Connect with us

İstanbul’da 11. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2021 – 22 sezonu heyecanı 8 – 14 Ocak 2022 tarihleri arasında oynanacak 11. hafta maçlarıyla devam edecek.

8 – 14 Ocak 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

08.01.2022 CUMARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 DOSTLUKSPOR ROTARY 100.YIL AND. LİS. U14E C BGR AVR
11:00 MODAFEN DEV ATAŞEHİR B U16E C JGR ASYA
12:30 ŞERİFALİ GENÇLİK B ATAŞEHİR GENÇLİK U16E C FGR ASYA
14:00 ÇENGELKÖY BASKETBOL BAYRAKTAR PENDİK U16E C GGR ASYA
15:30 KAAN GÖZTEPE B ÇENGEL SPOR KULÜBÜ U16E C HGR ASYA
17:00 ESSPOR BEYLERBEYİ B U16E C HGR ASYA
18:30 ENERJİ MOTİVASYON ADRENALİN GENÇ PAŞABAHÇE BASKETBOL U16E C IGR ASYA
20:00 BOĞAZİÇİ BESAŞ U18E C DGR ASYA
08.01.2022 CUMARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 FİNAL İNŞAAT AVRUPA KARŞIYAKA B U16E C JGR AVR
11:00 KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT KIZLAR
12:30 GALATASARAY NEF A İBB A U14E A
14:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ ÜNSPED U18E C CGR AVR
15:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U18E C AGR AVR
17:00 KARTALTEPE SUADİYE BASKETBOL ÜMİT ERKEK A
18:30 FMV NİŞANTAŞI IŞIK BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK BASKETBOL U16E C IGR AVR
20:00 ATAKENT GENÇLİK EYÜP BASKET U16E C KGR AVR
08.01.2022 CUMARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 POTANIN ASLANLARI A SUADİYE U14E C HGR ASYA
11:00 ARMADA TİTAN AKADEMİ U14E C CGR ASYA
12:30 IRMAK SİLİVRİ BÜYÜK ERKEK
14:00 KADIKÖY İSTANBUL KURTULUŞ BÜYÜK ERKEK
15:30 DEV ATAŞEHİR A POTANIN KARTALLARI U14E B FNL 1.GR ASYA
17:00 MVP A AKADEMİ İSTANBUL B U14E B FNL 1.GR ASYA
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEYKOZ GENÇLİK U14E B FNL 2.GR ASYA
20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U14E B FNL 2.GR ASYA
09.01.2022 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
9:30 ESEN BASKETBOL ATLAS OLİMPİK U16E C MGR AVR
11:00 DUDULLU OSB ALLSTARS İSTANBUL U16E C LGR ASYA
12:30 POTANIN KARTALLARI B PENDİK YEDİTEPE U16E C JGR ASYA
14:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK U16E C KGR ASYA
15:30 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK POTANIN ASLANLARI U16E C LGR ASYA
17:00 ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ PARLAYAN YILDIZLAR B U16E C AGR ASYA
18:30 ADA YILDIZLARI A ARMADA B U16E C AGR ASYA
20:00 FENSPOR Z10 SPORTS U18E C CGR ASYA
09.01.2022 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 MİMAR SİNAN KOLEJİ SPOR FABRİKASI U14E B FNL 2.GR AVR
11:30 İSTBOL YEŞİLKÖY YILDIZLARI U16E C OGR AVR
13:00 DARÜŞŞAFAKA B ATAKENT SPOR KOLEJLİLER U14E B FNL 1.GR AVR
14:30 MVP ETİLER ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B FNL 1.GR AVR
16:00 BAKIRKÖY ASLAN ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B FNL 2.GR AVR
10.01.2022 PAZARTESİ BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U16E A
18:30 İSTANBUL EFENDİLERİ ALLSTARS İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
20:00 ÜNSPED CBL AKADEMİ BÜYÜK ERKEK
10.01.2022 PAZARTESİ KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL GELİŞİM U16E C LGR AVR
20:30 İBB BEYLİKDÜZÜ BASK. İHT. U18E A
10.01.2022 PAZARTESİ BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 OLİMPOS GENÇ KOLEJ BASKETBOL U18E C BGR AVR
18:30 LEYLA ÇALIŞKAN ESEN BASKETBOL U18E C BGR AVR
20:00 BAKIRKÖY ASLAN HAZNEDAR DORUK U18E C AGR AVR
10.01.2022 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:00 KADIKÖY İSTANBUL TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A
10.01.2022 PAZARTESİ MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBULLS İSTANBUL ATA U16E C IGR ASYA
18:30 UNİBASKET KAAN U16E C KGR ASYA
20:00 PENDİK YEDİTEPE KAAN GÖZTEPE B U18E C AGR ASYA
10.01.2022 PAZARTESİ YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI A KARŞIYAKA DOĞAN U16E C FGR ASYA
18:30 HİGH TOUCH GENÇ NESİL İSTANBUL ÜMİT ERKEK A
20:00 BEYKOZ BLD. GENÇLİK ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
11.01.2022 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 KUTUP YILDIZI İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U18K A
