Connect with us

BGL Şampiyonlarını Doğru Tahmin Et, Kazan!

Altyapibasket.com’da BGL’ye özel ödüllü şampiyonluk anketimiz başladı. Basketbol Gençler Ligi Erkekler ve Kızlar kategorilerinde oynanacak final maçları öncesinde düzenlediğimiz anketimize katılıp şampiyonları doğru tahmin eden herkese 7starai mobil spor aplikasyonuna %10 abonelik indirimi hediye ediyoruz.

Ankete hemen katılmak için butona tıklamanız yeterli! Anket sayfamızda hem kızlar hem de erkekler için tercihlerinizi işaretleyerek, Ad Soyad ve e-mail adresiniz ile birlikte gönderebilirsiniz. Anket tamamlandıktan sonra doğru tahmin yapan katılımcıların indirim kodları mail adreslerine gönderilecektir.

7STARAİ UYGULAMASI HAKKINDA

7starai basketbol, voleybol, futbol ve gym sporlarını yapabileceğiniz bir yapay zeka spor uygulamasıdır. Her branş için geliştirilmiş oyunları tablet ve telefonunuzu karşınıza koyarak uygulayabilirsiniz. Ayrıca akıllı TV’lerde 7starai çalışıyor.

7starai uygulaması ile hem tekniğinizi ve becerilerini geliştirebilir, hem de eğlenceli oyunlar ile kendinizi izleyerek eksiklerinizi giderebilirsiniz. Evde, bahçede, parkta ve spor salonunda rahatlıkla 7star uygulamasını kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Haber