Connect with us

İstanbul’da 11. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 28 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihleri arasında oynanacak 11. hafta maçlarıyla devam edecek.

28 Kasım – 4 Aralık 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BÜYÜKKILIÇLI BEŞİKTAŞ U14K A
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ŞİŞLİ YENİ LEVENT BASKETBOL ÜMİT ERKEKLER B AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BERSA BASKETBOL ÜNSPED ÜMİT ERKEKLER A
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 HAREM ANKA BASKETBOL AKADEMİ B U14E C EGR AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 HAZNEDAR DORUK ÇATALCA BELEDİYE SPOR ÜMİT ERKEKLER B AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 IRMAK EMLAK KONUT BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 ELİT ATLETİK SİGORTAM.NET U18E C GGR AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U16E C AGR AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 İSTANBUL EFENDİLERİ İSTANBUL PANTERLERİ ÜMİT ERKEKLER B AVR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 PENDİK SANCAK BEYKOZ GENÇLİK U18E B DGR ASYA
Pazartesi, Kasım 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A İSTANBUL DSİ U16E A BGR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 AKADEMİ İSTANBUL A FMV ERENKÖY IŞIK A U16E A BGR
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 TİTAN AKADEMİ BOĞAZİÇİ ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Pazartesi, Kasım 28, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 KADIKÖY BASKETBOL SULTANGAZİ BELEDİYESİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Salı, Kasım 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ DEV ATAŞEHİR A U14E A AGR
Salı, Kasım 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 AÇI GENÇLİK A DARÜŞŞAFAKA A U16E A AGR
Salı, Kasım 29, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 PERTEVNİYAL BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U18E A AGR
Salı, Kasım 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 MVP ETİLER FLORYA ELİT U14E C BGR AVR
Salı, Kasım 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA B İSTANBUL BASKET B U14E B AGR AVR
Salı, Kasım 29, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK KURTULUŞ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Salı, Kasım 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 LEYLA ÇALIŞKAN FYL U18E C CGR AVR
Salı, Kasım 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AYKA GÜNGÖREN BELEDİYESİ U18K B
Salı, Kasım 29, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BEYKENT BASKETBOL B GELECEK NESİL U18E C DGR AVR
Salı, Kasım 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 FENERBAHÇE BEKO A İBB A U14E A BGR
Salı, Kasım 29, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 LİMA A GALAYASARAY A U14E A BGR
Salı, Kasım 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 HİGH TOUCH A AKADEMİ İSTANBUL A U14E A BGR
Salı, Kasım 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 SİLİVRİ AKADEMİ HİGH TOUCH ÜMİT ERKEKLER A
Salı, Kasım 29, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 MVP ŞİŞLİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Çarşamba, Kasım 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 DARÜŞŞAFAKA A FESA A U14E A BGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 GALATASARAY A FENERBAHÇE BEKO B U16E A AGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 ANADOLU EFES A DAÇKA ŞERİFALİ A U14E A AGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 ANADOLU EFES BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS U18E A BGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL VARDAR A İSTANBUL DSİ U18E A AGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ DOSTLUKSPOR U18E C DGR AVR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 AVCILAR DEMİRORDU DOSTLUKSPOR U14E C IGR AVR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 FENERBAHÇE B GÜNGÖREN BELEDİYESİ U14K A
Çarşamba, Kasım 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 KAAN A CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E A AGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:30 TAKIM YILDIZLARI ORİON BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Çarşamba, Kasım 30, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ İSTANBUL TİCARET ODASI U14E A AGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ALLSTARS İSTANBUL DEPAR İSTANBUL U16E A BGR
Çarşamba, Kasım 30, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 CBL HAZNEDAR DORUK BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 KÜÇÜKYALI GELİŞİM B ADA YILDIZLARI A U16E B AGR ASYA
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 KÜÇÜKYALI GELİŞİM ADA YILDIZLARI ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Çarşamba, Kasım 30, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 FESA KADIKÖY BASKETBOL ÜMİT ERKEKLER A
Perşembe, Aralık 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 EMLAK KONUT A ALLSTARS İSTANBUL U14K A
Perşembe, Aralık 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 İBB SULTANGAZİ BELEDİYESİ ÜMİT ERKEKLER A
Perşembe, Aralık 01, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 SİLİVRİ AKADEMİ AKASYA BÜYÜK ERKEKLER AVR
Perşembe, Aralık 01, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 ŞİŞLİ BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ B U18E C CGR AVR
Perşembe, Aralık 01, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ELİT ATLETİK İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U14E C CGR AVR
Perşembe, Aralık 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR A İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A AGR
Perşembe, Aralık 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI SUADİYE BASKETBOL A U18E A BGR
Perşembe, Aralık 01, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A DARÜŞŞAFAKA B U16E A BGR
Perşembe, Aralık 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 AKADEMİ İSTANBUL HİGH TOUCH U18E A BGR
Perşembe, Aralık 01, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B EMLAK KONUT U16E A AGR
Cuma, Aralık 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TEŞVİKİYE CEDİ OSMAN BASKETBOL U16E B AGR AVR
