Sosyal Medya:

Haberler

İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Kampı Kuşadası’nda Başladı

[InPostAds ad=”1″]

Yurtiçi Faaliyetleri ve Altyapı Organizasyonları kapsamında düzenlenen İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Kampı 30 Ağustos Salı günü başladı.

[InPostAds ad=”2″]4 Eylül Pazar gününe kadar Aydın / Kuşadası’nda gerçekleştirilecek olan faaliyette, il temsilcileri ve yardımcılarının yer alacağı eğitimler aralıksız olarak devam edecek.

Açılış konuşmasını yapan Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Seyfi Savaş, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Sayın Harun Erdenay’ın Bilgilendirme ve Eğitim Kampı’na katılan tüm katılımcı il temsilcilerine başarı dileklerini iletti ve 1 Eylül 2016 tarihinde başlayacak yeni sezon çalışmaları ile ilgili eğitim kurulunun antrenörlere yönelik planlarını katılımcı il temsilcileri ile paylaştı.

Eğitim Kurulu adına Cengiz Kuru antrenör staj eğitim programı esasları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Yurtiçi Faaliyetleri Yetkilisi İbrahim Erkan ise organizasyon boyunca, altyapı organizasyonları ve yerel ligler ile ilgili yapılanmanın büyük önemine değinirken değişimin başladığını belirten açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

[InPostAds ad=”3″]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler