN KARTALLARI A U14E C LGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 14:30 POTANIN KARTALLARI B GİRİŞİM A U14E C FGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 16:00 DEV ANADOLU YILDIZLARI İSTANBUL MARMARA B U14E C BGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 17:30 TİTAN AKADEMİ A GENÇ PAŞABAHÇE U16E B DGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 KURTKÖY S.S. 19:00 MVP TİTAN AKADEMİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 ÇEKMEKÖY S.S. 19:00 DUDULLU OSB A İSTANBUL DSİ B U14E B CGR ASYA
Pazar, Aralık 11, 2022 ÇEKMEKÖY S.S. 20:30 HİGH TOUCH B FESA B U18E B CGR ASYA

Daha Fazla Haber