Sosyal Medya:

Dino Radoncic: Luka Doncic Beni Motive Ediyor

Adidas Next Generation Turnuvasının Coin etabında mutlu sona ulaşan Real Madrid’in yıldızı Dino Radoncic açıklamalarda bulundu.

Oynadığı 4 karşılaşmada 19.3 sayı, 5.5 ribaund, 2.5 asist ve 1.8 top çalma ortalamaları ile Coin’de MVP olan 1999 doğumlu oyuncu sergilediği performansla takımının İstanbul’daki Final Four’da yer almasında büyük pay sahibi oldu.

Bu sezon Real Madrid ile Turkish Airlines Euroleague’de önemli bir çıkış yakalayan 18 yaşındaki Luka Doncic’in kendisine büyük yardımcı olduğunu söyleyen Doncic “Beni fazlasıyla motive ediyor çünkü kardeş gibiyiz. Ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Bu nedenle onu gördüğüm zaman her şeyin mümkün olduğunu biliyorum.” şeklinde konuştu.

Coin’deki performanslarını ve gelecek hedeflerini değerlendiren genç oyuncu “Benim ve takımın tüm amacı şampiyon olmaktı. Zor olacağını biliyorduk ama bunu başardık. Geçen sezon Berlin’de Kızılyıldız’a karşı iyi oynamıştık fakat onlar önemli anlara daha etkili oldu. Geçen yıl yaşadıklarım bana çok yardımcı oldu. Bu kez neyi daha iyi yapacağımı biliyorum. İstanbul’a kazanmak için gideceğiz. Başka bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.

Kaynak: euroleague.net

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler >