Sosyal Medya:

Beşiktaş 4 Farklı Yaş Grubundan da Kayıpsız Çıktı

İstanbul basketbol altyapı ligleri yoğun bir hafta sonunu geride bırakırken Beşiktaş bugün (19 Şubat Pazar 2017) 4 farklı yaş grubunda oynadığı maçları kazanmayı bildi.

Bayrampaşa Spor Salonu’nda saat 14.30’da başlayan U11 Minik Kızlar A Ligi müsabakasında siyah beyazlılar, Altıneller Spor Kulübü ile karşılaştı. Rakibini 35-14’lük skorla mağlup eden Beşiktaş gruptaki ikinci maçını da kazanırken, Altıneller Spor Kulübü ikinci maçından da yenilgiyle ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U11 KIZLAR A LİGİ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U11 ERKEKLERDE ÇEKİŞMELİ MAÇ

Bayrampaşa Spor Salonu’nda saat 15.45’de başlayan U11 Minik Erkekler A Ligi 1. Grup müsabakasında siyah beyazlılar, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü ile karşılaştı. Rakibini 29-26’lık skorla mağlup eden Beşiktaş gruptaki ilk galibiyetini elde ederken, TED ilk maçından yenilgiyle ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U11 MİNİK ERKEKLER A LİGİ 1. GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U12’DE İLK MAÇINI KAZANDI

Bayrampaşa Spor Salonu’nda 17.00’da başlayan U12 Minik Erkekler A Ligi 4. Grup mücadelesinde Beşiktaş, İBB ile karşılaştı. Rakibini 51-12’lik skorla mağlup etmeyi başaran siyah beyazlılar ilk maçından galibiyetle ayrılırken, İBB’ye de ilk mağlubiyetini yaşattı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U12 ERKEKLER A LİGİ 4. GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

U13 KIZLARDA BOSNA BASKET’İ GEÇTİ

Bayrampaşa Spor Salonu’nda 18.15’de başlayan U13 Küçük Kızlar A Ligi Final Grubu müsabakasında Beşiktaş, Bosna Basket ile karşı karşıya geldi. Siyah beyazlılar rakibini 42-27’lik skorla geçerek gruptaki dördüncü maçında 3. galibiyetine ulaştı. Bosna Basket ise 4. maçında da galibiyet elde edemedi.

Final Grubu maçları sonrasında ilk 3 (üç) takım Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul’u temsil etmeye hak kazanır. Final Grubunun diğer 3 (üç) takımı ile birlikte Klasman Grubunun ilk 5 (beş) takımı Tek devreli eliminasyon sistemine göre diğer son iki takımı belirler ve Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul’u temsil edecek 5 (beş) takım belirlenmiş olur.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL U13 KIZLAR A LİGİ FİNAL GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

                                                                          [InPostAds ad=”3″]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler >