Sosyal Medya:

FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (12.02.2017)

FerYapı Asya Lig’de 2016-2017 sezonu heyecanı U12 Minikler ve U14 Küçükler Kategorilerinde oynanan 3 maç ile devam etti.

12 Şubat Pazar günü Pamukspor Tesisleri’nde oynanan ilk maç U12 Minikler Kırmızı Grup’ta Takım Yıldızları ile Göztepe Kültür’ü karşı karşıya getirdi.

Maça iyi başlayan Takım Yıldızları ilk çeyreği 10-2 önde geçti. İkinci çeyrekte rakibine sayı şansı tanımayan Göztepe Kültür farkı azaltarak devreye 10-6 geride gitti. Dengeli geçen ikinci yarının ardından fark değişmedi ve Takım Yıldızları maçı 22-18 kazandı.

Bu sonuçla Takım Yıldızları gruptaki galibiyet sayısını 3’e yükseltti. Göztepe Kültür ise henüz galibiyet sevinci yaşayamadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER U12 KIRMIZI GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U12 MİNİKLER BEYAZ GRUP’TA DEĞİŞİM KAZANDI

Pamukspor Tesisleri’nde oynanan ikinci maçta ise U12 Minikler Beyaz Grup müsabakası İdealtepe ile Değişim’i karşılaştırdı.

Maçın ilk yarısında etkili oyununu skora yansıtmayı başaran Değişim devreyi 12-5 önde tamamlayan taraf oldu. İdealtepe ikinci yarı toparlasa da farkı kapatamadı ve maçı 22-18 kaybetti.

Bu sonuçla Değişim ilk maçında salondan mutlu ayrıldı. İdealtepe’nin ise grupta henüz galibiyeti bulunmuyor.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER U12 BEYAZ GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

İDEALTEPE U14 SİYAH GRUP’TA NAMAĞLUP DEVAM EDİYOR

Pamukspor Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı günün son maçında U14 Küçükler Siyah Grup mücadelesi Siyah Beyaz ile İdealtepe’yi karşı karşıya getirdi.

Maça iyi başlayan İdealtepe ilk dakikalardan farkı açmayı başardı ve devreye 19-8 önde gitti. Dengeli geçen üçüncü bölümün ardından son çeyrekte Siyah Beyaz farkı azaltsa da rakibini yakalayamadı ve maçı 35-29 kaybetti.

Bu sonuçla İdealtepe grupta yoluna kayıpsız devam etti. Siyah Beyaz ise ilk maçında istediğini elde edemedi.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER U14 SİYAH GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler >