Connect with us

İstanbul’da 10. Hafta Maç Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2022 – 23 sezonu heyecanı 21 – 27 Kasım 2022 tarihleri arasında oynanacak 10. hafta maçlarıyla devam edecek.

21 – 27 Kasım 2022 tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

TARİH SPOR SALONU SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ B DEPAR İSTANBUL U16E A BGR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 FMV ERENKÖY IŞIK BEŞİKTAŞ A U16E A BGR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 TEŞVİKİYE AKADEMİ A DARÜŞŞAFAKA A U18E A AGR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 GENÇ KOLEJ BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL U16E B DGR AVR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 ELİT ATLETİK ORİON A U16E B GGR AVR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ A İSTANBUL PANTERLERİ U18E B BGR AVR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL DSİ AKADEMİ İSTANBUL A U16E A BGR
Pazartesi, Kasım 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 GENÇ PAŞABAHÇE KUTUP YILDIZI U18K A
Pazartesi, Kasım 21, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 FENERBAHÇE B İSTANBUL BASKETBOL FENERİ U14K A
Pazartesi, Kasım 21, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 ARMADA ROTA AKADEMİ U18E B EGR ASYA
Pazartesi, Kasım 21, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 KAAN B PARLAYAN YILDIZLAR U18E B AGR ASYA
Pazartesi, Kasım 21, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 HAZNEDAR DORUK TAKIM YILDIZLARI BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Salı, Kasım 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DAÇKA ŞERİFALİ A U16K A
Salı, Kasım 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 ANADOLU EFES AKADEMİ İSTANBUL U18E A BGR
Salı, Kasım 22, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 GALATASARAY FENERBAHÇE A U16K A
Salı, Kasım 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 İBB A DARÜŞŞAFAKA A U14E A BGR
Salı, Kasım 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 IRMAKSPOR BERSA BASKETBOL BÜYÜK ERKEKLER AVR
Salı, Kasım 22, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 SİLİVRİ AKADEMİ İSTANBUL VARDAR BÜYÜK ERKEKLER AVR
Salı, Kasım 22, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 PARLAYAN GENÇ YILDIZLAR ATLAS OLİMPİK U16E C IGR AVR
Salı, Kasım 22, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 CENNET GENÇ NESİL U14E C DGR AVR
Salı, Kasım 22, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ EYÜP SULTAN BELEDİYESİ U14K B BGR AVR
Salı, Kasım 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 PAMUKSPOR GELİŞİM A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A U14E A AGR
Salı, Kasım 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ CEDİ OSMAN BASKETBOL U18E A AGR
Salı, Kasım 22, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 SUADİYE BASKETBOL A İBB U18E A BGR
Salı, Kasım 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 FENERBAHÇE B İSTANBUL TİCARET ODASI A U16E A AGR
Salı, Kasım 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBUL DSİ PERTEVNİYAL U18E A AGR
Salı, Kasım 22, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 MVP A CSKA KADIKÖY A U18E A BGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 İBB A DARÜŞŞAFAKA A U16E A AGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 DARÜŞŞAFAKA B FENERBAHÇE A U16E A BGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE B U16K A
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 GENÇ NESİL MVP ETİLER B U16E B FGR AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 EMLAK KONUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 KURTULUŞ ÜNSPED BÜYÜK ERKEKLER AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 GALATASARAY B BEYKENT BASKETBOL U14K B BGR AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 SULTANGAZİ BELEDİYESİ CEDİ OSMAN BASKETBOL U16E B AGR AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 ATAKENT GENÇLİK A İSTANBUL EFENDİLERİ U18E B BGR AVR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:30 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ EMLAK KONUT U16K A
Çarşamba, Kasım 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 19:00 FESA A GALATASARAY A U14E A BGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:30 DEV ATAŞEHİR A ANADOLU EFES A U14E A AGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 SUADİYE BASKETBOL A LİMA A U14E A BGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBUL TİCARET ODASI İSTANBUL DSİ A U14E A AGR
Çarşamba, Kasım 23, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 DAÇKA ŞERİFALİ İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U18K A
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 KAAN BOĞAZİÇİ U16E C CGR ASYA
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 PAMUKSPOR GELİŞİM BEYLERBEYİ A U18E A BGR ASYA