Cuma, Aralık 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 İTÜ ÜNSPED BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cuma, Aralık 02, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 İSTANBUL VARDAR KURTULUŞ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cuma, Aralık 02, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 AVRUPA KARŞIYAKA B ATLANTİK U18E C BGR AVR
Cuma, Aralık 02, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ANKA AVRUPA B BAĞCILAR GÖZTEPE U14E C GGR AVR
Cuma, Aralık 02, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 ÇENGELKÖY BASKETBOL ANATOLYA TURKUAZ ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Cuma, Aralık 02, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 DEPAR İSTANBUL ATLETİK SPORTİF İSTANBUL ÜMİT ERKEKLER B ASYA
Cuma, Aralık 02, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 DEV ATAŞEHİR B ÜSKÜDAR BASKETBOL U16E B AGR ASYA
Cuma, Aralık 02, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE GELECEK NESİL ÜMİT KIZLAR
Cuma, Aralık 02, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 TİTAN AKADEMİ BEYOĞLUSPOR BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ ASYA KARTALLARI U18K B
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 BEYLİKDÜZÜ BASKET ASYA KARTALLARI A U14K A
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FENERBAHÇE A U14K A
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 GALATASARAY A EMLAK KONUT B U14K A
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 BAĞCILAR GÖZTEPE GALATASARAY B U14K B BGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 TENİS ESKRİM DAĞCILIK GALATASARAY B U16E B BGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 SULTANGAZİ BELEDİYESİ ŞİŞLİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 9:30 HAREM TRUVA GENÇLİK U18E C AGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 YENİ LEVENT BASKETBOL BEŞİKTAŞ U18E B CGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL İSTANBUL BASKET A U14E B CGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 GÜRSEL ATLETİK YENİ LEVENT BASKETBOL U14E C DGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 LEYLA ÇALIŞKAN İTÜ U16E B BGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 10:30 NOVA BASKET AVCILAR DEMİRORDU U18E C EGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 12:00 YEF BİZ BASKETBOL U18E C GGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 13:30 AÇI GENÇLİK BEYKENT BASKETBOL U14K B BGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 15:00 SİGORTAM.NET AKASYA U14E C IGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 16:30 ALTINYILDIZ A SPOR FABRİKASI U14E B CGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:00 İTO ATL MEGA BASKET U18E C BGR AVR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 YAKACIK İTO S.S. 9:30 ÜMRANİYE BELEDİYESİ GENÇLİK DAÇKA ŞERİFALİ A U16E B BGR ASYA
Cumartesi, Aralık 03, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:00 ALLSTARS İSTANBUL ÜMRANİYE BELEDİYESİ U14K A
Cumartesi, Aralık 03, 2022 YAKACIK İTO S.S. 12:30 PAMUKSPOR GELİŞİM A ANADOLU EFES A U14E A AGR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:00 İSTANBUL DSİ BAHÇEŞEHİR KOLEJİ U14E A AGR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:30 FENERBAHÇE B KUTUP YILDIZI U16K A
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KURTKÖY S.S. 15:00 DAÇKA ŞERİFALİ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜMİT KIZLAR
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KURTKÖY S.S. 16:30 FESA B ARMADA U16E B CGR ASYA
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KURTKÖY S.S. 18:00 HAZNEDAR DORUK MVP BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Aralık 03, 2022 KURTKÖY S.S. 19:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B ÜSKÜDAR BAKSETBOL U14E B BGR ASYA
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 AVCILAR ATAK GALATASARAY B U14E B BGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 GALATASARAY CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E A AGR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 PERTEVNİYAL KAAN A U18E A AGR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 DARÜŞŞAFAKA İSTANBUL VARDAR A U18E A AGR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 IRMAK AKASYA BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 BERSA BASKETBOL ÜNSPED BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK SİLİVRİ AKADEMİ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 9:30 BAKIRKÖYSPOR İSTANBUL ANKA B U18E C FGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:00 FMV ISPARTAKULE IŞIK ESEN BASKETBOL AKADEMİ U18E C AGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 12:30 AÇI GENÇLİK OLİMPİK YILDIZLAR U18E C FGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:00 AVCILAR DEMİRORDU A MVP ETİLER A U16E B EGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 15:30 ATAKENT GENÇLİK B AVCILAR TANYILDIZI U16E B AGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 10:00 BAKIRKÖY ASLAN İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ U18E C DGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 11:30 İSTANBUL PANTERLERİ ATLETİK BAHÇEŞEHİR U18E B BGR AVR
Pazar, Aralık 04, 2022 CAFERAĞA S.S. 16:30 FENERBAHÇE BEKO B ANADOLU EFES A U16E A AGR
Pazar, Aralık 04, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:00 CSKA KADIKÖY A FENERBAHÇE BEKO U18E A BGR
Pazar, Aralık 04, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:30 BEYOĞLUSPOR CBL BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 ASYA KARTALLARI A TİTAN AKADEMİ A U16E B DGR ASYA
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 GENÇ PAŞABAHÇE MODASPOR U16E B DGR ASYA
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 SUADİYE BASKETBOL A DARÜŞŞAFAKA A U14E A BGR
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 AKADEMİ İSTANBUL A FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A BGR
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 16:00 İSTANBUL TİCARET ODASI CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A AGR
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:30 ORİON TİTAN AKADEMİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Aralık 04, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:00 KADIKÖY BASKETBOL TAKIM YILDIZLARI BÜYÜK ERKEKLER ASYA

Daha Fazla Haber