Connect with us

7Star Challenge ile Basketbol Topu ve Store Kodları Kazanın!

Basketbol Topu Kazan

Altyapibasket.com’da yepyeni bir yarışma başlıyor: 7Star Challenge! Bu yeni yarışmamızda hem spor yapacak, hem eğlenecek hem de ödüller kazanacaksınız. Yarışmanın birincisine FIBA onaylı Molten GM7X basketbol topu, ikincisine 200 TL değerinde Google veya Apple Store kodu, üçüncüsüne ise 100 TL değerinde Google veya Apple Store kodu hediye edeceğiz.

YARIŞMAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

Yarışmaya katılmak için:

  1. https://woorise.com/altyapibasket/7star-challenge adresinde yer alan katılım formunu doldurmanız,
  2. Yarışmada kullanacağınız 7Starai mobil uygulamasını telefon veya tabletinize yüklemeniz ve katılım formunda belirttiğiniz mail adresinizle kayıt olmanız,
  3. Katılım formunda size verilen özel indirim koduyla üyelik paketi almanız yeterli olacaktır.
  4. Yarışmaya katılmadan önce buraya tıklayarak katılım şartlarını mutlaka okuyunuz!

NOT: Android cihaz sahiplerinin, yarışmaya katılmadan önce mutlaka uygulamanın play store sayfasını ziyaret ederek cihazlarıyla uyumlu olmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir.

YARIŞMA NE ZAMAN BAŞLAYIP, NE ZAMAN BİTİYOR?

7Star Challenge yarışmamız 12 Haziran Cumartesi günü başlayıp, 18 Temmuz Pazar günü sona erecektir. Kazananlar yarışmanın bitiminden itibaren 3 gün içerisinde ilan edilecektir.

YARIŞMADA NASIL PUAN TOPLAYACAKSINIZ?

7Star uygulamasını yükleyip, yarışma katılım formunda belirttiğiniz e-mail adresiyle kayıt olduktan sonra katılım formunda size verilen özel indirim kodunu kullanarak abonelik paketi satın almanız gerekmektedir. Üyelik almadan önce 7 gün boyunca da uygulamayı ücretsiz olarak kullanıp yarışma için puan toplayabilirsiniz. Uygulamada sadece basketbol oyunlarıyla toplayacağınız puanlar geçerli olacaktır. Ne kadar çok oyun oynarsanız puanınız o kadar fazla artar ve ödülleri kazanmaya yaklaşırsınız.

NOT: 7Star Challenge yarışması önümüzdeki dönemlerde tekrar tekrar düzenlenecektir. Bu sebeple daha ekonomik olan 7Star Yıllık Üyelik paketini almanızı öneririz.

7STAR UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Aşağıdaki videoda 7Star uygulamasının kullanımıyla ilgili detayları bulabilirsiniz.

Daha Fazla Haber