Sosyal Medya:

Basketbol Gençler Ligi

Gelişim Koleji BGL’de Farklı Kazandı

Basketbol Gençler Ligi A Grubu’nun on altıncı haftası müsabakası Gelişim Koleji ile Gaziantep Basketbol’u karşı karşıya getirdi.

13 Ocak Cumartesi günü Gelişim Koleji Spor Salonu’nun ev sahipliği yaptığı mücadelen 83-42’lik skorla galip ayrılan Gelişim Koleji sezonun on altıncı maçında sekizinci galibiyetini alırken, Gaziantep Basketbol ise on dördüncü kez kaybetti.

Karşılaşmaya hızlı bir giriş yapan Gelişim Koleji ilk çeyreği 25-13 önde kapattı. İkinci çeyrekte de farkı kapanmasına engel olamayan Gaziantep Basketbol soyunma odasına 44-20 geride gitti. Maçın geri kalanında da rakibine geri dönme fırsatı tanımayan Gelişim Koleji maçı 83-42’lik skorla galip tamamladı.

Gelişim Koleji’nde Alperen İşçi 25 sayı 4 ribaund 4 asist, Arda Korkmaz 17 sayı 5 ribaund 2 asist ve Ege Cem Sun’un 12 sayı 3 ribaund 2 asistlik performansı galibiyette önemli bir rol oynadı.

Gaziantep Basketbol’da Ahmet Furkan Özkan 16 sayı 6 ribaund, Emirhan Ünnü 9 sayı 4 ribaund ve İsmail Taha Özaslan’ın 5 sayı 3 ribaund 1 asistlik performansı galibiyete engel olamadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BASKETBOL GENÇLER LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Basketbol Gençler Ligi