Sosyal Medya:

Fer Yapı Asya Lig

FerYapı Asya Lig’de 19 – 20 Ocak Sonuçları

FerYapı Asya Lig’de 2017 – 2018 sezonu heyecanı 19 Ocak Cuma ve 20 Ocak Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla devam etti. 

19 Ocak Cuma günü Pamukspor Tesisleri’nde oynanan Yıldızlar Beyaz Grup mücadelesinde Parlayan Yıldızlar (B) ile Dudullu OSB karşı karşıya geldi. Karşılaşmada ilk çeyrek 7-7 eşitlikle geçilirken devreye Dudullu OSB 18-15’lik skorla önde girdi. Büyük bir çekişmeye sahne olan müsabakada son çeyreğe de eşitlikle girilirken son bölümde hata yapmayan  Dudullu OSB mücadeleden 39-37 galip ayrıldı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG YILDIZLAR BEYAZ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

MİNİKLERDE PAMUKSPOR GALİP

20 Ocak Cumartesi günü Pamukspor Tesisleri’ndeki ilk maçta Minikler Beyaz (A) grupta Pamukspor (B) ile İstanbul Kartal Gençlik karşı karşıya geldi. Müsabakada ilk çeyreği 15-9 önde tamamlayan Pamukspor (B) devreye ise 24-14’lük skorla önde girdi. İkinci yarıda farkı açmaya devam eden Pamukspor (B) mücadeleyi 52-28‘lik skorla galip tamamladı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG MİNİKLER BEYAZ – A PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

TAKIM YILDIZLARI KAZANDI

20 Ocak Cumartesi günü oynanan bir diğer mücadelede ise Yıldızlar Beyaz Grupta Kartal Yıldızları ile Takım Yıldızları karşı karşıya geldi. Etkili bir başlangıç yapan Takım Yıldızları ilk yarıyı 31-8’lik skorla önde tamamlarken mücadeleyi de 54-38‘lik skorla kazanmayı başardı.

KARŞILAŞMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

FERYAPI ASYA LİG YILDIZLAR BEYAZ PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

Önemli Haberleri Kaçırmayın!

Aşağıdaki formla haber bültenimize kayıt olabilirsiniz!

SEÇMELER

Diğer Haberler > Fer Yapı Asya Lig