Sosyal Medya:

Haberler

İstanbul Altyapı Ligleri’nde Günün Sonuçları (14.01.2018)

İstanbul basketbol altyapı liglerinde 2017 – 2018 sezonu heyecanı 14 Ocak Pazar günü oynanan karşılaşmalarla devam etti.

GÜNÜN SONUÇLARI

14.01.2018 PAZAR BAYRAMPAŞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 İTO ATL: 75 GELECEK NESİL: 74 U18E A DGR
11:30 İBB: 42 DEV ATAŞEHİR: 62 U11E A+
13:00 PERTEVNİYAL LİSESİ: 72 BAKIRKÖY ASLAN: 32 U14E A AGR
14:30 ORİON: 82 BAYRAMPAŞA BİLGİ GENÇLİK: 32 U14E A+ AGR
16:00 BEŞİKTAŞ: 53 İSTANBUL ANKA: 41 U12K A
17:30 İSTANBUL BOĞALARI: 39 TENİS ESKRİM DAĞCILIK: 64 U16E A BGR
19:00 ERK BASKETBOL AKADEMİ: 29 BOSNA BASKET: 74 U18E A+ FNL AGR
SK: BAKİ GÜNER
14.01.2018 PAZAR AHMET CÖMERT S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
13:00 İSTANBUL KAĞITHANE GENÇLİK: 50 İSTANBUL YILDIZLARI BASK.: 54 U18K A KL GR
14:30 ŞEHİT ÖĞRETMENLER İÖO: 31 DOSTLUK SPOR: 32 U13E A CGR
16:00 BÜYÜKÇEKMECE SORTİE: 63 BAYRAMPAŞA SPORTİF GENÇLİK: 37 U18E A DGR
17:30 PERTEVNİYAL: 53 ALTINOVA: 45 U18K A KL GR
19:00 PERTEVNİYAL: 86 ALTINOVA: 63 U18E A+ FNL DGR
SK: FİKRET AYGÜN
14.01.2018 PAZAR KÜÇÜKÇEKMECE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 TEPEBASKET: 45 ŞEFKATGÜCÜ: 23 U13E A AGR
11:30 ATABEY SPOR KULÜBÜ: 36 TEPEBASKET: 56 U18E A CGR
13:00 İSTANBUL KÜLTÜR KOLEJİ: 42 BAHÇEŞEHİR ANTSPOR: 86 U18E A CGR
14:30 BAĞCILAR ANKA: 41 ATAKENT GENÇLİK: 65 U12E A BGR
16:00 BASKETS: 66 ATAKENT GENÇLİK: 33 U14E A+ BGR
17:30 İSTANBUL VARDAR: 69 KURTULUŞ: 68 U18E A AGR
19:00 BEŞYILDIZ: 84 ROTARY 100.YIL AND. LİS.: 85 U13E A AGR
SK: NEJDET SERÇEK
14.01.2018 PAZAR CAFERAĞA S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
11:30 BOĞAZİÇİ: 40 YILDIRIM BOSNA: 66 U14E AA AGR
13:00 ALYA BASKET: 37 İSTANBUL KAYAŞEHİR: 55 U18E A+ FNL BGR
14:30 KAAN: 60 DOĞA KOLEJİ: 71 U18E A+ FNL BGR
16:00 DUDULLU ORG. SAN.: 35 BORUSAN OTOMOTİV: 63 U15E A+ FNL 2.GR
17:30 UNİBASKET: 49 İSTBOL: 35 U15E AA KL GR
19:00 HAYDARPAŞA LİSESİ: 45 MAVİ BİRLİK: 60 U18E A+ FNL DGR
SK: ORHAN TAGA
14.01.2018 PAZAR MALTEPE S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
16:30 BEYLERBEYİ İSTANBUL MARMARA U16E AA KL GR
18:00 FENERBAHÇE KOLEJİ ARMADA U11E A+
19:30 ÜSKÜDAR BASKETBOL ARMADA U18E A+ FNL AGR
SK: GÖKHAN ANGIN
14.01.2018 PAZAR YAKACIK S. S.  
SAAT A TAKIMI B TAKIMI KATEGORİ
10:00 GENÇ PAŞABAHÇE: 50 KURTKÖY YILDIZLAR: 26 U16K A KL GR
11:30 İSTANBUL TİCARET ODASI: 53 SUADİYE BASKETBOL: 34 U11E AA
13:00 POTANIN KARTALLARI: 43 GENÇ KIZILTOPRAKLILAR: 34 U12E A DGR
14:30 İDEALTEPE: 58 KIZILTOPRAK: 30 U12E A DGR
18:30 TİTAN AKADEMİ DEV ATAŞEHİR U14E A+ CGR
20:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR CSKA HALİÇ İSTANBUL U18E A+ FNL CGR
SK: ERDOĞAN ACIR

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Haberler