Sosyal Medya:

FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (13.02.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2016-2017 sezonu heyecanı U14 Küçükler ve U18 Gençler Kategorilerinde oynanan iki maç ile devam etti.

13 Şubat Pazartesi günü Pamukspor Tesisleri’nde oynanan ilk maçta Ada Yıldızları ile Anatolya Turkuaz, U14 Küçükler Beyaz Grup’ta karşı karşıya geldi.

Maça çok iyi başlayan Anatolya Turkuaz ilk çeyrekte rakibine sayı şansı tanımadı ve ikinci bölüme 9-0 önde gitti. Dengeli geçen ikinci ve üçüncü çeyreğin ardından Ada Yıldızları, rakibinin etkili oyunu karşısında farkın açılmasını önleyemedi ve maçı 40-13 kaybetti.

Bu sonuçla Anatolya Turkuaz gruptaki üçüncü maçında da salondan mutlu ayrıldı. Ada Yıldızları ise grupta henüz galibiyetle tanışamadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER U14 BEYAZ GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U18 GENÇLERDE YAKIN GEÇEN MAÇIN GALİBİ UNIBASKET

Pamukspor Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı ikinci maçta ise Potanın Aslanları ile Unibasket, U18 Gençler Kategorisinde karşılaştı.

Yakın geçen ilk çeyreği Unibasket 12-8 önde tamamladı. Potanın Aslanları ikinci çeyrekte farkın açılmasına engel olamadı ve devreye 26-15 geride giden taraf oldu. Maçın üçüncü bölümünde etkili oyununu skora yansıtan Potanın Aslanları son bölüme girerken farkı 3’e kadar indirdi. Son çeyrekte hata yapmayan Unibasket maçı 51-46 kazanmayı başardı.

Bu sonuçla Unibasket gruptaki üçüncü galibiyetine ulaştı. Potanın Aslanları ise iki galibiyette kaldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG GENÇLER U18 PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler >