Sosyal Medya:

Haberler

BASKETBOL PERFORMANS CUP’tan Büyük Atılım

[InPostAds ad=”1″]

İstanbul’da 5 sezondur düzenlenmekte olan Basketbol Performans Cup yeni sezonda yine büyük bir heyecana sahne olacak.

[InPostAds ad=”2″]İşte organizasyon tarafından yapılan açıklama;

5 sezondur İstanbul Avrupa yakasında düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Özel Altyapı ligi olan BP CUP; 4 kasım 2016 tarihinde başlıyor ve 4 Haziran 2017 Pazar günü özel kapanış töreniyle sona eriyor.

Özellikle U14 kategorisinde Federasyonun yeni uygulaması ile müsabakalara 5-6 aylık uzun bir ara verilmesinin basketbolcuların gelişimi için sıkıntı yaratacağı göz önünde bulundurularak uzun bir lig yapmanın daha uygun olacağı düşünülmüştür.

Bahçelievler Belediyesinin katkıları ile gerçekleşen turnuvada minimum 12 maç garantisi verilirken kız ve erkek kategorilerinde katılımların başladığı da belirtildi.

Ayrıca bu sene organizasyonda bazı değişikliklerin yapılacağına değinen Ender KAYA bunlarla ilgili ipuçları verdi.

Mini Minik, Minik ve Küçük Takımların uzun vadeli bir turnuvada birinci beş ve ikinci beş kavramında sıkıntı yaşadığını bu konu hakkında artık daha esnek davranılacağını,her kategoride bu kural olmadan müsabakaların oynanacağını dile getirdi.

Esame listelerinin, kimlik yada lisansların dijital ortamda sisteme girildikten sonra her kulübe özel bir bölüm açılıp antrenörlerin esame ve lisans getirmeden sistemden maç öncesi giriş yapmaları sağlanacak.

İnternet sitesinin yeni versiyonu tam anlamıyla aktif hale geldiğinde tüm antrenörler, sporcular ve veliler mobil cihazlarla maçları canlı yayınla izleyebilecek,görüntü ve istatistiklere daha kolay erişebilecek.

Ayrıntılı bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

www.bpcup.com

[InPostAds ad=”3″]

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler