Sosyal Medya:

Fer Yapı Asya Lig

FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (27.11.2016)

FerYapı Asya Lig’de 2016-2017 sezonu heyecanı 27 Kasım Pazar günü oynanan birbirinden keyifli üç karşılaşma ile devam etti.

Pamukspor Tesisleri’nin ev sahipliği yaptığı mücadelelerin ilkinde FMV Erenköy Işıkspor ile Anatolya Turkuaz karşılaştı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğini 11-5 önde kapatan Anatolya Turkuaz kontrolü eline aldı. Maç boyunca üstünlüğü rakibine vermeyen Anatolya Turkuaz mücadeleden 33-21’lik skorla galip ayrılarak gruptaki 2. maçından da galip ayrıldı. FMV Erenköy Işıkspor ise ilk yenilgisini aldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG U12 MİNİKLER KIRMIZI GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

ATP 2’DE 2 YAPTI

Günün bir diğer karşılaşmasında ise ATP Spor Kulübü ile Ada Yıldızları karşı karşıya geldi. Pamukspor Tesisleri’ndeki mücadeleye iyi başlayan ATP ilk çeyreği 11-0 önde tamamladı. Ada Yıldızları ikinci çeyrekte oyunu dengelese de ATP karşılaşmadan 37-24’lük skorla galip ayrılan taraf oldu. Bu sonuçla ATP gruptaki 2. maçını da kazanırken, Ada Yıldızları ilk maçından yenilgiyle ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER U14 KIRMIZI GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

FB SPOR OKULLARI İLK GALİBİYETİNİ ALDI

Günün kapanış mücadelesinde ise  U12 Minik Erkekler Beyaz Grupta Balkan Yeşilbağlar ile Çevre Spor Kulübü karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın ilk çeyreğini 21-3 önde tamamlayan Balkan Yeşilbağlar devre arasına ise 36-7 üstün giren taraftı. İkinci yarıda oyundaki kontrolünü devam ettiren Balkan Yeşilbağlar mücadeleden 59-21’lik skorla galip ayrılarak gruptaki 2. maçını da kazanmayı başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG U12 MİNİKLER BEYAZ GRUBU PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

balkanyesilbaglarcevre

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

Diğer Haberler > Fer Yapı Asya Lig