Sosyal Medya:

Haberler

GENÇ ERKEKLERDE DERBİ HEYECANI: FENERBAHÇE – GALATASARAY

İstanbul Genç Erkekler Süper Ligi A Grubu’nda yedinci maçların en dikkat çekeni bugün Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak.

Caferağa Spor Salonu’nda saat 20.00’de başlayacak mücadeleye Galatasaray kayıpsız gelirken, Fenerbahçe’nin ise sadece 1 yenilgisi bulunuyor.

Maç başına 87 sayı ortalaması yakalayan  sarı kırmızılı ekip şu ana kadar oynadığı 6 karşılaşmada rakiplerine ortalama 30 sayı fark atmayı başardı. Galatasaray grubun iddialı takımlarından Beşiktaş ve İTÜ karşısında farklı galibiyetler alarak ne kadar formda olduğunu göstermiş oldu.

Galatasaray’da maç başına 16.5 sayı ortalaması yakalayan Kutay Akpulat ve 14.5 sayı ortalaması ile oynayan Oğuzhan Yarol hücum performansı anlamında öne çıkan isimler olarak göze çarpıyor.

Galatasaray’ın geride kalan maçları;

[event_list id=”2338″ title=”” status=”default” date=”default” number=”6″ order=”default” columns=”event,teams,time,venue,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

Fenerbahçe ise İTÜ karşısında aldığı yenilginin ardından grupta oynadığı son 3 maçı da kazanmayı başardı. Son olarak Ataşehir Yıldızları’nı 90-75 mağlup eden sarı lacivertli ekip şu ana kadar maç başına rakip potalara 76 sayı gönderdi. Fenerbahçe daha önce grupta ilk 4 mücadelesi veren Beşiktaş ve İTÜ ile oldukça çekişmeli maçlar oynamış, Beşiktaş’ı son saniyelerde mağlup ederken, İTÜ’ye 86-82 mağlup olmuştu.

Fenerbahçe‘de maç başına 9 sayı ortalaması yakalayan Halil Öcal ve 8.5 sayı ortalaması ile oynayan Ahmet Can Duran bireysel performans anlamında göze çarpan isimler oluyor.

Fenerbahçe’nin geride kalan maçları;

[event_list id=”2342″ title=”” status=”default” date=”default” number=”6″ order=”default” columns=”event,teams,time,venue,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler