Sosyal Medya:

BURSA

CAN ALTINTIĞ SPOR AKADEMİ İLK RESMİ MAÇINDAN GALİBİYETLE AYRILDI

Bursa’nın yetiştirdiği profesyonel basketbolculardan olan ve 2015-2016 sezonunda Pınar Karşıyaka forması giyen Can Altıntığ’ın geçtiğimiz yaz aylarında Bursa’da kurduğu kendi adını taşıyan Can Altıntığ Spor Akademisi faaliyetlerine başladı..

Minik, Küçük ve Yıldız kategorilerinde faaliyetlerine devam eden Can Altıntığ Spor Akademi’de Küçük Erkek Takımı Bursa’da devam eden Yerel Lig’de ilk karşılaşmasını oynadı ..

Orhangazi Belediyespor ile karşılaşan Can Altıntığ Spor Akademisi Küçük Erkek takımı karşılaşmaya oldukça iyi başladı. İlk periyotu 18-10 önde kapatan Can Altıntığ SA , ikinci periyotta da iyi oyununu devam ettirip farkı açtı ve soyunma odasına 45-18’lik üstünlükle girdi.

canaltıntığ

İkinci yarı Orhangazi Belediyespor farkı kapatıp etkili bir oyun sergilese de karşılaşmanın son dakikalarında etkili olan Can Altıntığ Akademi karşılaşmadan 59-51 üstünlükle ayrılıp, Bursa’da Küçük Erkekler Yerel Lig B Grubunda oynadığı ilk karşılaşmasından galibiyetle ayrıldı..

Can Altıntığ Spor Akademisi, Orhangazi Belediyesi Spor Kulübü Küçük Erkek Yerel Lig karşılaşmasını izleyenler arasında Can Altıntığ Spor Akademisi Kulüp Yöneticisi Cengiz Altıntığ ve Kulüp Kurumsal İletişim Danışmanı Coşkun Teziç de yer aldı.

 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > BURSA