Sosyal Medya:

Basketbol Gençler Ligi

Bahçeşehir Koleji, Türk Telekom Engelini Aştı

Basketbol Gençler Ligi B Grubu’nun on sekizinci haftası mücadelesi Bahçeşehir Koleji ile Türk Telekom’u karşı karşıya getirdi.

21 Ocak Pazar günü Caferağa Spor Salonu’nun ev sahipliği yaptığı müsabakadan 88-68’lik skorla galip ayrılan Bahçeşehir Koleji on sekizinci maçında dokuzuncu galibiyetini alırken, Türk Telekom ise on üçüncü kez kaybetti.

Karşılaşmaya iyi bir girip yapan Bahçeşehir Koleji ilk çeyreği 28-13’lük skorla önde geçti. İkinci yarıda farkı azaltan Türk Telekom devreye 46-37’lik skorla geride girdi. Üçüncü çeyrekte tekrar vitesi arttıran Bahçeşehir Koleji maçın geri kalanında da rakibine şans tanımadı ve parkeden 88-68’lik skorla galip ayrıldı.

Bahçeşehir Koleji’nde Ata Kahraman 26 sayı 11 ribaund 2 asist, Burak Eldeklioğlu 12 sayı 3 ribaund 5 asist ve Arda Tunca’nın 12 sayı 4 ribaund 4 asistlik performansı galibiyette önemli rol oynadı.

Türk Tekelom’da Ekrem Kaan Erkul 16 sayı 9 ribaund 1 asist, Osman Emre Uğurttürk 16 sayı 3 ribaund 4 asist ve Burak Gözeleli’nin 12 sayı 2 ribaund 5 asistlik performansı galibiyet için yeterli olmadı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BASKETBOL GENÇLER LİGİ B GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ 

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Basketbol Gençler Ligi