Sosyal Medya:

Haberler

Albert Schweitzer’da gruplar sona erdi | İşte eşleşmeler

U18 Genç Milli Takımımızın da yer aldığı Almanya’nın Mannheim kentinde düzenlenecek Albert Schweitzer Turnuvası’nda grup aşaması geride kaldı.

Her iki yılda bir organize edilen turnuva, bu yıl 26 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında düzenleniyor. Organizasyonda U18 Genç Milli Takımımız, A Grubu’nda ev sahibi Almanya’nın yanı sıra, Sırbistan, Arjantin, Japonya ve Avustralya ile karşı karşıya geldi.

Milliler bu karşılaşmalarda Arjantin ve Japonya’ya üstünlük sağlarken, Avustralya, Sırbistan ve Almanya karşısında istediğini elde edemedi. A Grubu’nda ev sahibi Almanya oynadığı 5 maçı da kazanarak ilk sırayı aldı. Sırbistan ise 4 galibiyet ile ikin sıradan yarı final biletini kaptı.

A GRUBU

[league_table id=”28223″ title=”” number=”6″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

İTALYA’YI DURDURAMADILAR

Turnuvanın son şampiyonu İtalya yine oldukça iddialı olduğunu gösterdi. Zorlu bir grupta yer alan İtalyanlar 5’te 5 yaparak adını yarı finale yazdırdı. Son finalist ABD’nin ise 2 galibiyet ile 5. sırayı aldığı grupta Fransa dört galibiyetle yarı finalist olmayı  başardı.

B GRUBU

[league_table id=”28226″ title=”” number=”6″ columns=”pld,w,l,hkmen,pf,pa,pd,in_pd,in_pts,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

Tarih Saat A Takım B Takım   No
GBG Halle am Herzogenried
1 Nisan Cuma 14:15 Avustralya Yunanistan   33
1 Nisan Cuma 16:30 Çin Türkiye   34
1 Nisan Cuma 18:45 İtalya Sırbistan Yarı Final 35
1 Nisan Cuma 21:00 Almanya Fransa Yarı Final 36
Waldsporthalle Viernheim
1 Nisan Cuma 13:00 Arjantin Mısır 11.lik maçı 31
1 Nisan Cuma 15:15 Japonya ABD 9.luk maçı 32

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Haberler