Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul U14 Erkekler C Ligi Grupları Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2019 – 2020 sezonu heyecanı başlarken, U14 Küçük Erkekler C Ligi grupları belli oldu.

Yeni sezonda da büyük heyecana sahne olması beklenen U14 C Ligi, 24 grup üzerinden oynanacak.

1. Grup

İstanbul Gelişim

Beşiktaş Akademi B

Bayrampaşa Rumeli

Atakent Elit

Avcılar Atak

2. Grup

Kutup Yıldızı

İstanbul Panterleri

Bağcılar Anka

Bayrampaşa Sankcak

Beşiktaş Akademi A

Olimpos B

3. Grup

Cennet

Mimar Sinan Koleji

Beykent Basketbol

Dostlukspor

Tagar

YEF

4. Grup

Tepebasket

Başakşehir Yıldızları

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

FMV Işıkspor

Mimaroba

5. Grup

Bask B

Moda Basketbol Atletik

Spor Fabrikası

İstanbul Vadi

Atakent Spor Kolejliler

Anka Avupra

6. Grup

Smaç Spor Kulubü

Yıldırımspor Gençlik

Avcılar Demirordu

Teşvikiye B

Altınova

Avcılar Tanyıldızı B

7. Grup

İstanbul Üniversitesi

Beylikdüzü Basketbol İhtisas

Şefkatgücü

İstanbul Utku

Beş Yıldız

Bask A

8. Grup

Org. Eşref Bitlis O.

Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi A

Veda

Bahşehir Akademi Basketbol

İstanbul Vardar

İstanbul Beden Eğitimi

9. Grup

Final İnşaat

Sarıyer Belediyesi

Şişli

Anka Basketbol Akademi

Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi B

MVP Etiler

10. Grup

UPS

Pertevniyal Lisesi

Truva Gençlik

Atakent Gelişim

11. Grup

İstanbul Genç Yıldızlar

İstbol A

Büyükçekmece Atletik

Elit Atletik

Megabasket

12. Grup

Haznedar Doruk

Altıneller

Teşvikiye A

Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

İstbol B

13. Grup

Şerifali

Moda A

Armada A

Dudullu OSB B

Ünibasket B

Pamukspor

İstanbul DEV

14. Grup

Armada B

Moda B

Lider Basketbol

Dinamo A

Ataşehir Gençlik A

İstanbul Marmara

Potanın Kartalları A

15. Grup

Kaan Göztepe

Mavi Birlik

Ünibasket A

Haydarpaşa Lisesi B

Tan Spor

Bayraktar Pendik

Kızıltoprak A

16. Grup

Fenerbahçe Koleji A

Dev Ataşehir B

Marmara Sportif Faaliyetler

Birsel Vardarlı

Ataşehir Doğus A

İstanbulls B

Amerikan Kolejliler

17. Grup

Anka Anadolu

Titan Akademi B

Çengel Spor

MVP B

Girişim B

İstanbul Ata B

Beylerbeyi

18. Grup

Genç Paşabahçe

İstanbul Karşıyaka

Sancaktepe İstanbul A

Parlayan Yıldızlar B

Küçükyalı Gelişim

Ataşehir Gençlik B

19. Grup

Fen Spor A

Ada Gençlik A

Çengelköy Basketbol

Es Spor

Ada Yıldızları A

Anatolya Turkuaz

20. Grup

Değişim B

Fenerbahçe Koleji B

İstanbul Ata A

Ataşehir Doğuş B

İstanbul Yıldızları Basketbol

Dinamo B

21. Grup

Ataşehir Kartalları B

Ataşehir Yıldızları

İstanbul Anadolu Gençlik

Suadiye B

Ekare

Kızıltoprak B

22. Grup

Ada Yıldızları B

Muratbey Gençlik

Asya Kartalları B

Takım Yıldızları B

Fen Spor B

Karşıyaka Gelişim

23. Grup

Sigortam.net İTÜ Bakırköy Basketbol

Takım Yıldızları A

Allstars İstanbul

Kaan Ataşehir

Ada Gençlik B

Üsküdar Basketbol B

24. Grup

Hedef Takım B

Acıbadem Basket

Uno

Kaan B

Potanın Kartalları B

Z10 Sports

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler