Sosyal Medya:

Fer Yapı Asya Lig

FerYapı Asya Lig’de Günün Sonuçları (06.01.2018)

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 6 Ocak Cumartesi günü oynanan birbirinden keyifli beş farklı mücadeleyle devam etti.

Günün ilk maçında Süper Minikler Kategorisinde PASK ile Birsel Vardarlı Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Minik sporcuların zevkli mücadelesi renkli anlara sahne olurken karşılaşmanın kazananı her zaman olduğu gibi dostluk oldu.

MİNİKLERDE PAMUKSPOR (B) GALİP

Pamukspor Tesisleri’ndeki ikinci maçta Minikler Beyaz (A) Grupta FB Koleji (B) ile Pamukspor (B) karşı karşıya geldi. Mücadelede baştan sona üstün oynayan taraf olan Pamukspor (B) rakibini 43-14’lük skorla mağlup etmeyi başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE ATAKENT DOĞA KOLEJİ KAZANDI

Günün üçüncü maçında Minikler Beyaz (B) Grupta Atakent Doğa Koleji ile Balkan Yeşilbağlar (C) karşı karşıya geldi. İlk çeyreği 17-5 önde kapatan Atakent Doğa Kolejliler devreye 27-12 önde girerken, müsabakadan da 42-26’lık skorla galip ayrılan taraf oldu.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – B PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE PAMUKSPOR (A) GALİP

Günün dördüncü maçında Minikler Kırmızı (A) Grupta Kartal Akademi ile Pamukspor (A) karşı karşıya geldi. Dengeli başlayan müsabakada Pamukspor (A) ilk çeyreği 10-8 önde geçerken, devreye ise 23-15’lik skorla üstün girdi. İkinci yarıda da farkı açmaya devam eden Pamukspor (A) mücadeleyi 47-32’lik skorla galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

PAMUKSPOR (A) KÜÇÜKLERDE DE GALİP

Günün kapanış maçında Küçükler Kırmızı (A) Grupta Pamukspor (A) ile Değişim karşı karşıya geldi. Özellikle üçüncü çeyrekte etkili bir oyun ortaya koyan Pamukspor (A) skorda üstünlüğü baştan sona koruyarak mücadeleden 43-24’lük skorla galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG KÜÇÜKLER KIRMIZI – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Fer Yapı Asya Lig