Sosyal Medya:

Haberler

İlayda Güner: Büyük Mutluluk Yaşıyorum

A Milli Kadın Takımımızın genç oyuncusu İlayda Güner, Ay Yıldızlı kadroda yer aldığı için kendisini hem gururlu hem de çok şanslı hissettiğini söyledi.

A Milli Takım atmosferine alışma sürecinde çok heyecanlı olduğunu belirten İlayda Güner, “Burada olmak ve bu takımın bir parçası olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyorum. Açıkçası şuan duygularımı ifade edeceğim tek kelime heyecan… Çok heyecanlıyım. Ama günler ilerledikçe bu heyecanımı yenmek istiyorum” dedi.

“GÜNLER İLERLEDİKÇE DAHA RAHAT HİSSEDİYORUM”

Ay Yıldızlı ekipte herkesin kendisine çok yardımcı olduğunu belirten genç oyuncu, “İlk günden itibaren stresimi yenmem için neler yapmam gerektiğini söylüyorlar. Kulüp takımında antrenmanda nasıl davranıyorsam aynı şekilde çalışmam gerektiğini söylediler. Açıkçası bende günler ilerledikçe kendimi daha iyi ve daha rahat hissediyorum” diye konuştu.

Basketbola başladığı süreçte idol olarak gördüğü Nevriye Yılmaz’ın oyunculuk kariyerini noktalamasının kendisini çok üzdüğünü kaydeden İlayda Güner, “Nevriye Yılmaz benim gerçek anlamda basketbolcu idolümdü. Onu her zaman için örnek almışımdır. Bu nedenle basketbolu bırakması beni gerçekten de üzdü” açıklamasında bulundu.

İlayda Güner son olarak; altyapı milli takımlarında forma giyen bir oyuncu olarak A Milli Takım’a da adapte olacağını ve Bosna Hersek ile Romanya karşılaşmalarında Ankaralı basketbolseverlerin Ay Yıldızlılarımıza desteğinin çok büyük olacağına inandığını da kaydetti.

Kaynak: tbf.org.tr

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler