Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Altyapısında İlk Haftanın Programı Belli Oldu

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2019 – 2020 sezonu ön eleme heyecanı 17 Eylül 2019 Salı günü oynanacak maçlarla başlayacak.

İşte 17 – 24 Eylül 2019 tarihlerinde oynanacak maçların programı;

17.09.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 BEŞİKTAŞ B HALİÇ İSTANBUL U16E BGR ÖN ELEME
18:30 BEŞİKTAŞ B AÇI GENÇLİK U14E AGR ÖN ELEME
20:00 TEŞVİKİYE GELECEK NESİL U16E AGR ÖN ELEME
17.09.2018 SALI AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
19:00 UPS ORİON U16E BGR ÖN ELEME
20:30 UPS ANKA BASKETBOL AKD U18E AGR ÖN ELEME
17.09.2018 SALI KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 FMV IŞIKSPOR AÇI GENÇLİK U16E AGR ÖN ELEME
19:30 BAKIRKÖY FLORYA ELİT U18E AGR ÖN ELEME
17.09.2018 SALI CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 Z10 SPORTS AKADEMİ İSTANBUL U16E CGR ÖN ELEME
18:30 AKADEMİ İSTANBUL BEYKOZ GENÇLİK U14E CGR ÖN ELEME
20:00 BAHÇEŞEHİR OKULLARI PAMUKSPOR GELİŞİM U18E BGR ÖN ELEME
17.09.2018 SALI YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK FESA U16E CGR ÖN ELEME
18:30 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL DSİ U14E BGR ÖN ELEME
20:00 SUADİYE BASKETBOL İSTANBUL DSİ U18E CGR ÖN ELEME
18.09.2018 ÇARŞAMBA BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 TEŞVİKİYE FMV IŞIKSPOR U16E AGR ÖN ELEME
18:30 BEŞİKTAŞ B HAYDARPAŞA LİSESİ U14E AGR ÖN ELEME
20:00 BEŞİKTAŞ B ORİON U16E BGR ÖN ELEME
18.09.2018 ÇARŞAMBA AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 UPS HALİÇ İSTANBUL U16E BGR ÖN ELEME
19:30 UPS BAKIRKÖY U18E AGR ÖN ELEME
18.09.2018 ÇARŞAMBA KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 GELECEK NESİL AÇI GENÇLİK U16E AGR ÖN ELEME
19:30 ANKA BASKETBOL AKD FLORYA ELİT U18E AGR ÖN ELEME
18.09.2018 ÇARŞAMBA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 HİGH TOUCH BEYKOZ GENÇLİK U14E CGR ÖN ELEME
18:30 BAHÇEŞEHİR OKULLARI TİTAN AKADEMİ U18E BGR ÖN ELEME
20:00 Z10 SPORTS PAMUKSPOR GELİŞİM U16E CGR ÖN ELEME
18.09.2018 ÇARŞAMBA YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 SUADİYE BASKETBOL DUDULLU OSB U18E CGR ÖN ELEME
18:30 SUADİYE BASKETBOL FESA U14E BGR ÖN ELEME
20:00 AKADEMİ İSTANBUL FESA U16E CGR ÖN ELEME
19.09.2018 PERŞEMBE BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FMV IŞIKSPOR GELECEK NESİL U16E AGR ÖN ELEME
18:30 AÇI GENÇLİK HAYDARPAŞA LİSESİ U14E AGR ÖN ELEME
20:00 TEŞVİKİYE AÇI GENÇLİK U16E AGR ÖN ELEME
19.09.2018 PERŞEMBE AHMET CÖMERT S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 BEŞİKTAŞ B UPS U16E BGR ÖN ELEME
19:30 UPS FLORYA ELİT U18E AGR ÖN ELEME
19.09.2018 PERŞEMBE KÜÇÜKÇEKMECE S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 ORİON HALİÇ İSTANBUL U16E BGR ÖN ELEME
19:30 ANKA BASKETBOL AKD BAKIRKÖY U18E AGR ÖN ELEME
19.09.2018 PERŞEMBE CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 PAMUSKPOR GELİŞİM TİTAN AKADEMİ U18E BGR ÖN ELEME
18:30 PAMUSKPOR GELİŞİM AKADEMİ İSTANBUL U16E CGR ÖN ELEME
20:00 AKADEMİ İSTANBUL HİGH TOUCH U14E CGR ÖN ELEME
19.09.2018 PERŞEMBE YAKACIK S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK Z10 SPORTS U16E CGR ÖN ELEME
18:30 İSTANBUL DSİ DUDULLU OSB U18E CGR ÖN ELEME
20:00 İSTANBUL DSİ FESA U14E BGR ÖN ELEME
20.09.2018 CUMA CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
17:00 FESA PAMUKSPOR GELİŞİM U16E CGR ÖN ELEME
18:30 AKADEMİ İSTANBUL İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E CGR ÖN ELEME
20:00 A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİNCİSİ U18E ÖN ELEME
21.09.2018 CUMARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
15:00 PAMUKSPOR GELİŞİM İSTANBUL ANADOLU GENÇLİK U16E CGR ÖN ELEME
16:30 FESA Z10 SPORTS U16E CGR ÖN ELEME
18:00 A GRUBU BİRİNCİSİ C GRUBU BİRİNCİSİ U18E ÖN ELEME
22.09.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
14:00 A GRUBU BİRİNCİSİ B GRUBU BİRİCİSİ U16E ÖN ELEME
15:30 B GRUBU BİRİNCİSİ C GRUBU BİRİNCİSİ U18E ÖN ELEME
23.09.2018 PAZARTESİ CAFERAĞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 B GRUBU BİRİNCİSİ C GRUBU BİRİNCİSİ U16E ÖN ELEME
24.09.2018 SALI BAYRAMPAŞA S. S.
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
18:00 A GRUBU BİRİNCİSİ C GRUBU BİRİNCİSİ U16E ÖN ELEME

Altyapibasket.com Üyeleri

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler