Sosyal Medya:

Haberler

Dostluk için kazan: BJK Sancaktepe-Çekmeköy Basketbol Okulu

Basketbol Okulu Rehberinde yer alan kulüplerin tanıtımında bugün BJK Sancaktepe-Çekmeköy Basketbol okulu ile devam ediyoruz.

Cumhur Dağhan Pulluk tarafından 2010 yılında kurulan BJK Sancaktepe-Çekmeköy Basketbol Okulu sportif ve sosyal anlamda çocuklara pozitif kazanımlar sağlamak ve BJK altyapısına oyuncu kazandırmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

En fazla 17 kişilik gruplarda çalışan ekipte 4 antrenör saha içinde daimi olarak yer alıyor. Sene içerisinde kamp, turnuva ve çeşitli organizasyonlar düzenleyen ekip öncelikli hedef olarak sporcu ahlakı ve disiplininin gelişimini benimsiyor. Okul ayrıca sporcularının sosyal ve psikolojik gelişimlerinin yanı sıra okul başarı durumlarını da yıl boyunca gözetim altında tutuyor.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Bir çok burslu sporcunun yer aldığı kulüp sosyal sorumluluk anlamında da örnek olacak çalışmalar gerçekleştiriyor. BJK Sancaktepe-Çekmeköy Basketbol Okulu, Kızılay ve Sancaktepe Belediyesi’nin yönlendirmesiyle yardıma muhtaç ailelerin çocuklarını 2 senedir Yaz ve Kış Kamplarında misafir ederek, profesyonel hocalar nezaretinde, güzel bir sosyal ortamda spor yapmalarını sağlıyor.

 

Tecrübeli staff ekibine sahip olan okulda Okan Can Çevik , Emre Tolga Önder, Gökhan Tıkıç görev yapmakta. İdari Koordinatör olarak ise Alihan Pulluk kulüp bünyesinde çalışmaktadır. Voleybol Okulunda ise Eski Milli Voleybolcu Hülya Karslı görev yapıyor.

Kulüp çalışmalarını 75.Yıl Demo Bilgisayar Tek. Meslek Lisesi Salonu’nda devam ettiriyor.

BJK SANCAKTEPE-ÇEKMEKÖY BASKETBOL OKULLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ BASKETBOL OKULU REHBERİNDE

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler