Connect with us

Basketbol Okulları Birliği 100 Üye Hedefine Ulaştı

Basketbol Okulları Birliği öncelikli hedef olarak belirlediği 100 üyeye 2020 yılı sona ermeden ulaşmayı başardı.

Aralık (2020) ayı başında 100 üye hedefi için son 6 üye kaldığını duyuran organizasyon kısa süre içerisinde yeni üyelerini dahil ederek hedefine ulaştı. BOB Türkiye yeni yılın ilk döneminde üye alımlarını durdurarak uzun vadeli bir planlamanın temellerini atmak için çalışmalar yapacak.

Basketbol Okulları Birliği pandemi dönemi süresince bilgilendirici faaliyetlerinin yanı sıra antrenmanların başlamasıyla yaptığı denetimlerle dikkat çekmişti. “Güvenli Basketbol Okulu” sertifikası uygulamasıyla birlikte BOB üyesi spor okulları denetlenerek gerekli şartları sağladıklarına dair belge almışlardı. Basketbol Okulları Birliği son olarak “Basketbol Emek Ödülleri” kapsamında yaşayan basketbol efsanelerimizi ziyaret ederek ödüllerini takdim etmişti.

Basketbol Okulları Birliği Derneği; basketbol eğitiminin yaygınlaştırılması ve basketbol okulları sektörünün şeffaf ve sağlıklı bir yapıya kavuşturularak, belirlenen standartlarda hizmetin verilmesi hedefini benimsemiş, kâr amacı taşımayan bir kuruluş olarak hizmet vermektedir.

Daha Fazla Haber