Sosyal Medya:

Haberler

Hoşgörülü, Tutarlı, Demokratik: FESA

Altyapibasket.com olarak gerçekleştirdiğimiz ‘Basketbol Okulu Rehberi’ uygulamasında yer alan takımlardan biri de FESA Spor Kulübü.Türk basketbolunun önemli isimlerinden biri olan Fehmi Sadıkoğlu başkanlığında 2003 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden FESA Spor Kulübü TBF Liglerinin yanı sıra birçok özel ligde yer alıyor.  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kulübün kurucusu ve şu an ki başkanı Fehmi Sadıkoğlu’nun oyunculuk ve antrenörlük kariyerinde birçok önemli başarı bulunuyor. Tecrübeli basketbol adamı deneyimli antrenör ekibiyle beraber tecrübe ve bilgilerini keyifli antrenmanlar sonrasında oyuncularına aktarıyor.

Kulüp Spor Okullarında oyunculara geleceğin altyapı oyuncuları olabilmek adına oldukça yararlı bir antrenman programı uygularken, küçük yaştaki sporcu adaylarına hem bireysel hem de takım oyunu konusunda önemli değerler katmaya devam ediyor.

Çok küçük yaşlarda spora başlayan oyunculara hayatları boyunca unutamayacakları güzelliklerin yaşatıldığı FESA’da oyunculara çeşitli organizasyonlarla maç tecrübesi kazandırılıyor.

Kulüp çalışmalarını Ataşehir’de bulunan Dilek Sabancı Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu’nda sürdürüyor.

FESA İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ BASKETBOL OKULU REHBERİ’NDE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler