Sosyal Medya:

Basketbol Gençler Ligi

İstanbul BBSK, Beşiktaş Engelini Aştı

Basketbol Gençler Ligi A Grubu’nun on altıncı haftası müsabakasında Beşiktaş ile İstanbul BBSK karşı karşıya geldi.

13 Ocak Cumartesi günü Süleyman Seba Spor Salonu’nda oynanan müsabakada Beşiktaş engelini 83-69’luk skorla geçen İstanbul BBSK on altıncı maçında sekizinci galibiyetini alırken, siyah beyazlılar ise on birinci mağlubiyetlerine engel olamadı.

Karşılıklı sayılarla başlayan ilk çeyrek 21-19’luk Beşiktaş üstünlüğü ile geçildi. İkinci çeyrekte de dengeli bir oyun olurken siyah beyazlılar devreye 41-39’luk skorla gitti. Üçüncü çeyrekte rüzgarı arkasına alan İstanbul BBSK son çeyreğe 63-53’lük skorla önde girdi. Son çeyrekte de farkın azalmasına izin vermeyen İstanbul BBSK maçı 83-69’luk skorla kazanmayı başardı.

İstanbul BBSK’da Kamer Muhammed Bayraktar 26 sayı 2 ribaund 4 asist, Berkay Büyükbayrak 17 sayı 5 ribaund 1 asist ve Gaffar Çetin’in 12 sayı 4 ribaund 3 asistlik performansı galibiyette önemli rol sahibi oldu.

Beşiktaş’ta Ömür Beşiroğlu 19 sayı 4 ribaund 6 asist, Hilmican Tunca 10 sayı 2 ribaund 4 asist ve Can Muhammet Ali Koç’un 10 sayı 10 ribaund 1 asistlik katkısı galibiyet için yeterli olmadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Basketbol Gençler Ligi