18:30 ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK MİMAR SİNAN KOLEJİ U14E B FNL 2.GR AVR
20:00 İTO ATL ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEK A
11.01.2022 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER MVP ETİLER U14E B FNL 1.GR AVR
18:30 ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK DARÜŞŞAFAKA B U14E B FNL 1.GR AVR
20:00 SPOR FABRİKASI BAKIRKÖY ASLAN U14E B FNL 2.GR AVR
11.01.2022 SALI BAĞCILAR S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 YENİ LEVENT BASKETBOL BAKIRKÖY GELİŞİM U18E C DGR AVR
18:30 BASK A BAHÇEŞEHİR AKADEMİK BASK. U14E C FGR AVR
20:00 DOSTLUKSPOR ATLETİK BAHÇEŞEHİR U18E C HGR AVR
11.01.2022 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B FMV ERENKÖY IŞIK U14E B FNL 2.GR ASYA
18:30 FENERBAHÇE B GALATASARAY A U14K A
20:00 POTANIN KARTALLARI MVP A U14E B FNL 1.GR ASYA
11.01.2022 SALI MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL B DEV ATAŞEHİR A U14E B FNL 1.GR ASYA
18:30 BEYKOZ GENÇLİK ŞERİFALİ GENÇLİK U14E B FNL 2.GR ASYA
20:00 ŞERİFALİ GENÇLİK GİRİŞİM U18E C CGR ASYA
12.01.2022 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B BEŞİKTAŞ A U14E A
18:30 CEDİ OSMAN BASKETBOL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A
20:00 EMLAK KONUT GALATASARAY U16K A
12.01.2022 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BASKETS B BASK U16E C KGR AVR
18:30 GALATASARAY NEF FLORYA ELİT U18E A
20:00 HAZNEDAR DORUK ÜNSPED BÜYÜK ERKEK
12.01.2022 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A
18:30 AKADEMİ İSTANBUL A DARÜŞŞAFAKA A U16E A
20:00 İSTANBUL TİCARET ODASI ANADOLU EFES U18E A
12.01.2022 ÇARŞAMBA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ADA YILDIZLARI PARLAYAN YILDIZLAR B U14E C DGR ASYA
18:30 İSTANBUL ATA DİNAMO ÜMİT KIZLAR
20:00 İSTANBUL ATA UNİBASKET B U18E C AGR ASYA
12.01.2022 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ALLSTARS İSTANBUL TAKIM YILDIZLARI B U14E C DGR ASYA
18:30 HİGH TOUCH B ATLETİK SPORTİF İSTANBUL U14E C CGR ASYA
20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEK
13.01.2022 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GALATASARAY A BEŞİKTAŞ A U14K A
18:30 ANKA AVRUPA ROTARY 100.YIL AND. LİS. U16E C NGR AVR
20:00 İBB A FENERBAHÇE B U16E A
13.01.2022 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SİGORTAM NET BASK. AKADEMİSİ DOSTLUKSPOR A U16E C MGR AVR
18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ HAZNEDAR DORUK U16E C LGR AVR
20:00 ALTINYILDIZ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U14E C GGR AVR
13.01.2022 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:30 İSTANBUL YILDIZLARI KUTUP YILDIZI A U16K A
20:00 FENERBAHÇE A EMLAK KONUT A U14K A
13.01.2022 PERŞEMBE MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 GİRİŞİM B ATAŞEHİR GENÇLİK U14E C BGR ASYA
18:30 SANCAKTEPE İSTANBUL Z10 SPORTS U14E C AGR ASYA
20:00 İSTANBUL DSİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A
14.01.2022 CUMA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 MVP ETİLER DARÜŞŞAFAKA B U14E B FNL 1.GR AVR
18:30 SPOR FABRİKASI ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B FNL 2.GR AVR
20:00 GALATASARAY NEF SUADİYE BASKETBOL U18E A
14.01.2022 CUMA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BAKIRKÖY ASLAN MİMAR SİNAN KOLEJİ U14E B FNL 2.GR AVR
18:30 ATAKENT SPOR KOLEJLİLER ANADOLU EFES B / TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E B FNL 1.GR AVR
20:00 GALATASARAY AÇI GENÇLİK U16K A
14.01.2022 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
20:00 DEV ATAŞEHİR A MVP A U14E B FNL 1.GR ASYA
14.01.2022 CUMA MALTEPE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 AKADEMİ İSTANBUL B POTANIN KARTALLARI U14E B FNL 1.GR ASYA
18:30 FMV ERENKÖY IŞIK ŞERİFALİ GENÇLİK U14E B FNL 2.GR ASYA
20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B BEYKOZ GENÇLİK U14E B FNL 2.GR ASYA
14.01.2022 CUMA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 ASYA KARTALLARI B İSTANBUL ATA U14E C AGR ASYA
18:30 ÇENGEL SPOR KULÜBÜ ASYA KARTALLARI A U14E C BGR ASYA
20:00 POTANIN ASLANLARI B ANADOLU MARMARA U14E C FGR ASYA

Daha Fazla Haber