Sosyal Medya:

Haberler

Akademi Lig’de Yeni Sezon Kulüp Kayıtları Başlıyor

Akademi Lig

2008 yılında kurulan ve deplasmanlı lig formatıyla çeşitli yaş kategorilerinde düzenlenen Akademi Lig, 2019-2020 sezonu öncesi tanıtım toplantısıyla birlikte kulüp kayıtlarını da başlatacak.

Bünyesinde 3000 sporcuya bir sezon içerisinde en az 11 en fazla 16 müsabaka oynama imkanı sağlayan ve sezon boyunca 850 ile 1000 arasında karşılaşmanın oynandığı Akademi Lig, yeni sezon öncesi 28 ve 29 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek tanıtım toplantılarıyla kulüplere kapılarını açacak. Organizasyondan yapılan açıklamaya göre Avrupa yakası ve Anadolu yakasındaki kulüpler için ayrı ayrı toplantılar gerçekleştirilecek. Buna göre toplantı programı şöyle:

Avrupa Yakası Kulüpleri Toplantısı: 28 Ağustos Çarşamba / Saat: 13:00 / Cihangir Okulları Atakent Kampüsü Konferans Salonu
Anadolu Yakası Kulüpleri Toplantısı: 29 Ağustos Perşembe / Saat: 13:00 / Cihangir Okulları Çekmeköy Kampüsü Konferans Salonu

TOPLANTILARA KATILAN KULÜPLERE ÜCRETSİZ KATILIM AVANTAJI SUNULACAK

Organizasyondan yapılan açıklamada ayrıca toplantıya katılan her kulübe bir takımı ile lige ücretsiz katılım avantajı sağlanacağı da belirtildi. Toplantılara katılacak kulüplerin katılım durumlarını konfirme etmeleri rica ediliyor. Aşağıdaki telefon numarası aracılığıyla toplantılar hakkında detaylı bilgi alınabiliyor.

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Son Haberler

Diğer Haberler > Haberler