Çarşamba, Kasım 23, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 ATLETİK SPORTİF İSTANBUL KÜÇÜKYALI GELİŞİM A U18E A BGR ASYA
Perşembe, Kasım 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 BEŞİKTAŞ A BEŞİKTAŞ B U16E A BGR
Perşembe, Kasım 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 İSTANBUL PANTERLERİ GALATASARAY U16K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 ANADOLU EFES A BAHÇEŞEHİR KOLEJİ B U16E A AGR
Perşembe, Kasım 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 EYÜP SULTAN BELEDİYESİ BEŞİKTAŞ U18K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 İSTANBUL VARDAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ U18K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 İSTANBUL VARDAR IRMAK BÜYÜK ERKEKLER AVR
Perşembe, Kasım 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL BEYKENT BASKETBOL U16E B GGR AVR
Perşembe, Kasım 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 18:30 FLORYA ELİT İSTANBUL ANKA B U16E C BGR AVR
Perşembe, Kasım 24, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 20:00 BÜYÜKÇEKMECE ATLETİK İSTANBUL ANKA A U18E B DGR AVR
Perşembe, Kasım 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 17:00 İSTANBUL BASKETBOL FENERİ KUTUP YILDIZI U18K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 18:30 FENERBAHÇE A BÜYÜKKILIÇLI U14K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 CAFERAĞA S.S. 20:00 KAAN A GALATASARAY U18E A AGR
Perşembe, Kasım 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL ASYA KARTALLARI A U14K A
Perşembe, Kasım 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 BAHÇEŞEHİR KOLEJİ A ALLSTARS İSTANBUL U16E A BGR
Perşembe, Kasım 24, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 HİGH TOUCH FMV ERENKÖY IŞIK A U14E A BGR
Cuma, Kasım 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:00 TEŞVİKİYE AVCILAR TANYILDIZI U16E B AGR AVR
Cuma, Kasım 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 18:30 BEŞİKTAŞ TENİS ESKRİM DAĞCILIK U14E A AGR
Cuma, Kasım 25, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 20:00 VEFA TENİS ESKRİM DAĞCILIK U18E B CGR AVR
Cuma, Kasım 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ ATAKENT GENÇLİK B U16E B AGR AVR
Cuma, Kasım 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 18:30 İBB BEYLİKDÜZÜ BASKETBOL İHTİSAS U18E A BGR
Cuma, Kasım 25, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 20:00 AKASYA BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cuma, Kasım 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 17:00 ALLSTARS İSTANBUL B SUADİYE BASKETBOL B U14E B CGR ASYA
Cuma, Kasım 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:30 İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL İSTANBUL PANTERLERİ U18K A
Cuma, Kasım 25, 2022 YAKACIK İTO S.S. 20:00 MVP ORİON BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cuma, Kasım 25, 2022 KURTKÖY S.S. 17:00 İSTANBUL KARTAL GENÇLİK TUZLA GELİŞİM U16E C BGR ASYA
Cuma, Kasım 25, 2022 KURTKÖY S.S. 18:30 ANKA GENÇLİK ÇENGELKÖY BASKETBOL U16E C GGR ASYA
Cuma, Kasım 25, 2022 KURTKÖY S.S. 20:00 BEYOĞLUSPOR KADIKÖY BASKEYBOL BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 EYÜP SULTAN BELEDİYESİ AÇI GENÇLİK U14K B BGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ÜNSPED U14K B AGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 GALATASARAY B İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ U14E B BGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 GALATASARAY A SUADİYE BASKETBOL A U14E A BGR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 GÜNGÖREN BELEDİYESİ BEYLİKDÜZÜ BASKET U14K A
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 EMLAK KONUT DAÇKA ŞERİFALİ A U18K A
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 CEDİ OSMAN BASKETBOL TEŞVİKİYE AKADEMİ A U18E A AGR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 SİGORTAM.NET OLİMPOS U16E B CGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 BASKETS İTO ATL U16E B CGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 13:00 AÇI GENÇLİK B YEF U16E C LGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:30 EMLAK KONUT A İSTANBUL BASKET A U14E B CGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 16:00 ÜNSPED EMLAK KONUT BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SİLİVRİ AKADEMİ BÜYÜK ERKEKLER AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 YEŞİLKÖY YILDIZLARI LEYLA ÇALIŞKAN U16E B BGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 10:30 BEYLİKDÜZÜ ULUS ATAKENT ELİT U16E C HGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 12:00 İBB B ANKA AVRUPA A U14E B BGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 17:30 AVRUPA KARŞIYAKA A SULTANGAZİ BELEDİYESİ U18E B DGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 19:00 ALTINYILDIZ A BAHÇELİEVLER BELEDİYE A U14E B CGR AVR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 İSTANBUL TİCARET ODASI A İBB A U16E A AGR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 FMV ERENKÖY IŞIK İSTANBUL DSİ U18E A AGR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 AKADEMİ İSTANBUL A FENERBAHÇE A U14E A BGR
