Connect with us

FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası’nda İlk Gün Maçları Tamamlandı

Avrupa’nın en prestijli altyapı basketbol organizasyonlarından FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası heyecanı ülkemizin ev sahipliğinde İzmir’de yaşanıyor.

30 Temmuz – 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenen FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası karşılaşmaları Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu ve Bornova Atatürk Spor Kompleksi’nde oynanıyor.

Organizasyonda tüm karşılaşmalar FIBA’nın YouTube adresinden naklen yayınlanırken, 18 Yaş Altı Erkek Milli Takımımızın müsabakaları ise TRT Spor Yıldız ekranlarından basketbolseverlerle buluşuyor.

FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası programı ve alınan sonuçlar şu şekilde:

FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası
30 Temmuz Cumartesi
Saat Salon Müsabaka Skor
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Fransa – Büyük Britanya 97-45
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu Sırbistan – Slovenya 70-52
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. İsrail – Kuzey Makedonya 79-70
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu Çekya – Yunanistan 56-67
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. İspanya – Almanya 89-44
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu Litvanya – Karadağ 75-56
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Polonya – TÜRKİYE 43-94
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu Hırvatistan – İtalya 73-64
31 Temmuz Pazar
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Slovenya – Çekya
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu Kuzey Makedonya – Fransa
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. İtalya – Litvanya
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu Büyük Britanya – İsrail
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Karadağ – Hırvatistan
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu Almanya – Polonya
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. TÜRKİYE – İspanya
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu Yunanistan – Sırbistan
1 Ağustos Pazartesi
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. İtalya – Karadağ
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu Kuzey Makedonya – Büyük Britanya
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Yunanistan – Slovenya
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu Litvanya – Hırvatistan
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Sırbistan – Çekya
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu Fransa – İsrail
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. TÜRKİYE – Almanya
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu İspanya – Polonya
3 Ağustos Çarşamba
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. C Grubu 1.’si – D Grubu 4.’sü
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu A Grubu 1.’si – B Grubu 4.’sü
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. A Grubu 2’si – B Grubu 3.’sü
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu C Grubu 2.’si – D Grubu 3.’sü
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. D Grubu 2.’si – C Grubu 3.’sü
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu B Grubu 2.’si – A Grubu 3.’sü
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. B Grubu 2.’si – A Grubu 4.’sü
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu D Grubu 1.’si – C Grubu 4.’sü
4 Ağustos Perşembe
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Çeyrek Final Eşleşmesi 1. Maç
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-16 Klasman Mücadelesi
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Çeyrek Final Eşleşmesi 2. Maç
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-16 Klasman Mücadelesi
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Çeyrek Final Eşleşmesi 3. Maç
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-16 Klasman Mücadelesi
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Çeyrek Final Eşleşmesi 4. Maç
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-16 Klasman Mücadelesi
6 Ağustos Cumartesi
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. 5 – 8 Klasman Mücadelesi
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu 13 – 16 Klasman Mücadelesi
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. 5 – 8 Klasman Mücadelesi
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu 13 – 16 Klasman Mücadelesi
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Yarı Final 1. Maç
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-12 Klasman Mücadelesi
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Yarı Final 2. Maç
20.30 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-12 Klasman Mücadelesi
7 Ağustos Pazar
11.00 Bornova Atatürk Spor Salonu 15-16 Klasman Mücadelesi
13.45 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. 13-14 Klasman Mücadelesi
13.45 Bornova Atatürk Spor Salonu 7-8 Klasman Mücadelesi
16.00 Bornova Atatürk Spor Salonu 11-12 Klasman Mücadelesi
16.00 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S 5-6 Klasman Mücadelesi
18.15 Bornova Atatürk Spor Salonu 9-10 Klasman Mücadelesi
18.15 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S 3.’lük Karşılaşması
20.30 Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S. Final Karşılaşması

Daha Fazla Haber