Cumartesi, Kasım 26, 2022 YAKACIK İTO S.S. 14:30 ÜMRANİYE BELEDİYESİ BÜYÜKKILIÇLI U14K A
Cumartesi, Kasım 26, 2022 MALTEPE S.S. 16:00 KAAN A ASYA KARTALLARI A U14E B BGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 MALTEPE S.S. 17:30 DEV ATAŞEHİR B BAHÇEŞEHİR OKULLARI B U14E B BGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 MALTEPE S.S. 19:00 DUDULLU OSB B ATAŞEHİR GENÇLİK U14E B CGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 MALTEPE S.S. 20:30 DUDULLU OSB LİMA U16E B BGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 10:00 KIZILTOPRAK ANKA BASKETBOL AKADEMİ U16E C MGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 11:30 ES SPOR ALLSTARS İSTANBUL U16K B ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 13:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK ALLSTARS İSTANBUL B U18E B EGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 14:30 İSTANBUL KARŞIYAKA MVP B U18E B BGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 16:00 MVP PENDİK BELEDİYESİ U14E B AGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 17:30 FESA B UFUKCAN AYDIN U14E B CGR ASYA
Cumartesi, Kasım 26, 2022 KURTKÖY S.S. 19:00 MARMARA ELİT ATAŞEHİR ASLANLARI U14E C HGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 10:00 BEŞİKTAŞ KÜÇÜKÇEKMECE BASKETBOL U18K A
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 11:30 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ GENÇ PAŞABAHÇE U18K A
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 13:00 DARÜŞŞAFAKA KAAN A U18E A AGR
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 14:30 GALATASARAY İSTANBUL VARDAR A U18E A AGR
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 16:00 EMLAK KONUT B FENERBAHÇE B U14K A
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 17:30 EMLAK KONUT İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ U18E B DGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 BAYRAMPAŞA S.S. 19:00 BEYOĞLUSPOR HAZNEDAR DORUK BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 10:00 BAHÇELİEVLER BELEDİYE B GÜRSEL ATLETİK U16E C KGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 11:30 FLORYA ELİT OLİMPİK YILDIZLAR U14E C BGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 13:00 BAĞCILAR GÖZTEPE BAHÇEŞEHİR SPOR KULÜBÜ U14K B BGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 14:30 AVCILAR DEMİRORDU A MVP ETİLER A U16E B EGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 16:00 AVRUPA KARŞIYAKA B TENİS ESKRİM DAĞCILIK U16E B BGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 17:30 KURTULUŞ AKASYA BÜYÜK ERKEKLER AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 KÜÇÜKÇEKMECE S.S. 19:00 ORİON ŞİŞLİ BÜYÜK ERKEKLER ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 10:00 BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL ÜNSPED U14E B CGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 BEYLİKDÜZÜ S.S. 11:30 NOVA BASKET EMLAK KONUT B U14E B BGR AVR
Pazar, Kasım 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 13:00 DAÇKA ŞERİFALİ A CEDİ OSMAN BASKETBOL U14E A AGR
Pazar, Kasım 27, 2022 CAFERAĞA S.S. 14:30 FENERBAHÇE A İSTANBUL YILDIZLARI BASKETBOL U16K A
Pazar, Kasım 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 10:00 DEV ATAŞEHİR A DEPAR İSTANBUL A U18E B FGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 11:30 ASYA KARTALLARI A DEPAR İSTANBUL B U18E B CGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 13:00 KARŞIYAKA DOĞAN TAN SPOR U14E C NGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 18:00 ASYA KARTALLARI A ALLSTARS İSTANBUL U14K A
Pazar, Kasım 27, 2022 YAKACIK İTO S.S. 19:30 FMV ERENKÖY IŞIK A LİMA A U14E A BGR
Pazar, Kasım 27, 2022 MALTEPE S.S. 17:30 PENDİK SANCAK SPOR KULÜBÜ BEYKO GENÇLİK U18E B DGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 MALTEPE S.S. 19:00 HİGH TOUCH B FESA B U18E B DGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 MALTEPE S.S. 20:30 PAMUKSPOR GELİŞİM B ÜSKÜDAR BAKSETBOL U14E B BGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 10:00 İSTANBULLS B POTANIN KARTALLARI B U16E C AGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 11:30 UFUKCAN AYDIN DEV ANADOLU YILDIZLARI U16E C BGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 13:00 ANADOLU MARMARA CSKA KADIKÖY B U18E B FGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 14:30 FEN SPOR SUADİYE BASKETBOL B U18E B BGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 16:00 ADA YILDIZLARI DAÇKA ŞERİFALİ U18E B CGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 17:30 TAKIM YILDIZLARI GİRİŞİM B U14E C HGR ASYA
Pazar, Kasım 27, 2022 KURTKÖY S.S. 19:00 ATAŞEHİR YILDIZLARI BOĞAZİÇİ U14E C IGR ASYA

Daha Fazla Haber